Formula 1 sezona 2019

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Zmagal je ferrari in ne vettel! So ga lepo takticno spustil naprej in rekli leclercu med vrsticami naj se lepo zadaj vozi. Zanimivo kako ste taksno taktiko obsojali v casu schumacherja. Danes je pa sprejemljivo.
To je bilo danes bolj v domeni mecke. Samo Leclerca zamenjaj z Bottasom, no pa cetrto in peto mesto namesto zmaga. Tam se pa gre za prvega in drugega v skupnem, se mi zdi bolj svinjsko kot glede Seba in Charlesa. Sem pa bolj upal da bo Leclerc pevi, ampak po boksih je bilo skoraj jasno da ne bo slo
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.326
6.531
113
Ferariju kot ekipi je bolj pomembno 1-2, kot pa kdo je prvi in kdo drugi, prvenstvo posameznikov je že odločeno, skupno zmago pa "mogoče" lahko ferari še spelje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ferariju kot ekipi je bolj pomembno 1-2, kot pa kdo je prvi in kdo drugi, prvenstvo posameznikov je že odločeno, skupno zmago pa "mogoče" lahko ferari še spelje.

Ja, rak rana ferrarija od vekomaj, makaronarji. Namesto, da bi vlagali v mularijo, ji dali okusiti slast zmage. Ker, ko enkrat lev poizkusi kri, ni poti nazaj. Jebiga vettel, lojze, raikonnen, so vsi starci. Zadaj je bilo danes toliko zanimivega dogajanja, da bi komot odpustili najstarejse stiri tekmovalce.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Ja, rak rana ferrarija od vekomaj, makaronarji. Namesto, da bi vlagali v mularijo, ji dali okusiti slast zmage. Ker, ko enkrat lev poizkusi kri, ni poti nazaj. Jebiga vettel, lojze, raikonnen, so vsi starci. Zadaj je bilo danes toliko zanimivega dogajanja, da bi komot odpustili najstarejse stiri tekmovalce.
Leclerc je hiter, samo še bo delal bedarije preden bo dozorel. In do takrat bodo rdeci zahtevali 1-2 cilje.
ves koliko denarja je s tem povezanega?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
No majster pa povej o kaksnih zneskih govoriva in ti naredim poslovni nacrt, da zaobidemo. Magari z ukinitvijo predoddaje, ki je brezveze.

Oddaja je v primerjavi s pravicami peanuts. In vsi ostali lokalni stroški v resnici tudi. Točne številke ne vem, so pa lepe šestmestne cifre letno v igri, to je ziher. Tako da ti kar napiši, kao bi se izognil reklamam med prenosom. Pa da ne boš sanjal o le več reklamah pred/po dirki. Ker za oglaševanje obstajajo tudi zakonske omejitve.
PS: TV3 ne dobiva nobenega prispevka od kablašev kot POP in Kanal A, recimo. Financiranje je samo iz oglaševanja.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Meni reklame med prenosom niti niso toliko moteče kot so moteče (brez zamere) oslarije, ki so povedane med prenosom. Še vedno je ogromno napak in napačnih informacij (še dobro, da je zraven Andraž, ki te napake nekako popravi oz. poskusi prikrit), modrovanj na nivoju gostilniških debat ipd.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Prinesi toliko denarja, kot se jih dobi od reklam, pa jih ne bomo vrteli.

Ampak od tega denarja imate koristi ti pa še pa ljudi, nam ste pa uničili gledanje F1. Jaz sem nehal gledat F1, pa sem jo gledal 20 let.
Me ne bi motilo, če ne bi temnili ostalih kanalov, tako pa svinjarija, da ni večje.
Saj vem, da te boli za narod, samo da tvoj projekt teče.

Čim prej naj crkne vse skupaj, da bom lahko zopet normalno gledal na drugih kanalih.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.088
113
www.adriamedia.si
Ampak od tega denarja imate koristi ti pa še pa ljudi, nam ste pa uničili gledanje F1. Jaz sem nehal gledat F1, pa sem jo gledal 20 let.
Me ne bi motilo, če ne bi temnili ostalih kanalov, tako pa svinjarija, da ni večje.
Saj vem, da te boli za narod, samo da tvoj projekt teče.

Čim prej naj crkne vse skupaj, da bom lahko zopet normalno gledal na drugih kanalih.
Ni moj projekt. Je projekt TV3. Jaz sem samo komentator, se ne vtikam poslovne odločitve ipd. Crknilo pa ziher ne bo, so šefi na TV3 zadovoljni.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Sicer ne zagovarjam nobenega. Samo kaj moramo v Sloveniji res vse popljuvat. Zadeva je taka, da ima vsak izbiro bo gledal ali pa ne bo gledal. Ni pa nobene potrebe po pljuvanju. RTL, ki ga imate nekateri za zgled ima še dosti več reklam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: vogel

