GARMIN Navigacije - Wiki by Popotnik

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pošlji mi na ZS garmindevice.xml in gupdate.gcd, če imaš, da vidim kaj se da naredit.
Če me pa spomin ne vara in če je na voljo bi ti pa GE moral ponudit prenos.
Imaš v navodilih kako se nadgradi MP.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.044
2.215
113
Poizkusil po tem WIKI
nuvi 2595
prenos tako, da sem UNZIPAL iz PC na SD
SD = (DIR) Map - (DIR) Ime karte - (Datotekal) Dl5263100 (slokovna datoteka)

torej v meniju gramina NE pokaže novo instaliranega zemljevida.

Ja še tole. Kako uporabim/instaliram zemljevid, da bo uporabnem v MS in BC

***************

REŠENO na GARMINU.
Takoj v DIR Map dati img datoteko in deluje. NE v poddirektorij!

NE REŠENO
Kako uporabim/instaliram zemljevid, da bo uporabnem v MS in BC
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.303
625
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Seveda ti ne zazna karte iz pašnika, ker ima tvoj model (kot tud mnogi drugi novejši modeli) implementirano novo zaščito. To rešiš tako, da garmina posodobiš s patchano verzijo softwera (postopek s katerim se ta zaščita odstrani). Je pa to kar delikaten postopek, sploh v tvojem primeru, ko ima naprava vse tri atribute zaščite pozitivne.

| GMA: Yes | MSV: Yes | GVS: Yes

Več info na ZS, če želiš, da te napotim na stran, kjer lahko najdeš vse informacije v zvezi s tem.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
518
79
28
Imam zemljevid na napravi in sedaj bi ga rad imel še na računalniku, da preverim podatke. Rad bi da mi ga Mapsousce ali pa Base map prepoznata odpreta. Gre pa za del gozdarskih map kjer imam parcele.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.519
1.717
113
toti Maribor
Opazil sem, da nova verzija nuvuja DriveLuxe nima več prikaza 3D stavb in reliefnega prikaza terena. Ali se da ta opcija kako aktivirat oz. predelat? Ne razumem zakaj so to ukinili
stupid-1.gif
 

darkside

Pripravnik
30. apr 2015
111
5
18
slovenija
androidvodici.blogspot.com
imam eno vprašanje. dobil sem garmina 1300 da m naložim najnovejšo karto. prenesel sem karte in jih naložil na kartico. G2S v .system, mape na sd kartico, JVC pa /garmin/jcv na kartici

ko pa navigacijo prižgem in želim videti v nastavitvah katere karte so naložene pa je tema, tudi ko želim vpisati naslov mi vnese ni kartografskih podatkov.

JCV in G2S pa ne morem dati na navigacijo saj ima naprava samo 2gb prostora, medtem ko sta samo ti dve mapi okrog 1,5gb
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
861
62
28
Na DriveSmart 61 sem iz znanega pašnika naložil karto Severne Amerike. Gor so že zemljevidi evrope. Sedaj javi zemljevidi so poškodovani in jih ni mogoče uporabiti. Evropa sicer še vedno ne dela, amerika pa na žalost ne. Kaj bi lahko bilo narobe?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.692
5.324
113
Novejši garmini (praviloma so to te z 2mi ciframi) imajo naprednejše zaščite proti piratskim kopijam...

Moral boš še "crackat" FW svojega garmina da bo sprejemal piratske kopije...how to...znajdi se sam...to niso javne zadeve ;)
 

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
861
62
28
Pa je to kompatabilno oz. zakaj pa tega ne predlaga na garmin express?
 

Priponke

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    20,3 KB · Ogledi: 297

onlyme

Fizikalc
5. apr 2010
861
62
28
Samo to mi pokaže pod shop, ni nikjer možnosti za nakup map, pa se bojim, da tiste iz gornjih linkov niso kompatibilne z mojo napravo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.692
5.324
113
To dvomim...pomojem je kaka fora kje...

Zgleda maš garmina regijsko "zaklenjenega" na kakšno centralno al pa zahodno EU...pa potem nagaja :)
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.649
28
48
58
Horjul
Mogoče kdo ve kako se spremeni ikona "Pojdi domov" iz srčka v hišico?
 

Priponke

  • 30593.png
    30593.png
    114,8 KB · Ogledi: 297