Formula 1 sezona 2021

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Si ti kaj razmišljal o tabletah al kakem resnejšim posvetom s kakim strokovnjakom?
Ker to kako si ti nastrojen proti vsakemu, ki ni Hamilton, mi ne deluje najbolj zdravo.
Snečerjevo nasprotovanje Tini in Luki je klasično trolanje, ki sicer tudi ni ravno znak nekega dobrega mentalnega zdravja, a se ob svojega stanja verjetno vsaj zadeva - ampak tole kako pa ti pišeš je pa …
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in 8888
15. jan 2019
3.459
1.085
113
In kdo je potem kriv? Hamilton? Mecedes? Njim ni poclo, tem trolekom pa je. Kaj res tebi ni jasno? Prevec blata v zraku al kaj? Gumi je razneslo zato, ker so naredil napako. Pa sej ne mors verjet kaj vse pride ven. Kakrsnokoli napako je Ham naredu pa je njegov problem. Sam upej da ne zmaga spet s takim bolidom, napakami in nesposobnim boxom. Ce bo, so max, RB totalni lemerji. Hujsi k oni vam blato vozjo v hosto.

Skornji? Pa na vsako foro padete, nase tercialke vam niso do kolen ;-)
saj potem je hamilton pokazal kako se epsko sam pošolaš :)

ne zna zavirat
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Si ti kaj razmišljal o tabletah al kakem resnejšim posvetom s kakim strokovnjakom?
Ker to kako si ti nastrojen proti vsakemu, ki ni Hamilton, mi ne deluje najbolj zdravo.
Snečerjevo nasprotovanje Tini in Luki je klasično trolanje, ki sicer tudi ni ravno znak nekega dobrega mentalnega zdravja, a se ob svojega stanja verjetno vsaj zadeva - ampak tole kako pa ti pišeš je pa …
počakajva do zlate OI...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
še vedno..batarce..... kaj to pride en pač k njemu z najbolj bizarnimi stvarmi in reče, če bi oblekel, al kak to gre...ce lahko kdo vpraša :evil:

1623995595790.png
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Si ti kaj razmišljal o tabletah al kakem resnejšim posvetom s kakim strokovnjakom?
Ker to kako si ti nastrojen proti vsakemu, ki ni Hamilton, mi ne deluje najbolj zdravo.
Snečerjevo nasprotovanje Tini in Luki je klasično trolanje, ki sicer tudi ni ravno znak nekega dobrega mentalnega zdravja, a se ob svojega stanja verjetno vsaj zadeva - ampak tole kako pa ti pišeš je pa …
je pa kontra traparijam ki jih pisejo eni. Ce clovek ne razume besedila, ki ga lima in potem sanja v tri dni naj nardim kaj? Oz. si ti kaj drugacen? Ce ti Hamilton ne pase, to ni moj ampak je predvsem tvoj problem. Se razumeva? Da ima pa najvec zmag in ostalo je pa najprej resnica, nato spet vas problem. In zdaj mi povej zakaj tega ne bi smel omenjat? Ste res ze vsi cukjeni od tistga blata al kaj?
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.276
2.378
113
še v SLO - ampak komaj
Bom počasi pisal:

1. glede razumevanja napisanega: nikjer v članku ni omenjeno, da je količkaj krivde pri VER.

2. tvoja primerjava "kvalitete" in pogled na F1 svet:
HAM je najbolji, avto ne igra vloge
VER je trolek, ker je nekdo zayebal (o krivcu ne bom - se bodo morali Pirelli, FIA in ekipe zmeniti, ker je očitno zayeb "skupni" -> preohlapna pravila, premalo "resen" Pirelli, preveč "riskantni" postopki ekipe - ampak kakorkoli obrneš - gume brez predhodnega "opozorila" ne sme raznesti)

3. Vse, katere HAMa ne kujemo v zvezde, označiš za hatere. In to kljub temu, da HAMu nihče ne osporava naslove, zmage itd. - statistično bo kar nekaj časa GOAT

4. in to kar boš verjetno še najtežje razumel - za biti "GOAT" ne samo po številkah je potrebno še nekaj drugega in to sigurno ni BLM, jokanje kako izgublja naslov in ignoriranje navodil. "Batarji" so tu še najmanjši problem.

