Nov telefon 2 ×

19. jul 2007
2.764
1.493
113
Kupujeta se dva nova telefona - 2× (zame in za boljšo polovico)

Kaj priporočate, želje so:
cheer.gif

- 250 €, brez naročnine, v tujini (npr. Amazon.de)
- kvaliteten zaslon - daljša stranica vsaj 800 ×
- uporaba multimedijski telefon / poslovni (igrice, dobra grafika irelevantno, starost 30+), ne prevelik (okoli 4½)
- IP57/IP67 velik plus, ampak ni nič pametnega trenutno na tržišču (Xperia acro S predrag, drugače bi ga takoj vzel, Xperia Go pade ven zaradi zaslona)
- radio obvezno
- odzivnost, dobra baterija prednost
- NFC prednost
- verjetno android telefon, WP8 načeloma lahko, ampak so predragi
- kako se da telefon rootat in manjat ROM me ne zanima, zaželjeno je da out of box dela dobro in to je to (že to mi je velik plus, da ne bom kupil telefon poln bloatware operaterjev)

verjetno se bom stegnil do Samsung Galaxy S3 mini I8190, bi pa želel še kašne alternative (po možnosti kaj cenejšega)


PS: če bila kje dobra akcija v smislu črn + bel(moder) telefon po dobri ceni, bi bil hvaležen za info
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
pozabi za tak denar. vzemi kaj na vezavo ipd.
amazon ima visok ptt.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Pa če je reku brez vezave, kaj ti ni jasno pa ne vem kje imaš ti visok PPT iz Amazona, PPT je čisto primerljiv tistemu v Sloveniji in ne bluzi prosim. ker ne bojo v Comshopu vzel telefona. Js sm vzel digitalca na amazon.de + poštnina pa je bil še vedno 100€ cenej ko pr nas tko da....

Za avtorja teme pa, spremljaj dnevno amazon, ker se cene spreminjajo lahko iz ure v uro, odvisno od zaloge in povpraševanja. Jaz sem dogotalca vzel po eni ceni zadnji kos v rjavi barvi, ko je prišla nova zaloga več komadov so bili cca 20€ dražji
wink-1.gif
Pa če piše Verkauf und Versand durch Amazon.de. potem je čisto zmerna poštnina, ker eni privat prodajalci znajo pretiravat s poštnino ampak sem do danes še vedno vsako stvar, k isem jo kupil na amazonu dobil ugodno, samo malo se je treba potrudit.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
To kar išče, ne bo dobil za 250€ z PTT...in ne vem kaj moraš Comshop omenjati, sem ga jaz morda? Ste vi morda normalni sploh še?
In da Amazon ima visok PTT. 10-20€ po malem.
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Sej je lepo reku da se bo stegnu do S3 mini če bo treba, nekaj pametnega za 250€ pa ne bo našel v tujini glede na njegove zahteve, pri nas pa sploh ne.

Zato ker stalno v vsaki temi najdeš nek razlog al je to garancija al je to cena al nwm kaj da boš slej kot prej omenil da pri vas to v trgovini tudi imate. In kaj pol če je 10-20€ poštnina? Koliko je pa pri nas? Imaš odkupnino 280€ + 9€ poštnine + nwm več iz glave kolk % od odkupnine pa te stane poštnina več v Slo kot pa iz Nemčije. Pa garancija od naprav kupljenih v EU lih tko pri nas velja, le da je cena bolj ugodna, pa če bo vzel 2 telefona, si bosta s punco poštnino podelila pa sta zmagala in sta še vedno prišla ceneje skozi kot če bi telefon vzela osebno v trgovini pri nas, pa ta telefon ne bo čisto nič drugačen od tistega pri nas. Sem bil butast in sem veliko stvari kupoval pri nas, ko sem pa končno spregledal in videl kako nas odirajo pa dražje stvari skoraj vse kupujem iz tujine in nism imel še nikoli nobenih problemov pa naj bo iz ZDA, Nemčije ali pa kitajske. Pa sem vedno prišel dosti ceneje skozi.
 
Nazadnje urejeno:

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
V tej temi nisem nič rekel samo dejstva....

HOH.DE

529,80 €* CENA
26,90 €* PTT
556,70 € TOTAL

JACOB-ELECTRONIC

Gesamtbetrag Warenkorb inkl. 19% MwSt
532,00 €

marsikaj ne velja EU garancija, se je potrebno prej pozanimati, sploh pri slavnem RAM2 za SAMSUNG, oni so elita za " stik z vodo" garancijo
smile-1.gif


Tujina bo vedno cenejša, to je dejstvo. Me prav zanima, kakšne službe imate, da bi vam vsi začeli kupovati v tujini, ukinemo vse službe v SLO? Vsi na socialko?

in ja Prestigio 4500 pade v ta rang čisto komot.....

P.S.

Nič ni odiranja, normalne marže so, samo vstopne nabavne cene so visoke. In pa premajhen trg.
 
Nazadnje urejeno:

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
V tej temi nisem nič rekel samo dejstva....

HOH.DE

529,80 €* CENA
26,90 €* PTT
556,70 € TOTAL

JACOB-ELECTRONIC

Gesamtbetrag Warenkorb inkl. 19% MwSt
532,00 €

marsikaj ne velja EU garancija, se je potrebno prej pozanimati, sploh pri slavnem RAM2 za SAMSUNG, oni so elita za " stik z vodo" garancijo
smile-1.gif


Tujina bo vedno cenejša, to je dejstvo. Me prav zanima, kakšne službe imate, da bi vam vsi začeli kupovati v tujini, ukinemo vse službe v SLO? Vsi na socialko?

in ja Prestigio 4500 pade v ta rang čisto komot.....

P.S.

Nič ni odiranja, normalne marže so, samo vstopne nabavne cene so visoke. In pa premajhen trg.

Cene kerega telefona si ti zaj to napisal?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.298
1.061
113
kaj pa kaj takega?

KLIK

jaz imam TEGA že 2 leti pa nekaj malega
smile-1.gif


za 150€ je bil super telefon! še zdaj kot novi, baterija bp!
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Povsod kjer sem gledal v tujini cene minija so se vrtele okoli 280 - 290€ imaš pa tako v tujini ekstreme tako kot pri nas, kar pa je normalno. Vem kako je z RAM 2, ker so meni težili za S3 in mi izničili garancijo, telefon je šel v UK, garancijsko zamenjan zaslon ( RAM 2 je želel 240€), stalo me je manj kot 21€ (poštnina gor in nazaj). Vse se da servisirati, samo treba je najti pot. Nemčija ni želela mojega aparata, ker imajo en glavni servis in ta nima možnosti pošiljanja telefona v tujino, so pa ljudje servisirali Samsunge na Nizozemskem, jaz v UK vsi s super izkušnjami pa še pri nas je s Februarjem štartal nov pooblaščeni serviser za Samsung mobilne telefone Sistem Ena
smile-1.gif


Drugače pa za ta denar kot avtor teme išče telefon, vzami S3 mini. Dober telefon, ni takšen kot velik brat ampak ravno tako zanesljiv in deluje super. Še S2, ki je starejši model in skoraj identičen po specifikacijah je še vedno dražji nov tako da veliko razmišljati tu ni. Imaš potem še Xperio P ampak ima slabo baterijo, baje da zelo slabo. Na amazonu je približno 240€, odvisno od barve. Ima tudi vse kar zahtevaš, kamera in zaslon še celo boljša od S3 mini samo malo me je strah glede baterije.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.155
3
38
Maribor
Jado, ti pa se pa prav trudiš da najdeš najvišjo ceno, ali pa si taki bebec, da ne znaš iskati.
 
Nazadnje urejeno:

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.415
113
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
Me prav zanima, kakšne službe imate, da bi vam vsi začeli kupovati v tujini, ukinemo vse službe v SLO? Vsi na socialko?

A zdaj bo še tukaj nacionalni interes?
 

Jeln

Pripravnik
3. mar 2012
52
0
6
@Jado - Če že omenjaš težavo z garancijo Samsungov pri nas......za tolle (http://www.samsung.com/us/support/service/request) verjetno prvič slišiš?
wink-1.gif
Pri nas rečejo voda, pošlješ v tujino, zrihtajo pa je.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
drugače ima Kommdata dobre cene.

jaz sem v ponedeljek pri njih vzel Samsung Note II (predvsem, ker so vzeli še moje stare telefone v zakup, ki bi jih drugače težko prodal naprej), pa je bil 499€. sem gledal Majdiča, je bil isti telefon 520€ ...
wink-1.gif
tako, da se da tudi pri nas dobiti okej cene ...

se pa strinjam z Jadotom - problem je, da je Slovenija premajhen trg in posledično je nabavna cena višja. ampak z malo sreče se dobi kaj tudi po res dobri ceni ...
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
Samsung S3 Mini dobiš na nemškem Amazonu za 293€ s poštnino vred.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Jado, ti pa se pa prav trudiš da najdeš najvišjo ceno, ali pa si taki bebec, da ne znaš iskati.

VI STE BEBCI, jaz sem njemu dajal cene za 2 kosa + PTT !!!
stupid-1.gif