Game of Thrones (HBO)

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
15 let sem čakal, odkar sem začel brati knige kako je Aegon z zmaji porazil vseh 6 kraljestev. Končno so zmaji videli malo akcije. Jebeš telenovelo. Upam, da bo v drugi polovici sezone več akcije.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
897
6
18
Ni mi najslabša sezona ampak ni nobenih spletk ...imam občutek, da samo nekaj nakladajo in dodajo mal borbe in to je to ...
Zdi se mi, da je malce na silo že tole...

Čeprav sama borba ni slaba. Lokostrelci na konjih!
Za pogledat je vseeno ... da se ne zamerim komu
smile-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Hja, počasi je treba skleniti epilog, zato pa ni več časa za spletke. Pri tej seriji bi si človek želel, da ko pogledaš vse, bi si zbrisal spomin in bi gledal še 1x
smile-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
R R nepiše več knjig,ampak še samo pomaga pri scenariju... dejansko ga je uspeh prehitel. Zato ostaja pri vsej zadevi rahli priokus. Upam da ne bodo totalno zj. zadnjo sezono.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Hja, počasi je treba skleniti epilog, zato pa ni več časa za spletke. Pri tej seriji bi si človek želel, da ko pogledaš vse, bi si zbrisal spomin in bi gledal še 1x
smile-1.gif

467716-post_slo.gif


Pri tej seriji pa pri Black Sailsih
cool-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
R R nepiše več knjig,ampak še samo pomaga pri scenariju... dejansko ga je uspeh prehitel. Zato ostaja pri vsej zadevi rahli priokus. Upam da ne bodo totalno zj. zadnjo sezono.

Prav pred nekaj dnevi sem bral, da potrebuje še nekaj mesecev, da dokonča naslednjo knjigo in se bralcem globoko opravičuje, ker je ni že dokončal.

To sem našel na njegovi spletni strani:

Citat:
And, yes, I know you all want to know about THE WINDS OF WINTER too. I've seen some truly weird reports about WOW on the internet of late, by 'journalists' who make their stories up out of whole cloth. I don't know which story is more absurd, the one that says the book is finished and I've been sitting on it for some nefarious reason, or the one that says I have no pages. Both 'reports' are equally false and equally moronic. I am still working on it, I am still months away (how many? good question), I still have good days and bad days, and that's all I care to say. Whether WINDS or the first volume of FIRE AND BLOOD will be the first to hit the bookstores is hard to say at this juncture, but I do think you will have a Westeros book from me in 2018... and who knows, maybe two. A boy can dream...
 
Nazadnje urejeno:

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
zgleda so pri nadeljevanki večji denarci pa po knjiga izšla šele po zadnji sezoni ker se bojijo da bi gledanost padla
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Po pravici povedano je ne glede na vse to edina prava varjanta. Brezveze zdej neki miksat. Nej lepo v miru razmisli in napiše knjigo. Nič se ne mudi
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Po pravici povedano je ne glede na vse to edina prava varjanta. Brezveze zdej neki miksat. Nej lepo v miru razmisli in napiše knjigo. Nič se ne mudi
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Hja, počasi je treba skleniti epilog, zato pa ni več časa za spletke. Pri tej seriji bi si človek želel, da ko pogledaš vse, bi si zbrisal spomin in bi gledal še 1x
smile-1.gif

467716-post_slo.gif


Pri tej seriji pa pri Black Sailsih
cool-1.gif

Kaj pa vem, sem si včeraj cuknil prve tri sezone Black Sails, pa sem gledal samo prvi del in me nekako ni potegnilo..nekje na 3/4 sem zaspal
cool-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Vztrajaj še malo, da dobiš neko realno sliko ali ti odgovarja ali dejansko ne, zgolj 1. del prve sezone, ko se ne ve še ničesar in se komaj kaj dogaja, je pač premalo za objektivno oceno
smile-1.gif