Garmin ura - katera ?

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Pozdrav,

upam da nisem preveč falil teme ,sicer gre za garmin ,ampak uro.

Zanima me katera garmin ura ima prikaz utripa srca , ampak da ni za to potrebno preveč ožičenja ?

Iščem takšno ,da ima merilec že v sebi , ali pa pa senzor kot pašček zapestnico za na roko. Tisti pas okoli telesa mi ne pride v poštev.

Pozna mogoče kdo model takšne ure, da ima senzor na takšen način ?

Hvala lp
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
526
35
28
Sairach
Garmin 225, 235, tom tom runner cardio so ene izmed njih.
Verjetno se najde še kakšna zapestnica za merjenje dnevne aktivnosti na ta način.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik Thazz pravi:
Garmin 225, 235, tom tom runner cardio so ene izmed njih.
Verjetno se najde še kakšna zapestnica za merjenje dnevne aktivnosti na ta način.

Pa tele ure imajo tudi možnost prikaza časa ? Na slikah nikjer ne vidim prikaza ure. ? Pa mogoče kaj cenejšega tudi obstaja ? Pa daje vseeno toliko toliko zanesljivo ? Npr kaj od Sigme ....ali podobno ? Pomembno mi je dober puls meter in pa da ima uro. pa nek všečen design. Razne štoparce in podobno je postranskega pomena..

Hvala.lp
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Tudi nova verzija fenix 3 hr, pride zdaj ven. Ta ima pulz meter pod uro.
 
Nazadnje urejeno:

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik Smajo pravi:
Tudi nova verzija fenix 3 hr, pride zdaj ven. Ta ima pulz meter pod uro.

Cenovno ugodnega ,kot kaže nekaj ravno ne bo... Tisti vivosmart mi pa ni všeč.

Lahko tudi kakšna druga firma. Sem že malo gledal Sigma ,so kar ugodne ,tudi všečne ,a večina s pasom.


Jaz ne bom to uporabljal za šport , ampak za kontrolo in nadzor zaradi zdravstvenih težav.

lp
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Potem pa raje preberi reviewe teh zadev. Ure z opticnimi senzorji niso ravno znane po natancnosti.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik janezpesec pravi:
Potem pa raje preberi reviewe teh zadev. Ure z opticnimi senzorji niso ravno znane po natancnosti.

!00% procentna natančnost tudi ni potrebna... Da je vsaj dokaj zanesljivo. Za opazovanje bistvenih sprememb ob določenih situacijah gre.

Tisti pas za ves dan ni najbolj priročna zadeva. Vsaj po moje ?

lp
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Glede pasu se strinjam da ni najbolj prirocen. Vsekakor pa pred nakupom ure preberi reviewe (odlicne reviewe ima DC Rainmaker).
 

Smajo

Fizikalc
15. maj 2012
548
25
28
hraše
Če se gre samo za občasno merjenje pulza, potem je dovolj tudi telefon, saj imas v Google trgovini malo morje aplikacij za merjenje pulza. Natančnost je enaka kot pri tistih zapestnicah.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Tenx
zmaga.gif
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
klik

No ta je pa že bolj všečna za oko,,,

Sem pa pri teh modelih brez prsnega traku zasledil eno drugo stvar ki je vsaj meni moteča.. Moraš imeti kar zelo na trdo zapeto takšno uro na roko da potem deluje realno.
Nobena varianta mi ni pretirano všeč . Če dobro razmisliš je mogoče še tista s prsnim trakom na koncu boljša izbira ??

Bom poizkusil nekje dobiti po neki pametni ceni , pa da osebno preizkusim kako in kaj.

lp