Garažna vrata

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Odločam se za nakup garažnih vrat in izdvojil sem dva ponudnika. Pozna kdo proizvajalca Normstahl in Hörmman. Dobre, slabe lastnosti, oziroma za katerega bi se odločili, če sta cenovno približno enaka.
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
mi mamo hörmann že kake 4 leta. avtomatska. delajo odlično, nobenih težav. daljinec vleče na 300 metrov ali več. imamo takšna brez vgrajenih vrat, da lahko skozi hodiš brez da bi dvignil cela vrata. ma pa tast takšna s temi vrati in so beda. vse skupaj je jurja dražje, vrata pa so prenizka, tako da dokler se nisem navadil, sem se kr lepo v zgornji rob sekal. je pa res, da mam 2 m višine. ampak tolko več jaz nebi plačal za tisto "linico".
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
edit

bil je en incident. za vrata sem se držal in prtiskal v razdelilni oamrci 3 faze, 2.5 na svoje mesto, ko je roka zdrsnila direkt v tiste kable. vrata so me kvalitetno ozemljila in stromarija se je za en mesec zaključila.

takrat sem prvič čutil kako je, k ljubezn stisne srce.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.198
1.816
113
Tudi pri nas Hormann..delajo super od vgradnje (verjetno že kakih 6 let).

Le daljince imajo bolj tak tak in se ob po naročilu dodatnih daljincev splača vzeti drugega proizvajalca (mi imamo na istem daljincu (dva gumba)gavter in gar. vrata)..daljince pa vse od gavtra (proizvajalec Beninca).
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.187
20
38
Verjetno bom vzel Normstahl. Za Craftword se mi zdi, da so vrata popolnoma ista kot Normstahl, so pa 10% dražja, še dodatnih 5% pa je dražji Hormann.
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Citat:
Uporabnik softi pravi:
crawford pri vonu..bistveno ceneje. imamo že..3 leta, non stop gor dol..nbenih težav. bistvena prednsot so skrita kolesca.

to mamo tudi mi. Dela že kr nekaj let brez problema. Samo dalinc je špartanskega izgleda.