Formula 1 sezona 2021

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
daj se zberi malo, dotakne se krilcavz rokico, ki zdrži abnormalne sile... vsem na očeh

goljufijo diskvalificirat, saj se vidi kako leti
Ne gre za to, ali kaj škodiš. Bistvo PF je v tem, da je popolnoma nedotakljiv (z izjemo tega, da voznik/posadka zapusti dirklanik in takoj nato PF). In tega se je treba strogo držat in neupoštevanje strogo kaznovat. Ker če se začne popuščat, kje je meja? Stvari se brez potrebe zakoplicirajo, kjer so lahko popolnoma jasne. Brez kakršnegakoli dotikanja, pika.
Enako črno-belo bi moralo biti tudi pri ostalih pravilih, tudi pri izrivanju tekmeca s steze. Nalešč, ne nalašč, vseeno. Malo bolj zadaj, malo bolj spredaj, vseeno. Tekmecu pustič prostor ali si kaznovan, pika. In ne bi bilo nobenih težav. Že tako je dosti dela pri trčenjih sredi steze, kjer je pa treba res zgruntat, a je kdo prevladujoče kriv (kot npr HAM v Siverstonu).
VER bi moral v Braziliji fasat kazen, ker je HAM peljal s steze, pa če je bilo nalašč ali ne. Ker to ni bilo let them race. Let them race so stiskanja znotraj meja steze, kak dotik ipd ... Ne pa to, kar je VER naredil (pa še kdo drug na kaki dirki letos tudi, da ne bo pomote).
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.302
826
113
Če bi se v športu kaj vračalo, potem ne bi blm imel 7 naslovov :)

ene pač prati sreča ves čas, pravijo da hrabre.

lej, merc ima nekaj nelegalnega, drugače ne bi eno dirko bili +30sec za maxom, naslednjo pa ga prehiteli kot statista...in pač poskuša se vsak voznik borit proti temu kak pač lahko, blm je v preteklosti že ničkolikokrat pokazal kako nefer je, a zdaj ko se dogaja to njemu, pa je naenkrat drug the bad guy? še na gobec bi ga moral perez sredi tiste arogance na domačem terenu.

To bo to. 7 let srece in srecnih 101 zmag. Ti pa strokovnjak FIA. Nefer? Kako pa kaj Schumacher Michael?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Zdaj vidimo razlog, zakaj je merc v toliko moštvih in tudi pri bottasu, tako pogosto menjaval ICE.

Vse se je delalo v smer, da so prišli do rešitve, kako pravi čas lujzu montirat das ultimative švaben mašinerijo:

1637041585442.png
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.546
9.252
113
malo v prihodnost...

3 dirke do konca, 2 novi...tukaj po mojem ham v mikro prednosti, izkušnje, ce hamiltonu v Katarju rata še en tak podvig..bodo maxa načeli živci, potem je zanjga gotovo. Zagotovo bomo pa priča še kakšnemu trk in hard dirkanju. Pa fia bo še imela dosti dela. V tej točki skoraj privoščim hamiltonu da še pohara... potem bo 2022 več jeze in bo igra napeta že od štarta, ne da se tipajo 10 dirk.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Blm bo imel prednost zaradi avta, ker merc prej ujame prave nastavitve. Drugace pa je on kot voznik naredil letos ze ogromno napak, in spet samo po sreci se mu ne poznajo.

kar se pa tice proge in voznikov pa bodo v prednosti ti playstation generacija
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.869
358
83
Jst pa še vedno stavim na red bull. Tut oni pravjo da merc zihr ne bo mogu bit tkole on the limit z motorjem še zadne tri dirke.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Mislim, da ima Max na novi stezi prednost. Ti mladiči drkajo te virtualne steze ko zmešani na online dirkah, za BLM pa vemo, da ni pristaš tega, niti simulatorjev. Bomo videli, koliko moči še ima AMG power plant na zadnjih dirkah, smo pa lahko ziher, da če bo šlo na nož bo ena li drugi (ali oba) vsaj enkrat pristala v ogradah. RBR ne bo izpustil priložnosti - pa naj stane kar hoče. In če tudi bi se RBR sprijaznil, se Max ne bo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Eh ditrih že ne bo izpustil šanse, japonci pa tudi ne.

Je pa res, da ima merc več resurov in tudi denarja, rbr ima pa neweya...škoda da je moral biti poleti odsoten, takrat je zgleda merc priključil.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113
Blm bo imel prednost zaradi avta, ker merc prej ujame prave nastavitve. Drugace pa je on kot voznik naredil letos ze ogromno napak, in spet samo po sreci se mu ne poznajo.

kar se pa tice proge in voznikov pa bodo v prednosti ti playstation generacija

A mogoče takrat, ko se je umikal maxu, da ni ene 3x zarad njega koncal dirke oz. bil najhitrejši lawnmover na gridu? Dostkrat je blo tako letos. In ko se pol enkrat LH ne umakne (MAX tudi ne, ampak to je normalno) je pa cista katastrofa, hud problem? Daj no...

Pa a Max slucajno ni prvi zarad avta? Glede na to, da se checo dela top rezultat je RB fakin top bolid, celo leto. Ce ga je zdaj MB ujel je pa njihov problem. Sicer ne bi blo prvic, ceprav se vedno menim, da ena dirka ne pomeni dosti. Sploh ko je do konca prvenstva manj kot mesec.

In ... karkoli pocne MB, dokler je legalen zaradi mene lahko vsako dirko menja motor. Saj dobi kazen in je to njihov problem. Ce to pomeni, da je to boljša taktika, jah pa naj bo. V vsakem primeru so sposobnejši. Pa enkrat se bo treba spustit iz misljenja, da je samo tvoj prav edini pravilni, ker vedno, ko nekaj pricakujes oz. si narises v svoji glavi scenarij in te potem MB / HAM kombo preseneti, mas kar hud problem, sledijo pljuvanja. Sicer ok, ti kar špukej, ampak izgovori so ti otroško bebavi. Sori, ampak tko je. Če slučajno Mercu uspe (s Hamiltonom valda, da se ne bos), da se letos vzamejo naslov so potem kaj? Pokvarjenci, bebci etc? Ne vem zate, zame so sposobni... Isto, kot je RB zaenkrat, ker je v poziciji v kateri je. Matr, a je tako tezko priznat nekomu, da je dober, boljsi celo? Ni skrivnost, da zarad nacina voznje in svinjskih potez (Ham je baby prot njemu, Maxu pa kar dobr kaze) ne maram sume ampak sem parkrat napisal, da kapo mu dol, sofer je bil dober (PICKA PA SE VECJA), hebiga.

Pa res mislis, da RB, Ferrari, Honda ne testirajo delov, motorja pri drugih ekipah? Res mislis, da samo Max fase najboljse dele in je on tisti, ki preverja vzdrzljivost etc? Heh... s takimi ven prihajas, da se ti vcasih res lahko samo smejim. Pa naj res zmaga MAX, ti privoscim! Ham je tko al tko ze najvecji...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Na kaj je letel ta reply, šefe? Ker ne vem kaj ima to veze s katarjem in kdo bo imel tam prednost.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113
Na zadnjih 10-15 postov oz. od zadnjega mojega do tega. Sem mal skompenziral ampak se navezuje na 'njakanja''. Drugace pa kaj bo v Katarju niti baba vanga ne ve, kje smo se mi s tem...
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Se mi je zdelo da se ne navezuje na quote.

Bodi miren, da moštva že prekleto dobro vedo kako in kaj v katarju, vozniki pa tudi. Starci bodo imeli probleme, ker ne bodo toliko časa v simulatorjih, deca pa drkajo to progo odkar so dobili layout.

Moraš pa priznat da bi bilo iber bedno, če bo letos blm prvak.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113
Ma prebral sm poste pa na enmu reply stisnu, tako da quote je ampak deloma. Drgac pa ce LH / MB zmagata letos bo men čist ok, bom presenečem, ker si ne bi mislil. Potem je de-facto top driver all time! V bistvu bi bla to kar česnja na torti super sezone, ki je po dolgem času res zanimiva. Ampak, tud tud ce Max / RB pobereta titulo mi je ok, tokrat so bli pac boljsi. Pa tud LH bo enkrat moral sestopit. Sicer upam, da bo dirkal še kako leto, dve, pet... bo vsaj zanimivo kle ;)

Aja, pa taki bojo pol zmagval: https://www.rtvslo.si/sport/prelomnica-za-f1-prvi-kitajec-med-motosportno-elito/601374
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.540
6.590
113
Playstation otroci. Sicer ze tudi blm ni “dec”, tako da ze dolgo ni to moski aport