Galaxy S5 - zaslon ne dela

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Zdravo,

po padcu na tla se mi je pri Samsung galaxy S5 pokazal bel zaslon, nato se je ugasnil. Vzel sem baterijo iz telefona in ga potem vklopil, vendar zaslon ne dela. Videti ni, da bi bil kjerkoli počen, na dotik se tudi odziva, telefon zvoni, se lahko pogovarjam...samo zaslon je črn :D

Mu je (ekonomske) rešitve?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.175
2.272
113
Itak, menjava displaya, enako se meni zgodilo, nikjer se ni nič vidlo, display pa črn. Menjava in to je to. Pobrskaj malo po bolhi koliko jemljejo za menjavo in presodi ali se ti splača...
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.076
1.281
113
Dober zaslon za galaxyje teh starosti je enostavno predrag, da bi se izplacalo. Sem jih na zeljo lastnika menjal kar nekaj, pa ni to to. Enostavno to ni amoled. Bolj blede barve, crna ni tako crna its. Ce se ti telefon zelo dopade in bi ga vseeno mel se naprej, naroci na etradesupply. Preverjeno dobra roba in original amoled. Cena je visja seveda, dostava je izredno hitra ( par dni), velik plus pa je, da nikoli ni davka na carini. Vsaj jaz ga se nisem placal. Mogoce je ze v ceni, nevem. Ekrani pridejo direkt do mene brez vseh drugih stroskov. Pa komplet ekran menjaj sam. Ni tezko.