No - in sedaj me popluvaj, jaz sem v vsakem primeru OO v debatah o šunki in kozah itd


Za ostalo glede gum - a sem prav razumel, da so spisal tako super pravilo, da morajo ekipe same skrbeti, da bodo gume vedno imele dovolj pritiska, le-tega, pravega pritiska, pa niso predpisali - ozr. je to tisti, minimalni, s katerim Pirelli dobavlja gume? A ventileke za polniti sploh ma to čudo?

edit: typo VET v VER
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
1. Nikoli noben (se najmanj pa jaz) ni rekel,da ima karkoli Vetel pri poku gume. Verstapen pa ja, mnenja sem, da ce bi peljal pametneje, bi tudi guma dalj drzala. Zakaj? Od 24ih je samo dvema odneslo gumo. Cisto slucajno onima dvema, ki sta 'nazigala' do konca ne? Nima veze se tukaj zgovarjat, da sta mela premal napumpane. Na istem lortalu ki ga je nalimal un umetnik vceraj najdes poste o trm kako to ni krivo. Tko da nehejte ze glumit pa opravicvat te loleke. Ce so najboljsi bojo zmagal tko al drgac ne? Ker ce ne bojo niso dost dobri, simpl.

2. Ne polagaj mi besed v usta. Hamilton je zame trenutno top-shit voznik. Vsekakor boljsi kot VER, neprimerno. Ima oz. imel je seveda tudi top-shit bolid, nikoli nisem in ne bom zanikal. Kot je sumi najboljsega v tistih casih, Vetel isto, ist velja za Ham. In podobno ima sedaj VER zelo dober (zame najboljsi) bolid na gridu. Smesni ste pa ostali s tistim, da ko zmaga Ham je to zaradi avta, Ver pa zato ker je top driver. Kaj tu ni jasno? Za razliko od nekaterih ta stalisca pisem ves cas in jih ne spreminjam. V koncni fazi me bk kdo je prvak, samo trenutno je Ham pac najboljsi. Je tezko priznat? Meni ne.

3. Res? Ne delaj se bogega ampak preberi moja stalisca se enkrat pa ti bo mogoce jasno.

4. Biti GOAT je tocno to kar pises da ni. Eno so subjektivna mnenja posameznikov, drugo je merjenje preko skupno dogovorjenih metrik in evaluacija slednjega. In ravno ta uspeh je potem lahko primerljiv za merjenje kdo od sodelujocih ima daljsega. Ce ti to dela tezavo se nehava pogovarjat. GOAT ni to kar jaz ali ti misliva (jaz izkljucno na osnovi rezultatov, ti dodas se barvo oci v enacbo, Darjan se kak vesoljski parameter in potem merimo super neprimerljivo). To je dost za kafanske debate v katerih se najbol pocutite, ne vem, ocitno se takrat sami seb zdite pomembni al kaj? Ce hoces karkoli pametnga povedat se drzi faktov, ne visje opisanih neuboloz. Zato se enkrat: Lewis je trenutno GOAT, lahko se meces na tla, ce hoces. Oz. v tvoji (vasih) glavah pac ni (popolnoma legalno) ampak to je v tvoji glavi. Uradno pa je GOAT! Zakaj, preberi visje. Ko boste s tem raspucal bo tud pogovor drugacen.

Tko, zdej pa v jok in na drevo.
 
Nazadnje urejeno:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
1. Rbr je manipuliral s pritiskom in dal prenizkega. Zakaj bi bil max kriv za to?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.006
826
113
Bmk za maxa, samo ne mi prodajat buck, da so ble gume krive (Pirelli). Sami so zajebal, Max je RBR in to je vse. Al si res tako neumen, da so nardil to mimo njega in da ni vedel? Ocitno ni, v bodoce pa bo. Krivi so pa oni in ne Pirelli. Cao.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Ce bi goat pomenilo samo golo statistiko, potem debat sploh ne bi bilo ker je vse crno na belem.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.089
6.478
113
Ce se bosta max in lujz odpeljala naprej, bo bottas naredil buffer za undercut. Glede tega upam da bo max vozil dovolj zadrzano, da to ne bo mogoce.
Vsekakor bo zanimivo videt taktiko, tokrat mislim da ima rbr prednost.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A se samo meni zdi ampak letosnje leto je res izenaceno, fantje iz ozadja delajo taksne kroge glede na zmogljivosti dirkalnikov, da so prve stiri ekipe pol sekunde narazen ob idealnih pogojih. Tole bo res zanimivo
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dobra dirka! Se enega slisim, so vlakci na stezi! Skoda, ker si ne zasluzi prenosa na slovenski tv, pa cist vse neumnosti imamo.