Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Max posolan podolgem in pocez. Dobr da Lewis ni hotu se po fastest lap :)

Edit: ni blo niti treba, Bottas pobral :)
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Max je oba pošolal brez goljufije.
Crni je moral drs uporabit, da je lahko odletel mimo.
Škoda, da ni enakih avtov. Radio bi od joka crknil.
Še bodo kakšne steze z dueli.
Boji se ga crni, da peče, čisto je solzen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.317
9.683
113
kod Džej-Zija
Isto kot drkanje o tem, da Hamilton zmaguje zarad mecke in samo zato.

Mal offtopic, uspelo mi je F1TV usposobit (koncno) na TVju - slika k metek. To je to, res.

Se pa mormo mal prcat, drgac je bv al ne? ;-)

@mossero: o kaksnih poskodbah govoris? Uno k je z motorjem padu? Al mi je kaj uslo takrat (skor ne verjamem)?
Ja, padec z motorjem. Ko se je potem vsul na smučanju, je bilo omenjeno, da posledice ne bi bile tako hude, če ne bi že imel poškodb od nesreče z motorjem. Po spominu: pri padcu z motorjem si je poškodoval eno od glavnih žil oskrbovalk možganov. Zaradi odlične kondicije naj bi to funkcijo prevzele ostale okoliške žile. Ali nekaj takega.
 

Benko14

Pripravnik
30. jun 2011
219
17
18
Ne, najdu & na TV instaliral en proxy app v katerga sm samo svoje F1 login podatke vtipkal in dela. V bistvu sm popizdu in na fon instaliral official app, da sm se registriral in placal narocnino pol sm pa hotu pa kar prek Chroma (browserja) na TVju gledat (login v sajt pa gas). In pol v TV play storu najdu app, ki v bistvu ve lokacije streamov in jih spila. Mas pa vse, izbiro kamere, jezik komentatorja... top.

Evo Kimi view :) Poglej priponko 45136Poglej priponko 45137
Koliko si dal za narocnino. Ker jaz ko sem kupoval je bilo preko app-a drazje kot preko neta
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Meni isto štekalo za popizdit, da sem sredi dirke na tabico prešaltal. Pa nikoli prej
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.429
858
113
Men je dons tok štekal da je blo negledljivo. Prov popizdil sem in sm si en shitty stream poisku. Do sedaj je delal perfektno vse skupi. Dons pa obupno.
to se je meni dogajalo 2 leti nazaj. Sem se odregistriral takrat, dobil nazaj sorazmeren del naročnine in čao.

Vidim, da je še vedno problem.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Ja, padec z motorjem. Ko se je potem vsul na smučanju, je bilo omenjeno, da posledice ne bi bile tako hude, če ne bi že imel poškodb od nesreče z motorjem. Po spominu: pri padcu z motorjem si je poškodoval eno od glavnih žil oskrbovalk možganov. Zaradi odlične kondicije naj bi to funkcijo prevzele ostale okoliške žile. Ali nekaj takega.
To ne vem, sam ce mu je res stil od GoProja naluknal lobanjo bi blo hudo tko al drgac. Me prav zanima kaj bojo letos pokazal, iskreno upam da se je pocajtal vsaj do neke prblizno normalne situacije. Je pa butast nacin za zjebat si lajf... sploh k mas ama vse kar ces. Ne vem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.080
852
113
Men je dons tok štekal da je blo negledljivo. Prov popizdil sem in sm si en shitty stream poisku. Do sedaj je delal perfektno vse skupi. Dons pa obupno.
7.99 €. Mesecni plan mam. Ma ni panike, cenej k kino. S tem, da sm se neki starih dirk pogledal. Kr ne morem verjet kolk pozabs z leti. Recimo ferarijev box (mehanike) v rumeni pa Monaco brez sikane, obesanje folka po luceh pa podobne :) Sele tako vids kasn amaterizem / skor voluntersvo je blo vcasih, danes pa totalna profesionalizacija. Pa je blo vcasih bols, vsaj zame.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.950
9.093
113
39
MB
Samo ta neuradni app za android tv je pa bolj svoh :) Upam da se to porihtajo cimprej
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Estetsko je bogi ja, samo dela pa. Kar je najbolj pomembno :D Da bi še 4K prenos dali, pa itak zmaga...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.245
6.519
113
Zmagal je najhitrejsi bolid, kaj je tu cudnega?
Rbr mora resno razmislit kaj s perezom…dokler bo 1rbr vs 2merca ne bodo meli za burek
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka