Garmin nuvi 2455lmt se ugaša ??

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Cca 70eur....pa na dol...
wink-1.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik nuvi3790 pravi:
A te nisem že jaz spraševal, če ga prodaš takega ?????

Če nisi nič ponudil.? Ne poznam neke realne vrednosti ?
Lp

Takrat, še nisi bil odločen za prodajo, sem ti pa napisal če si premisliš mi javi, tako da, odloči se , imam pa tudi enega 3790 LMT predelanega v 34xx, če te zanima, se lahko zmeniva, zedeva deluje odlično
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Al pa ce kupis navaden mini usbp polnilec...ne more bit drag...
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Cca 70eur....pa na dol...
wink-1.gif

Na žalost pa tvoje ponudbe ne morem sprejeti..Pa brez zamere. Bom že preživel te kolobocijse z garancijo. Sploh ne bi razmišljal o prodaji ,edino žal mi je da nisem že takrat vzel večjega...Ga nimam čisto pred sabo v avtu...

Lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Ja sej ne ponujam.....sam povem....tolk sm jst za svojga rabljenga dal......2 leti nazaj
smile-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pa ja ne pričakuješ, da boš za rabljenega dobil isto kot si dal za novega?

Nuvi 3490 je bil nov čez 280€ pa ga sedaj dobiš na bolhi za cca 110€ do 150€

2455 je bil cca 150€, torej je 70€ sedaj realna cena glede na starost modela in na to, da je rabljen.

p.s.
Nuvi 1300 je bil nov 100€ pa ga sedaj eni na bolhi hočejo prodati za isto ceno oziroma nekateri celo za večjo, ampak poudarek je na hočejo, prodali ga pa za tako ceno zagotovo ne bodo, saj je glede na leta in nove modele sedaj vreden največ med 40 in 50€ z vso opremo.
Ne ebay ga brez dodatne opreme dobiš že za 25$
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Pa ja ne pričakuješ, da boš za rabljenega dobil isto kot si dal za novega?

Nuvi 3490 je bil nov čez 280€ pa ga sedaj dobiš na bolhi za cca 110€ do 150€

2455 je bil cca 150€, torej je 70€ sedaj realna cena glede na starost modela in na to, da je rabljen.

p.s.
Nuvi 1300 je bil nov 100€ pa ga sedaj eni na bolhi hočejo prodati za isto ceno oziroma nekateri celo za večjo, ampak poudarek je na hočejo, prodali ga pa za tako ceno zagotovo ne bodo, saj je glede na leta in nove modele sedaj vreden največ med 40 in 50€ z vso opremo.
Ne ebay ga brez dodatne opreme dobiš že za 25$

To je bil odgovor na post od Kamele0N in njegovih 70eurov za rabljenega,,,

Pa razlika v ceni med 2455 in 2455lmt je tudi že takrat bila kar opazna. Malo bo že res sitnosti , a naprava je v garanciji , kar daje drugačen pomen težavam z njo ,kot pa če bi garancija že pretekla. Ne rabim sedaj šenkati garmina , ob nakupu je bila redna cena 189 evrov.

@ popotnik

In koliko je potem po tvoje vreden nuvi3790 LMT od uporabnika nuvi3790 ??

Če je moj ki je še v garanciji vreden 70 evrov,kar je skoraj tretina redne cene v času nakupa me res zanima koliko je vreden potem 3790Lmt ??

No prosim ,da vidim koliko bi mu doplačal ob menjavi ?? Sicer me menjava zanima res samo za 5 inčnega , ampak tako da vidim kako oceniš robo neznanca in robo svojega prijatelja.
wink-1.gif


Hvala.

lp
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@mercedes

Pa kaj ti vidiš kaj si citiral in kaj me sprašuješ?
Sam imam 1300 in 3490 in kaj sem napisal za koliko se prodajajo, ( pa imata 3490 in 3790 več funkcij kot tvoja naprava ) ?

Pol pa greva takole, da boš morda razumel, zakaj tvoja naprava ni vredna več kot 70€

https://eshop.petrol.si/sl/pet...armin/PBL134587

- Tale ima ŠE 2 leti garancije, tvoja nima
- je nova in nerabljena
- če si ti svojo napravo registriral za lm, je drugi ne bo mogel registrirat na sebe

Za 3490 in 3790 ter 3590 lahko dvigneš ceno, ker jih ni več v prodaji in so zadnji, ki podpirajo video predvajalnik, mp3....., tvojega še pa vedno prodajajo in je model, ki ima malo funkcij in nima bluetooth, kar mu še dodatno zbije ceno.

Sedaj pa dovolj offtopic.

Ponudili smo ti pomoč, ki si jo odklonil ( pa bi ti anteno pripeljali do praga bajte ) in si se odločil za servis in to je to, zgodba zaključena.
Ko bo prišel iz servisa se pa pogovarjaj dalje, če ga boš prodal ali ne, ampak takrat uporabi podforum mali oglasi.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Nihče ti ne oporeka znanja , razmišlja pa lahko vsak po svoje.

Nisi pa napisal mnenja koliko je potem vreden garmin od uporabnika nuvi 3790 (nuvi3790) ?

Pa redna cena tega garmina na petrolu ,ki mislim da celo ni dobavljiv je 184 evrov.

Vem da imajo višji modeli več dodatkov. Ampak iskreno povedano tisti dodatki ala bluetooth ,videopredvajalniki meni osebno ne pomenijo nič. Če bi sam rabil takšne bonbončke bi polagal pozornost na njih pred nakupom.

