Formula 1 sezona 2021

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
No saj, kapo dol mercu, ker so masteriorno to izpeljali, vse v mejah dovoljenega. Ampak po mojem objektivnem mnenju nepošteno :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Dobro, ampak če je potem aston potegnil ven več goriva in razlog zakaj komisarji niso mogli, je pokvarjena pumpa, ne vem zakaj to ne bi bilo potem sprejemljiva izjema? Saj avto je bil verjetno "zapečaten"?
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.868
358
83
Jst nisem nikjer zasledil da je komerkoli ratal dobit več k 0.3 goriva vn iz Astona. Aston samo trdi, da bi glede na podatke, ki so jih oni imeli, mogl v avtu bit še 1.4L extra notr.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Aja, ker mislim, da je nekdo rekel tu, sajkek, da imajo gorivo not in da bodo zaradi tega razstavili bolid da pocuzajo ven ostanke :)

Kaj pa bluzijo, al so rekli da bi morali bit 1.4 in je FIA namerno potegnila samo 0.3 ven? :)
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.868
358
83
Pravila so da more bit liter (pojma nimam zakaj tok velik, zakaj ni sam 0.1, sej za testirat bi mogl bit dost), Aston pravi, da so njihovi senzorji kazal, da bi ob koncu dirke mogl bit notr 1.4L. Ko so pa vn cuzal je pa sam 0.3 pritekl. Kaj točno so se kregal na teh pritožbah...itd. pa ne vem.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.493
6.589
113
Čeprav se je razburjenje v zvezi z incidentom me Lewisom Hamiltonom in Maxom Verstappnom že nekoliko poleglo, je George Russell spregovoril o svojem pogledu na dogodek.
»Vsaj stokrat sem pogledal posnetek, tako kot vsi ostali. Zame je bil le dirkaški dogodek. Ničesar zlonamernega nisem videl v tem. Lewis je eden najčistejših in najbolj poštenih dirkačev. Sicer vedno gledam svoje posnetke, preverjam podatke in iščem poudarke, da lažje razumem, kaj se je dogajalo.«
Med dirko je dirkač namreč osredotočen nase, zato ni časa, da bi spremljal vse okoli sebe. To pride kasneje.
»Med dirko ne veš, kaj se bo zgodilo. Sam recimo takrat nisem ničesar opazil, videl sem le rumeno zastavo in nekaj prahu v zraku. Zanimivo je, da si tako osredotočen, da ne opaziš očitnega,« razmišlja Russell.

Ko piše manager izjavo dirkača :)