Garmin Mobile PC in XT težava

Znida

Zelenc'
10. maj 2009
10
0
1
Pozdravljeni.

Imam težavo s kartami. Naloženo imam CN 2010.1 in AR 2.20. Ko hočem zroutati pot do kakšne avstrijske ulice, mi vedno javi napako "ERROR: Assert failed at CDP_PageFtrDtl.cpp: 970 in Garmin mobile PC with error 2" zatem pa se program zapre.
Če umaknem eno od kart, (AR in CN sta vsaka v svoji datoteki, in se ne križata, torej iz CN je izvzeta EXYU) potem dela ok. Recimo ker sem sedaj v Sloveniji, mi lepo najde ulice v Sloveniji. Za vse tuje pa mi javi napako.
Karte so odklenjene tako kot je treba. V redu mi je delovalo pred tem s starejšim CN (mislim da je bil 2008) in starejšo AR. Sedaj ko pa sem vse programe posodobil, pa ne dela niti na PCju niti na Nokii N95...

Na Nokii javi samo: "Napaka pri izračunu rute do cilja." in ne izpiše naslova.

Kaj bi lahko bilo narobe?
confused-1.gif
 

Znida

Zelenc'
10. maj 2009
10
0
1
Kako naj se pa potem navigiram po EXYU? Pa prej mi je delovalo, s starejšimi kartami...
 

Znida

Zelenc'
10. maj 2009
10
0
1
gmapbmap.img imam. Poizkusil tudi brez, pa je isto. Želel sem zroutati pot do Celovca pa ne morem. To je delovalo s starejšimi kartami...
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
seveda deluje, ampak na CN izklopi karte, ki jih pokrivajo AR

EDIT: Sorry, nisem točno prebral tvojega prvega posta... z novo verzijo CN še nisem sprobal, mislim pa da bi moralo delovati...
 
Nazadnje urejeno:

Znida

Zelenc'
10. maj 2009
10
0
1
Izklopil sem Slovenijo, Hrvaško, BIH, Srbijo,.. pač tisto kar pokriva AR. Nato sem v drugo datoteko dodal celo Evropo - EXYU (sem probal tudi samo z Avstijo, isti šmorn). Če pa točko izberem na zemljevidu, pa zrouta. Samo do naslovov noče.
Meni ne deluje, niti verzija CN 2009 in AR 2.20... Garmin Mobile PC je 5.00.60 in XT 5.00.40.

Kaj naj naredim? Da bi karte preklapljal in izklapljal ne bo šlo.
 
Nazadnje urejeno:

bokoliny

Zelenc'
21. mar 2008
4
0
1
jaz mam na pcju vklopljeno kompletno cn 2010 in ar 2.20 in mi lepo najde vse naslove za celo evropo imam pa obe karti v eni datoteki
 

Znida

Zelenc'
10. maj 2009
10
0
1
A tako, da se CN in AR prekrivata? Mislim, ko si rekel kompletno, tudi CN del Slovenije?