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Zatemnitev je normalna posledica pravic, se dogaja tudi pri drugih športih in drugih kanalih. Osebno raje poslušam njiju kot pa pred leti Ališiča, pa še koga drugega. Napake se dogajajo, če ne verjamete enkrat poizkusite komentirat, doma na kavču je eno ko gre pa prenos v živo pa čisto nekaj drugega.
Sam sem pred leti ko ni bilo še iptv ipd. spremljal zadave prek italijanske televizije, so imeli dokaj dobro pokrito vse skupaj. Zdaj sem pač obsojen na tisto kar se da, če komu ni všeč prek tv3 se da tudi drugače, pač vsak ima svoj okus.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Jasno, komentiranje v živo je jeba... Ampak - mene kot gledalca to en drek briga. Na srečo moj ponudnik ni zatemnil ORF, tako da lahko spremljam v HD, 5.1 (saj ne da je važno), brez reklam in z top komentatorjema (eden od njiju je bivši F1 dirkač Klien). TV3 sem "moral" poslušat predzadnjo dirko, ker sem bil v avtu in mobilno je ORF zatemnjen.
Ko (ali če) pa bo moj ponudnik ORF zatemnil, pa bom kupil F1 Live prenos. Res je, vsak ima svoj okus in možnost izbire - sam sem 100x raje poslušal Ališiča, kot to komedijo na TV3...
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Oddaja je v primerjavi s pravicami peanuts. In vsi ostali lokalni stroški v resnici tudi. Točne številke ne vem, so pa lepe šestmestne cifre letno v igri, to je ziher. Tako da ti kar napiši, kao bi se izognil reklamam med prenosom. Pa da ne boš sanjal o le več reklamah pred/po dirki. Ker za oglaševanje obstajajo tudi zakonske omejitve.
PS: TV3 ne dobiva nobenega prispevka od kablašev kot POP in Kanal A, recimo. Financiranje je samo iz oglaševanja.

Vse razumem - ampak potem pa naj TV3 pokasira denar od reklam, prenose F1 naj pa prepusti nekomu, ki mu je osnovna ideja zagotoviti prenos športnega dokodka, ne pa reklame, reklame in še enkrat reklame in to ene in iste vsake 3 minute. Koneckoncev je čist brez veze da vsakih 10 minut prekinjate reklame s tisto brezvezno F1 (ki je čist očitno v 2 planu), ker neglede kaj se dogaja na progi "je čas za obisk naših pokroviteljev"...........................
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
356
115
43
Res je, vsak ima svoj okus in možnost izbire - sam sem 100x raje poslušal Ališiča, kot to komedijo na TV3...

dej ne me jebat mogoče, če si poslušu kot otrok pa maš nostalgijo, mirsad je nabiju o vsem drugem razen o dogajanju na dirki, eklston, slavica, njuna hčerka, poroka itd. če hočeš gledat dramo si mel pa prej mehiške, dons pa turške telenovele

a sta komentatorja popolna? NE, ker pol se tud kot gledalc nimaš kej pizdit čez komentatorja, na sky-u pa f1 world feed pa tko in tko cuzajo čoko seni kito, da je že negledljivo, vsaj na fp1-3 maš davidsona pa di resto ko mal nazaj croft-ija zabijeta, da ni tok očitno pušenje

bi pa predlagu tv3, da najdejo kkšne goste, ki prihajajo iz avto-moto področja, pa da mal komentirajo kkšne pol urce al pa cel prenos, če ma gost cajt lahka tud iz bivše juge primer: ne pozabt na Mladena Jergovića, smo spremlal prenose, ko so na popiču ukinl

Čudn, da Avant car ni sponzor celotne oddaje, sploh ko je večji poudarek na ''zeleni'' energiji
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Sicer ne zagovarjam nobenega. Samo kaj moramo v Sloveniji res vse popljuvat. Zadeva je taka, da ima vsak izbiro bo gledal ali pa ne bo gledal. Ni pa nobene potrebe po pljuvanju. RTL, ki ga imate nekateri za zgled ima še dosti več reklam.

Pizd.a najbolj, da vse skupaj, celo drzavo prodamo nemcem in avstrijcem, ce ne smem imeti enega sporta, ki ga spremljam v slovenscini. Vazn, da je fuzbal na 6. slovenskih sportnih kanalih, cefurji.
Prodat vse skupaj nemcem, zamenjat zastavo pa fertik, mirna bosna recete cefurji.
Fu.cking cu.nts.

Saj bom tudi tv3 nehal spremljati, ker je luksic tako vzviseno uzaljen za vsako kritiko, mamin sinko. Najbolj zanimiv je, ko zacne momljati v prenosih kaj si on misli o kaksnem dogodku na stezi in zacne s svojo permisivno vzgojo. :valjamse:

see-nobody-cares-please-keep-scrolling-42615712.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Saj bom tudi tv3 nehal spremljati, ker je luksic tako vzviseno uzaljen za vsako kritiko, mamin sinko. Najbolj zanimiv je, ko zacne momljati v prenosih kaj si on misli o kaksnem dogodku na stezi in zacne s svojo permisivno vzgojo. :valjamse:
+1, tud nad vsako kritiko kakšnega testa v Avtomagazinu je nenormalno užaljen. Človek res ne premore nobene samokritičnosti.