Formula 1 sezona 2020

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Ok. Tud men je to mem sam nekak razumem to 'crnsko' trpljenje / zafrustriranost. Ne zdi se mi narobe da opozori na kaksno glupost (kar se dogaja kakmu nigru v us of a je res glupost) ampak naceloma to ignoriram. Dejansko se ne ubadam s tem, ker to je del onega: vsaka, pa tud slaba je v bistvu 'dobra' reklama. Nocem padat na te fore, rad imam dirkanje in tam je dober. Za ostalo me res bmk.

Aja, pa tko kot nigri trpijo, trpijo tud drugi. Da slucajno ne izpadem kak rasistek al podobno, k res nism oz. ce je neki dobro je dobro, ne glede na raso, vero al kej druzga. Haug
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Šuma se ni ven metal s političnimi forami in silil celega paddocka v klečanje. Osebnostno mi je bil sicer antipatičen, čeprav pravijo, da je bil zasebno prijeten.

Glede nato kako je bil nezazeljen v druzbi ostalih voznikov doticni ni mogel prepricat nikogar niti v stisk roke. Taktatni sovozniki so bili se stara sola in ne balavci ki igrajo PS igre. Dejaven je bil samo pri blokadi "pravil" ki bi ga ovirale.

Je pa bil kar darezljiv za sirote. Se nasemu Alisicu je dal ogromno stvari (Kombinezoni, rokavice..) ki so jih nato drazili in denar dajali v dobrodelne namene. Pa tudi v BIH je poslal precej denarja.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in zakon

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Morda, ni pa nujno.

Ce je kdo bil res hiter skozi vse treninge je to Max.

RP je imel ocitno avto nastavljen za rahel dez, med tem ko RedBull za dez.
Mercedes pac lahko vec zgubi kot dobi na taki dirki.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Ferštapn? Pa decko nima za burek. Hamilton je posolal kar se posolat da. Otroc glejte in si zapomnte, tazga ne bo vec kmalu. Ferstapn ni to in kot kaze tud ne bo, pac overrated decko za reklame namene. Komentatorja pa: pejta okulistu, pol pa se mal v solo. Lukic, tebe kot se spomnem s Katje, si bil neki vec kar se inteligence tice (mal introventiran ampak se zmeri brihtn), pol pa take pokas po tvju? Kasn Leklerk, pa clovk je mel 20 sekund prednosti in tud ce bi prsel za njim ven bi ga zlickal z novimi gumami. Krneki srackata, un Andraz je itak za penzijo direkt. Dejte mu Strolovo lutko kupt pa adijo rect k ta ni za komentatorja. Alisica vzamte, tale ni za to...

HAMILTON PA DARMAR! ONE & ONLY!
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Kdo je bil na koncu drugi? Vettel. pa je bil za Leclercom. In ta je bil edini, ki bi lahko ogrozil Hamiltona, če bi ta šel takrat v bokse.Pa je pač izgubljal v boju s Perezom in potem kiksnil.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Najbolji
zanimivo nisi včeraj nič napisal kako jih je Hamilton pošolal. Pa dokler ni šel Vettel na menjavo ga revež niti prehiteti ni uspel. In to enega nesposobnega dirkača (kot sem prebiral zadnje čase tule) v eni kanti od avta.
Je dober voznik, ima pa tudi srečo in pa dobro taktiko.

SJTV1
A ni bil drugi Perez, Vettel pa tretji?
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.530
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Ferštapn? Pa decko nima za burek. Hamilton je posolal kar se posolat da. Otroc glejte in si zapomnte, tazga ne bo vec kmalu. Ferstapn ni to in kot kaze tud ne bo, pac overrated decko za reklame namene. Komentatorja pa: pejta okulistu, pol pa se mal v solo. Lukic, tebe kot se spomnem s Katje, si bil neki vec kar se inteligence tice (mal introventiran ampak se zmeri brihtn), pol pa take pokas po tvju? Kasn Leklerk, pa clovk je mel 20 sekund prednosti in tud ce bi prsel za njim ven bi ga zlickal z novimi gumami. Krneki srackata, un Andraz je itak za penzijo direkt. Dejte mu Strolovo lutko kupt pa adijo rect k ta ni za komentatorja. Alisica vzamte, tale ni za to...

HAMILTON PA DARMAR! ONE & ONLY!

tu se pa ne strinjam s tabo. Verstappen ima izredno kontrolo nad avtomobilom, kar je pokazal tudi, sicer prevečkat, s to kontrolo nad vrtenjem. mislim, da če kdo lahko ogrozi Hamiltonovih 8 naslovov (da, napovedujem, da bo prvak še naslednjo sezono, le mislim, da bo imel malce več konkurence), potem pa Hamilton zaključi in od ostalega grida si mislim, da je Verstappen res najboljši. razočaral me je ravno Leclerc, ker se mi zdi, da se v dežju ne znajde najbolj, pozitivno presenetil pa Perez, in pa Stroll, čeprav ne vem, kaj je bilo tam, da ga je kar naenkrat pobralo in ga ni bilo nikjer več ...

se mi pa zdi, da se v bližnji prihodnosti nimamo česa bati - Verstappen, Norris, Leclerc, Russel, vkolikor bodo imeli konkurenčen material, bo veliko dobrih dvobojev, tudi za naslov prvaka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
828
113
Najbolji
zanimivo nisi včeraj nič napisal kako jih je Hamilton pošolal. Pa dokler ni šel Vettel na menjavo ga revež niti prehiteti ni uspel. In to enega nesposobnega dirkača (kot sem prebiral zadnje čase tule) v eni kanti od avta.
Je dober voznik, ima pa tudi srečo in pa dobro taktiko.

Ah dej no. Trening je eno, dirka drugo. Oz. en al pa dva hitra kroga lahko 'ratata' marsikomu (mas primer Strola), komplet paket je pa drugo. Oz. ne kuri ognja, dokler zajec po hosti tece al kako gre ze una? :) Je pa res, da mercedes ta vikend ni oni pravi. Po moje so samo se na life support in totalno v naslednji sezoni. Se pa za razliko od ostalih 'pistoljerosev' ni obrnu ampak pametno odvozu in pac zmagal. Nisem pa vceri nc napisal zato, ker sm sele zvecer gledal in upal, da bo dane bolje. Se dirko danes sem gledal par ur kasneje, prej bil zunaj s tamalimi - cist drgje. Ampak ker nism vedu rezultata mi je blo isto k da je live :)

Dizzy: mozno. Men se ne zdi oz. res mi ne seka tolk ven - totalno precenjen. Ce bo serijski prvak se pa posipljem s pepelom in priznam, da sem se motil. Brez problema.
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Najbolji
zanimivo nisi včeraj nič napisal kako jih je Hamilton pošolal. Pa dokler ni šel Vettel na menjavo ga revež niti prehiteti ni uspel. In to enega nesposobnega dirkača (kot sem prebiral zadnje čase tule) v eni kanti od avta.
Je dober voznik, ima pa tudi srečo in pa dobro taktiko.

SJTV1
A ni bil drugi Perez, Vettel pa tretji?
Ja, tretji, zatipk seveda. KLer je Lec zaj... in zdrsnil za oba.
 

Podobne teme