Garmin Viago - aplikacija za Android in iPhone

I

Izbrisan uporabnik #488

Izgled OSM mape



OSM so povsem na nivoju, tako da, če je kdo na tesnem z denarjem, lahko skonto naloži te mape...
priden.gif
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
@pep, kje si lahko pobrisal ostaline od Viaga, men je ko sem dal odstranjevanje programa, izbrisalo vse, ni ostalo nič. Sedaj sem
začel na novo nalagat, pa mi je pri nalaganju Evrope zaštrikalo - javilo je neko napako ne vem točno kakšno, ker sedaj ponovno nalagam
in bom vidu kaj bo tokrat.
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Če hočeš pobrisat vse podatke, ki jih Viago naserje, je potrebno poiskat (v mojem primeru) in odstranit direktorij:

storage/extSdCard/Android/data/com.garmin.android.apps.viago

V tem direktoriju Viago shranjuje zemljevide in vso svojo kramo.
Pri tebi utegne biti nekoliko drugače, ampak podobno.
 

ata1953rbfl

Zelenc'
24. jun 2014
2
0
1
Kupil sem garmin viago in naložil na iphone5s, ko pa hočem kupit maps to go in vpišem apple id in potrdim nakup mi napiše: your purchase could not be completed , inaj se obrnem na pomoč na apple support. Če ima kdo kakšno idejo za ta problem. Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

imas jb? in app za costum rec? izklopi v nastavitvah pa bo slo skozi.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

btw: za ostale: ni ceneje kupit sygic europe (cca 30 eur) in imas v kompletu vse kar rabis? jaz imam navigon in sygic. sygic ima lepsi vmesnik in (tudi) slo jezik. navigon pa malenkost boljse karte. (je pa navigon cca 70 eur).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nope, kupiš za 0,99 EUR Viago in naložiš brezplačne zemljevide OSM za celoten svet, ni da ni...

OSM so na nivoju CNja, vendar povsem free...

Če to ni lepo...

Res pa je, da fali potem šminka, jcv, 3d stavbe, kupon za vedeževanje itd... vse tisto kar res nujno rabiš za navigacijo.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
Zgleda, da mi je program, ki ga imam odstranil vse naenkrat. Sedaj, ko mi je vse naložilo nazaj deluje tudi meni brez obeh povezav.
sprasujem se.gif
 

krtkomal

Zelenc'
25. jun 2014
8
0
1
Jaz imam težavo z namestitvijo Viago apk preko Google Play-a. Dobroimetja imam 15€ in mi napiše, da valuta nakupa ni podprta. Ima kdo idejo, kako rešiti ta problem, ker ne uporabljam kreditnih kartic.
viago01.png
 

krtkomal

Zelenc'
25. jun 2014
8
0
1
Ne, ponudi samo možnost plačila s kartico.
viago02.png

In ko kliknem naprej mi ponudi samo dodajanje kreditne kartice.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik ata1953rbfl pravi:
Zadevo rešil z pomočjo iTunes Store/Mac App Store Customer Support.

Vseeno hvala SMT
. zaupas kje je bila tezava? berem nekaj o nesprejemanju debetnih kartic v itunsih. lp
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.755
114
63
Novosti
Version 1.0.2 (1697):
- Improvement for parsing of contact addresses (navigate to contacts from phone address book)
- Fix for an issue in Traffic Live
- Fix for several application chrashes reported through Google Play
Thank you for all your comments. We are working constantly on further improvements.

Google play - Viago
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Ma...kupil, instaliral, gor dal OSM mapo (hvala za hint @snecer). Vidim jo, program jo prepozna a hudič noče navigirati oz iskati naslovov brez online-a. Za pop! 5x odinstaliru, zbrisu vse s kartice in na novo naložu in ne pomaga. Je pa zadnja verzija programa.

garmin2.jpg


garmin.jpg
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Kam se skopira IMG datoteka od OSM? Sem dal v Android/data/com.garmin.android.apps.viago/Files/Garmin pa mi isto kaže online zemljevide.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Poglej zadnji post na strani 4, imaš lokacijo kam (različna na različnih naprav) ter pravilno poimenovanje img datoteke.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Oziroma tu vidim

Citat:
I've installed it, then patched it with lucky patcher (it give me 20% of efectiveness and works fine!).
Then installed maps from project "Mapear" from Argentina in the folder Garmin. I've copied the GMAPSUPP.img file, then copy the file country_codes_generated.gar with the following data in it: {"GMAPSUPP.img":"AR"}.
With the last file you can do searches offline. It works like a charm.
At the moment, i'm looking for a way for custom POIs to work... I've searched over internet, and i've found that custom POIs can be copied en POI folder, but they don't show up as an alert...or even be searched... Maybe it is related to the "Mobile alert" feature (that can be bought from the app).
Anyone how knows how to get POIs working???

Znači normalno skopiraš not gmapsupp.img

Za iskanje je treba tole dodati, narediti
country_codes_generated.gar with the following data in it: {"GMAPSUPP.img":"AR"}.

Se bom lotil popoldne morda pa povem, ker potem imamo "vse" in dela.

OSM resnično niso slabe
nahrung002.gif