Ni potrebne nobene slabe volje ,ker se za pomoč in mnenja zahvaljujem skoraj v vsakem postu. Ne morem pa kar kimati....

Bom pa vsekakor javil ko bo vrnjen iz servisa kakšen bo epilog.

Hvala

lp
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.670
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@mercedes

Pa kaj ti vidiš kaj si citiral in kaj me sprašuješ?
Sam imam 1300 in 3490 in kaj sem napisal za koliko se prodajajo, ( pa imata 3490 in 3790 več funkcij kot tvoja naprava ) ?

Pol pa greva takole, da boš morda razumel, zakaj tvoja naprava ni vredna več kot 70€

https://eshop.petrol.si/sl/pet...armin/PBL134587

- Tale ima ŠE 2 leti garancije, tvoja nima
- je nova in nerabljena
- če si ti svojo napravo registriral za lm, je drugi ne bo mogel registrirat na sebe

Za 3490 in 3790 ter 3590 lahko dvigneš ceno, ker jih ni več v prodaji in so zadnji, ki podpirajo video predvajalnik, mp3....., tvojega še pa vedno prodajajo in je model, ki ima malo funkcij in nima bluetooth, kar mu še dodatno zbije ceno.

Sedaj pa dovolj offtopic.

Ponudili smo ti pomoč, ki si jo odklonil ( pa bi ti anteno pripeljali do praga bajte ) in si se odločil za servis in to je to, zgodba zaključena.
Ko bo prišel iz servisa se pa pogovarjaj dalje, če ga boš prodal ali ne, ampak takrat uporabi podforum mali oglasi.


Nihče ti ne oporeka znanja , razmišlja pa lahko vsak po svoje.

Nisi pa napisal mnenja koliko je potem vreden garmin od uporabnika nuvi 3790 (nuvi3790) ?

Pa redna cena tega garmina na petrolu ,ki mislim da celo ni dobavljiv je 184 evrov.

Vem da imajo višji modeli več dodatkov. Ampak iskreno povedano tisti dodatki ala bluetooth ,videopredvajalniki meni osebno ne pomenijo nič. Če bi sam rabil takšne bonbončke bi polagal pozornost na njih pred nakupom.

Ni potrebne nobene slabe volje ,ker se za pomoč in mnenja zahvaljujem skoraj v vsakem postu. Ne morem pa kar kimati....

Bom pa vsekakor javil ko bo vrnjen iz servisa kakšen bo epilog.

Hvala

lp

Moj nuvi 3790 lmt je predelan v 3490 lmt in ima 3790 nepredelan več funkcij kot tvoj, če bi ga prodajal izpod 130 € ga nebi dal, vem pa zagotovo, za to ceno ga prodam v trenutku.
@mercedes mi ti hočemo samo dobro, na servisu te bodo hitro odpravili, če boš sploh kaj rihtal.
odločitev je pa tvoja, tak da z naše strani ti je bilo ponujeno vse, kaj boš pa ti zrihtal pa itak sam veš.
Lep pozdrav, pa čimmanj nevšečnosti z nuvijem
wink-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.968
5.395
113
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ja sej ne ponujam.....sam povem....tolk sm jst za svojga rabljenga dal......2 leti nazaj
smile-1.gif

Sem pa za svojega dal več...

Tudi moj je bil:

1) Rabljen (cca pol leta do leto)......sedaj ga imam že min 2 leti......in naredil sem z njim evidentiranih 120.000km....plus še svoje privatne km
2) 2405 model
3) Brez LMT


Od enega alter GPS majstra sem še dokupil GTM35 (se opravičujem ker se ne spomnim nicka).....cena je bla okol 30eur +/- (tudi ne spomnim točno)

Se pravi 70eur plus 30eur..... 2 leti nazaj!

Dela ko šus in če bi kdaj kupoval še 1x bi vzel točno isti model....točno isto konfiguracijo.....
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.414
149
63
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Ja sej ne ponujam.....sam povem....tolk sm jst za svojga rabljenga dal......2 leti nazaj
smile-1.gif

Sem pa za svojega dal več...

Tudi moj je bil:

1) Rabljen (cca pol leta do leto)......sedaj ga imam že min 2 leti......in naredil sem z njim evidentiranih 120.000km....plus še svoje privatne km
2) 2405 model
3) Brez LMT


Od enega alter GPS majstra sem še dokupil GTM35 (se opravičujem ker se ne spomnim nicka).....cena je bla okol 30eur +/- (tudi ne spomnim točno)

Se pravi 70eur plus 30eur..... 2 leti nazaj!

Dela ko šus in če bi kdaj kupoval še 1x bi vzel točno isti model....točno isto konfiguracijo.....


Ja no...in si dal sto evrov.

Moj ima lmt in sem sedaj čuden ker sem dejal da spod 100 evrov ne bo šel..

Plus da ves čas piišsm da čs že ,bi ga prioritetno raje menjal za večjega ,kot pa samo prodal.
In vss kar ima nameščeno ta garmin je zame povswm dovolj ali še preveč...Jaz ga rabim samo za navigacijo od točke a do b.
Če bi rabil več bi dal pač zanj 300,400...evrov


Ugotovili smo da ponovno nameščanje ni ovira za garancijo.
In ne razumem potem mnenj da je vprašanje kaj bodo zrihtali..??

Me ne zanima drugega kot zadeva je vgaranciji do 24.07 in ima da zrihtajo...
Kakorkoli sem dosedaj dal kadarkoli v garanciji na servis so se napake odpravile.Včasih prej ,včasih kasneje...

Lp