GARMIN MOBILE XT 4.10.80

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Sem instaliral kar preko prejšnje verzije. Pri taki instalaciji je treba bit malce pazljiv pri prepisovanju. Priporočam backup kartice pred nadgradnjo. Zadevo ni treba nič odklepat in dela. Res pa je, da na cesti še nisem probal. Upam, da se ne bo pojavil kakšen napis v stilu Dont use jour f****g copy.
 

ssavski

Pripravnik
27. jul 2007
105
0
16
Eo, probal sem na N73, vse kar je v MMC mapi sem kopiral na spominsko kartico - kar povozil sem komplet sistemske mape (zgleda da samo dopolni), edino mapo garmin pa sem samo njeno vsebino kopiral (da mi ne bi karte povozilo - pa mogoče še to ne bi bilo treba) zagnal sis datoteko in dela OK. Nimam nobenega občutka da dela kaj drugače - po mojem nas s stemili ciframi od 20 - 40 - 60 pa na 80 mal hecajo. Vsaj jaz danes nisem opazil razlike - ne v hitrosti, pa tudi nič novega nisem videl.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
V prihodnjih dneh se bom ubadal z vračanjem na verzijo 60. Ta nova preračunava tako počasi, da zadeva ni uporabna za navigacijo. Za šminko je pa ista kot prejšnja.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.569
691
113
Tukaj je povezava na uradno stran
http://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=3939
Citat:
Changes made from version 4.10.60 to 4.10.80:

* Correct '#' key behavior for phones without a pen key.
* Correct the display of traffic icons in Europe.
* Correct a display error in Where to -> Intersection.
* Correct the use of the route calculation preference setting.
* Correct a display error in the traffic detail page.
* Update the QueAPI library to dynamic link.
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
A ta exe samo inštaliram, in to je to...une sw fajle ali kaj so ni potrebno nič menjavat/kaj dodajat?