Garmin 40 LMT posodobitev - zemljevidi so poškodovani in jih ni mogoče uporabljati

krneky

Pripravnik
10. jan 2008
149
1
18
Na Garmin Drive 40 LMT želim namestiti najnovejše zemljevide. Iz p.si sem prenesel "Garmin City Navigator Europe NTU 2019 10 Unlocked" in na napravo prenesel naslednje datoteke:
nuvi:\.System\JCV\D6136060A.jcv (iz mape Nuvi 4x-5x-6x-Android-JCV - All North)
nuvi:\.System\JCV\D6166060A.jcv (iz mape Nuvi 4x-5x-6x-Android-JCV - All South)
nuvi:\.System\G2S\D6162060A.g2s (iz mape G2S - All North)
nuvi:\.System\G2S\D6211060A.g2s (iz mape G2S - All South)
nuvi:\.System\sqlite\D6161060A.db (iz mape SQLite - All North)
nuvi:\.System\sqlite\D6216060A.db (iz mape SQLite - All South)
nuvi:\.System\gmap3d.img
nuvi:\.System\gmapsupp.img
SD:\MAP\gmapsup1.img

Takoj, ko vklopim Garmina, prejmem obvestilo "Zemljevidov ni mogoče odkleniti", "Zemljevidi so poškodovani in jih ni mogoče uporabljati. Če želite najnovejše zemljevide, obiščite www.garmin.com/express.", kar lahko le potrdim z "V redu". V podrobnostih zemljevida še vedno kaže le prednameščen "CN Europe NTU 2019.20 Foursquare".

Povsem enako napako prejmem z NT zemljevidi "Garmin City Navigator Europe NT 2019 10 Unlocked", s tem da so tam le mape + JCV datoteke. MicroSD kartica je 16 GB v FAT32. Garmin je posodobljen na najnovejšo različico 5.70.

Res mi je zmanjkalo idej, kako rešiti to težavo. Prosim GPS mojstre za pomoč :).
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Ker imaš napravo LMT mi lahko razložiš zakaj vlečeš dol karte? Poleg tega ti sploh ne rabiš gmap3d.img.
 
Nazadnje urejeno:

krneky

Pripravnik
10. jan 2008
149
1
18
Ne še, tako da je to zagotovo vzrok. Ravnokar gledam tutoriale za patchanje, priporočaš katerega specifično?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Imam jaz patch pripravljen za 40ko, sem pred tednom, dva, enemu delal

tutorial je na gpspower forumu
 
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790

Smer

Pripravnik
4. maj 2009
67
6
8
Kranj
Da ne odpiram novo temo.
Garmin DriveAssist 50 s kamero, ki snema promet. Ali kdo ve, če se da podaljšati čas snemanja. Originalni čas je nastavljen na 1 minuto snemanja, kar je premalo. Res pa naredi 75 MB veliko datoteko in to dela datoteke v zaporedju tako, da ne izpusti nič dogajanja na cesti. Ne vem pa kaj naredi na dolgi poti, ali začne prepisovati posnetke ali neha snemati? Saj na 10 minut ali poljubno naj bi bilo nastavljeno snemanje brez prekinitve, če je možno? Ima kdo že izkušnje in ve kaj je treba narediti.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce deluje tako, kot vecina avtokamer, potem je itak vseeno, kako dolge posnetke dela... Ko je kartica polna, se zacnejo prepisovati najstarejse... Pa ni vazno, ali so do posnetki dolgi 1 minuto, 3 minute ali 10 minut... Pri nekaterih kamerah se da nastavit, koliko naj bo dolg posamezen posnetek, pri drugih ne... Pri vecini je dolzina posamezne datoteke omejena na 1 minuto...
 

Toni_amater

Zelenc'
16. jul 2016
7
1
3
02
Pozdravljeni vsi mojstri za navigacije. Nebi rad odpiral nove teme.
Rabil bi pomoč za Garmin Drive 40. Kaj moram storiti, da odpravim ali zaobidem zaščito, da potem lahko naložim najnovejšo karto?
Hvala za vse namige in pomoč.
Lp
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Moraš samo umret...vse ostalo je opcijsko v lajfu ;)

Patchat FW....
 

Toni_amater

Zelenc'
16. jul 2016
7
1
3
02
V mislih sem bolj imel, kaj lahko storim.. :)

Za patchat FW, pa bi potreboval navodila, ali kje bi jih našel..

Hvala.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.531
1.731
113
toti Maribor
Pozdravljeni vsi mojstri za navigacije. Nebi rad odpiral nove teme.
Rabil bi pomoč za Garmin Drive 40. Kaj moram storiti, da odpravim ali zaobidem zaščito, da potem lahko naložim najnovejšo karto?
Hvala za vse namige in pomoč.
Lp

Zdaj katero najnovejšo karto? Ker, če imaš ti napravo LMT, potem imaš itak brezplačno doživljensko nadgrajevanje.
 

Podobne teme