Formula 1 sezona 2021

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Se boljsa je, ko pederajs coulthard namerno zjebe schumija! Od 1.50 dalje, ce se komu ne ljubi cakati.

 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Uff, dobro se spomnim tega. Takrat sem prav žele da DC na peso, ker je res zgledalo da se mu je nastavil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.133
870
113
Hehehe. Glupi sumaher na polno cez zid pol pa Coulthard kriv. Sej je sam reku mislm da leto al dve kasnej da DC ni nc narobe naredu. Ampak ja, kle se boste cel lajf s tem 'pumpal' pa slikce nagih bab izmenjeval ne? Danasnji alfa deci pa to, hahah. In pol se pa nad Hamiltonom zgrazate, fookin pathetic :)
 
I

Izbrisan uporabnik 474

"David Coulthard accepted, for the first time, that he was to blame for a 1998 collision in Belgium that left a raging Michael Schumacher accusing the McLaren driver of trying to kill him."

Si ti funkcialno nepismen? MS je priznal, da ni DC nič narobe naredil al je DC priznal, da je zajebal?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Verjetno ne ves kaj je funkcionalna nepismenost. Izobrazi se. Schumi nikoli ni priznal tega! Pederajs je spustil pedal za plin in ostal na idealni liniji. Verjetno ne ves kaj pomeni, ko v f1 spustis pedal za plin? Pojemek je vecji kot pri osebnem avtomobilu, ki se usede na bremze. Zaradi tega ga je nabasal. Ce si gledal samo film o schumacherju nenako se nisi expert.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.133
870
113

Ja, res je, tud to je blo. Kaj je pa sam suma reku si pa tuki preber (da DC NI kriv):

Pol pa stekej, kr noben ni kriv. Trolek ala zaska pa itak vse skup steka ko mutavi telefon. Jihaaa :)
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Coulthard je dvignil nogo s pedala za pllin in avto je posledično močno zavrl. Ali je to naredil zato, ker se je ustrašil, ker je hotel spustiti Schumija, ali pa zato, ker je hotel pomagati Hakkinenu, ne bomo nikoli zvedeli.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Ja, res je, tud to je blo. Kaj je pa sam suma reku si pa tuki preber (da DC NI kriv):

Pol pa stekej, kr noben ni kriv. Trolek ala zaska pa itak vse skup steka ko mutavi telefon. Jihaaa :)
Kar sem sam dirkal, se umikaš oziroma spuščaš naprej izven idealne linije... v nalivu, ko je vidljivost minimalna, na idealni liniji spustiti plin ali zavreti je idiotizem. Davidu se je zdelo to takrat v redu, ko je to nekdo naredil njemu, kar naenkrat ni bilo več v redu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.133
870
113
Marsikaj je idiotizem, tud nazigat kot bebo po tako dezevni pisti, ko ne vidis nic pred sabo in to s 40 sekundami prednosti potem pa grozit ko nazi, ko se sment, zgodi situacija, kot se je (pa brez skrbi, ni bla namerna - to lahko rodi samo pervert mind, ki ga zanima edino in samo potrditev njegove teze, ostalo pa zanemari / prezre). Ampak bmk, podal sem nekaj, kar 'kavc generali' tukaj niso, ker za njih je itak samo en prav (DC idiot), pa zal ni tako simpl. Zdaj, ce so/niso sposobni to predelat je pa njihov problem.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Marsikaj je idiotizem, tud nazigat kot bebo po tako dezevni pisti, ko ne vidis nic pred sabo in to s 40 sekundami prednosti potem pa grozit ko nazi, ko se sment, zgodi situacija, kot se je (pa brez skrbi, ni bla namerna - to lahko rodi samo pervert mind, ki ga zanima edino in samo potrditev njegove teze, ostalo pa zanemari / prezre). Ampak bmk, podal sem nekaj, kar 'kavc generali' tukaj niso, ker za njih je itak samo en prav (DC idiot), pa zal ni tako simpl. Zdaj, ce so/niso sposobni to predelat je pa njihov problem.
Maš res, nisi zastonj Najbolji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Marsikaj je idiotizem, tud nazigat kot bebo po tako dezevni pisti, ko ne vidis nic pred sabo in to s 40 sekundami prednosti potem pa grozit ko nazi, ko se sment, zgodi situacija, kot se je (pa brez skrbi, ni bla namerna - to lahko rodi samo pervert mind, ki ga zanima edino in samo potrditev njegove teze, ostalo pa zanemari / prezre). Ampak bmk, podal sem nekaj, kar 'kavc generali' tukaj niso, ker za njih je itak samo en prav (DC idiot), pa zal ni tako simpl. Zdaj, ce so/niso sposobni to predelat je pa njihov problem.
nažigat v f1...

solzno se sliši kot tvoj BLM

tam je Coulthard ukradel naslov Šumiju
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.133
870
113
Mozno, je pa sam reku, da DC ni kriv. Pa nc bat, ga je crna kita (indijc) potolazu potem. Ah, kaj bi brez crnih ne? Se dobr da mamo Doncica, kateri polahko ze owna kite v 'njihovem' sportu. Dobr je tale lublancan, ni kaj...
 

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Kar je je...
Ampak to je vseeno bila Epska dirka MS....

Ko je tekmecem dajal po 5+ sekund na krog....

Čez O Rouge je šel pa 30+ km/h hitreje....
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa