Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.158
874
113
Oddaj pritozbo na FIO, tebe kot velikega znalca / napikatorja koordinat bojo gotovo resno jemali.
Sprijazni se, tvoj cas je mimo. Biti samo najednik (drugega nisi sposoben) je konec. Bon your, c'est la vie se rece za take...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Oddaj pritozbo na FIO, tebe kot velikega znalca / napikatorja koordinat bojo gotovo resno jemali.
Sprijazni se, tvoj cas je mimo. Biti samo najednik (drugega nisi sposoben) je konec. Bon your, c'est la vie se rece za take...
franc. sem se učil 4 leta pa bi rekel, da tudi o tem nimaš pojma :) niti minimalnih osnov

bon your :)

najbolji, pri čem že?

če hočeš pametovati in operirati z nekimi frazami, si raje kje prej poglej

Hamilton epsko sidra po stezah, to je znano, si očitno tudi slep, kaj vse je že počel za safety carom, da je celo vetlu popustilo...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.158
874
113
Hehe, se mi je zdelo. "That's life, you're out" - ce to slucajno stekas, spodobilo bi se.

Najbolji? Bolje to kot Izbrisani ;-)

O Hamiltonu in njegovi voznji pa sem ti napisal, s tabo mi je zadnje karkoli razciscevati. "Jebe lud zbunjenog" se s kom drugim igraj, nism pravi naslov za te igrice. Enjoy!
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Hehe, se mi je zdelo. "That's life, you're out" - ce to slucajno stekas, spodobilo bi se.

Najbolji? Bolje to kot Izbrisani ;-)

O Hamiltonu in njegovi voznji pa sem ti napisal, s tabo mi je zadnje karkoli razciscevati. "Jebe lud zbunjenog" se s kom drugim igraj, nism pravi naslov za te igrice. Enjoy!
raje glej formulo pa ne glumi

pišem o oviranju na stezi, ti v jok o nekem radiu itd.

ima da vozi, ne da parkira
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.158
874
113
Prvo, ti ne pises. Ti futras svoj ego, ja? Drugo, nisi vec omembe vreden. Stari pizdek...

Glede radia: ce si res gledal, potem si zaznal, da je LH to rekel po radiju. Ampak ne, treba je zveplo zlivat pa biti pameten za vsako ceno ne? Penzija...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Prvo, ti ne pises. Ti futras svoj ego, ja? Drugo, nisi vec omembe vreden. Stari pizdek...

Glede radia: ce si res gledal, potem si zaznal, da je LH to rekel po radiju. Ampak ne, treba je zveplo zlivat pa biti pameten za vsako ceno ne? Penzija...
Treba je vozit in ne sidrat, ker zadaj so modeli, ki na polno priletijo...

Saj pa ni začetnik, ampak ja, ego mu špila, ampak bo mina enkrat, morda tudi v boksih, al pa zadaj, ko bo konec...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.158
874
113
Dej ne vleci se ven zdaj. Poglej si bolid kamero LH, da bos videl kako je dejansko blo na pisti (tega verjamem da nimas pri onem komentatorju) in ce je sploh vedel kaj je za njim, potem pa lahko kaj receva o tem. Do takrat se pa raje vzdrzi, ker se ti lahko samo smejem. A bo?
Tvoj fukjen nacin komunikacije, ki ni nikomur podoben se mi blago receno gravza. Kdo pa si ti, da ti bom vse risal? Informiraj se, potem pa pametuj. "You didn't tell me man, i have no idea it's coming" in "Keep me informed" jim govori. Ampak ne, ti car ves vec... Koji papak.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.556
113
Blm trenutno nima tako velike razlike v koncni hitrosti, mislim da mu novi motor prinesel “le” 4 kmh?
Upam da ne bo veliko SCjev jutri, potem bo moral blm terat material in se bo obrabljal za zadnjo dirko…
 
I

Izbrisan uporabnik 474

:D Hamilton ne bo kaznovan zaradi neupoštevanja rumenih zastav, ker kao na njegovem volanu ni bilo opozorila :D :D :D :D Tudi prejšnjo dirko na Maxovem volanu ni bilo opozorila, tudi FIA ni izdala rumenih zastav, tudi ekipe niso bile obveščene o rumenih zastavah in tudi na semaforju ni bilo rumenih zastav. Edino en varnostnik ob progi se je malo zakalkuliral...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.556
113
Verjetno zato ker odštejajo lujzu 0.5m višine, ker je vedno kleči v boju za pravičen svet?
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.158
874
113
Verjetno... Vidis, dobro delo se splaca. Mimogrede, danes si vzel potrebno dozo tablet? Spet sanjas... verjetno, najbrz, mogoce...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.158
874
113
Ja ja, itak. Pejt sanjat s kolegom, sta glih za skup. Pa prej kej poglej da bos saj vedu kaj govoris, najednik.

Uf, kako Maxu zvizgajo...

Drgac pa, se ni konec, niti slucajno. RB je najhitrejsi avto na pisti, tolk o jokanju kako blazno dober je MB.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.392
6.556
113
Max se je boril proti "spicy engine", ni mu za zamerit te napake, ker blm je v zadnjem sektorju občutno pridobival glede na vse.

Kar nas obdaja z upanjem, da vseeno blm ni "sekundo hitrejši", tako da z dobro taktiko lahko max mogoče preseneti + srečo z SC. Me pa čudi, da ni horner dal pereza za tow, potem bi imel max veliko lažje delo, za pereza ni tako bistveno pomembno, če je 3, 4, 5, 6 ali 7 na štartu.