Francozi protestirajo

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.914
5.461
113
No ja, policaji bi ga ignorirali in to je to. Ni imel ne kola v roki ne puške. Verbalnost pa ne ubija.
Kaj pa če jim je rekel da se bo natovoril z eksplozivom in se zapeljal v njihovo PP ob prvi priliki? Ravno to me zanima kje so zapel! Zna kdo francosko tu?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.019
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Kaj pa če jim je rekel da se bo natovoril z eksplozivom in se zapeljal v njihovo PP ob prvi priliki? Ravno to me zanima kje so zapel! Zna kdo francosko tu?
Ne nakladaj. Sem gledal na Twitterju pred parimi dnevi, kjer je bila slika lepša in se je prav videlo, da je bilo med policisti nekaj bedakov ostale je bilo zaradi teh bedakov sram.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.914
5.461
113
Ha. Samo zamisli si da bi bil to črnc. To bi radikalni levičarji popolnoma znoreli. Nacisti, fašisti bi odmevalo po celem vesolju...tako kot je pa to pa nič.
Kolker spremljam sceno...je tako v US of A... V EU za1x še razmišljamo...in ni neredov samo za to če prebutajo črnca.... So pa če ga totalno brez razloga (Francija evidentna država)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.914
5.461
113
Ok...pije vodo...

Un tvoj invalid je pa en navaden populizem...razumeš razliko kaj si povedal prej kaj pa sedaj? :)
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Sm ti s sliko povedal koga ta francoski predsednik ljubi in za koga mu ni mar.
Baaaaa je bilo treba takoj zbrisat:valjamse::valjamse::valjamse::sprasujemse:
Ma saj ni važno. :nazdravje:
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
to sem 32 vprašal.

če me vikaš, ti povem, da ne bi znorel.
če me daješ v množino..me ne, me je za enga pa pol doelnca, za dva italijana, sam je to največ nas dva, ne vas tri.
če pa vi zarad zastopanja kake sekte, združbe pa...ne predstavljam nič in ne klanjam nobenemu.
 

Občasnik

Fizikalc
5. nov 2018
109
75
28
iz kolonij..tistih izropanih..za vojne in težaška dela.

Le zakaj je v severnozahodni Afriki Francija tako popularna kot ciljna država, če so jih Francozi izropali in porabili za težaška dela? Človek bi mislil, da bodo po vsem hudem bežali od njih, ne pa na vsak način rinili k svojim zatiralcem.

Prav tako je čudno, zakaj Indijanci iz nekdanje francoske kolonije v ZDA in Kanadi, ne bežijo množično v Francijo.

Jim v Afriki dajejo kaj v vodo? Mogoče se pa preveč plodijo in nimajo kam z mladino v skorumpiranih državah, kjer je brezposelnost med mladimi 25 do 36% in jih pač odlagajo v grdi, grdi Franciji?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
hm..sedim nasprot globusa.. že leta ga nisem gledal...mal sem pozabil kako se bere ta krogla..pa kaj so katere barve..

če sem dobr lociral slovenijo..pa mal levo...francijo...pa pod njo afriko..je vmes mal modrega, nekje zelo malo.
če je kanada pa zda tisto še bolj levo..čez 30% plave barve... ne vem...ni ravn za raft, ribiško barčico, gumenjak..

je pa res čudno, da jih iz severne afrike tok pride v italijo...ker..iz južne jih ni dosti v avstraliji...

tudi bosanci so v lj..minhnu..slabo v londonu..kaj šele na islandiji..pa srbi..kako niso prišli do islandije..bi jim šljivovico prodajal ko šiptarji burek na miklošičevi