Formula 1 sezona 2019

I

Izbrisan uporabnik 474

Bom obrnil - 5x svetovni prvak ni zaradi svojega izjemnega talenta
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
863
113
Človek se zna oblečt :Evil:
Itak :D

lewis_hamilton_4_trans_NvBQzQNjv4BqOqYaiA2jP_cjd_vgf5A70q657idGOjKN9AiOZ_peDbw.jpg
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Seveda, ker si ti tako reku ne? V letu ali dveh bo se rozico sesu potem pa sky is the limit. Whether you like it or not :)


Hamilton gre down... hvalakurcu, letos morda zdrzi pritisk, ker mu pomagajo vsi dodatno najeti inzenirji in strategi, drugo leto koncno zapiha drug veter. Dokler se ne spomnejo kaksno zensko notri prinesti ali ukiniti F1 zaradi Me2 movement...
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
majice hunta pa nihce ne komentira? Danes bi dobil vsaj prepoved priblizevanja, ce ne zapor.. . :evil:
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.184
882
113
Ne vem, sam ne vidim ravno tako ampak ok, lahko da sem slep. Kakorkoli, njegove zmage so vec vredne kot nekatere druge, upam da znas potegnt zakaj. Vec pa nw mislim o tem, ker moj cas za svete vojne in podobno je mem :)

Hamilton gre down... hvalakurcu, letos morda zdrzi pritisk, ker mu pomagajo vsi dodatno najeti inzenirji in strategi, drugo leto koncno zapiha drug veter. Dokler se ne spomnejo kaksno zensko notri prinesti ali ukiniti F1 zaradi Me2 movement...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Luigi gre pocasi dol, svoj vrh je dosegel, bliza se 40. letu mlajse generacije so, sploh v letosnjem letu, dokazale, da mu brez tezav dihajo za ovratnik. Pa se toliko privilegijev je vedno imel, da skrajni cas. Hamiltona nihce pravzaprav nikoli ni maral iz empaticnih razlogov. Zal. Ne spomnim se bolj umetno narejenega "junaka" pa spremljam f1 dolgo.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.184
882
113
Svasta. Tocno to sam menim za sumla. S tem da Hamilton dejansko dirka s sovoznikom (ni ravno Lewis is faster in podobni smehi), nima ene svinjske poteze za razliko od bezbroj sumlovih. Da pa vozi dobre bolide pa je edino rezultat tega, da je hiter od vedno in posledicno zazelen. Glede na to, da nima bogatga fotra (ala Pedro Diniz in podobnin 'turisti' v F1) bo ze drzalo ali je kak drug dedek.mraz v igri? Sicer pa mi je vseeno, dalec najvec pokaze na pisti, dober je, tu ni kaj. Ce ti ni vsec je drugo, sam dober pa je. Isto k sumi od zacetka, pol je pa krenil 'projekt feflrari' in je slo vse v tri krasne. Ovce so nasedle, cilj izpolnjen.

In da mu pa dihajo za ovratnik je samo plus oz. zame kot fana F1 je to nekaj najboljsega. Dolgocasnih dirk si verjames ali ne, ne zelim gledat. Ne rabi zmagovat, zadnja dirka je bla zame super zanimiva do zadnjega ovinka. V bistvu je vsa sezona podobna, kar mi nekak ne gre skup s tem, da je tako grozno favoriziran, kot nekateri ponavljajo. Ko se spomnim kakih 15 let nazaj mi slabo pride, ker tisto je pa bla definicija prodanega - hujse se ne da. Vsake oci majo svojga malarja, moje pac takega :) Ne bo se spremenil, glede tega gotovo ne, predolgo spremljam in spomin mi se sluzi. Zdej pa... v napad :)
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.445
865
113
Ja res zanimivo
Kupis drago karto potem pa tole sranje gledas
Naj se zamislijo pisci pravil in pa Pirelli s svojimi glupimi gumani
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Kaj majo tukaj gume veze ker itak na dirki uporabijo gume s katerimi so v q2 dosegli najhitrejši čas, tukaj je bla fora v tem da so vsi hotli v zaveterju vozit
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.445
865
113
Kaj majo tukaj gume veze ker itak na dirki uporabijo gume s katerimi so v q2 dosegli najhitrejši čas, tukaj je bla fora v tem da so vsi hotli v zaveterju vozit
Imajo. Finta je v tem da morajo voziti s prav dolocenim tempom da so gumeidealno pripravljene za hitri krog. Monza pa je specifika se zaradi zavetrja. Naj SJTV1 vec pove.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Imajo. Finta je v tem da morajo voziti s prav dolocenim tempom da so gumeidealno pripravljene za hitri krog. Monza pa je specifika se zaradi zavetrja. Naj SJTV1 vec pove.

Tukaj je bilo samo zaveterje in nic drugega. Vsi so cakali prvega da zapelje na stezo in pol so mu vsi sledili, ker noben ni hotu vozit prvi in so se zajebali. O kaksnem dolocenem tempu ti govoris ne vem, ampak dirkaci morajo gume morajo spravit na delovno temperaturo to pa dosezejo na razlicne nacine definitivno, ne pa s cim pocasnejso voznjo kot danes.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Luigi gre pocasi dol, svoj vrh je dosegel, bliza se 40. letu mlajse generacije so, sploh v letosnjem letu, dokazale, da mu brez tezav dihajo za ovratnik. Pa se toliko privilegijev je vedno imel, da skrajni cas. Hamiltona nihce pravzaprav nikoli ni maral iz empaticnih razlogov. Zal. Ne spomnim se bolj umetno narejenega "junaka" pa spremljam f1 dolgo.

Svaba aka schumacher. Zmeraj posran. Hinavec in ljubljenec bernija ki mu je ugodil vse ugovore oz nestrinjanja pa tudi ce so vsi ostali vozniki bili kontra. Toliko umeten da niso niti irvinu niti barrichelu pustili osvojiti dirke ker potem svabo nebi bil prvak. O zaletavanjih pa nebi izgubljali casa.

Ko pa govorimo o machotih pa ti milenijci ki prihajajo za hamiltonom ravno niso. Vse to nezne duse ena za drugo.

Ce pa je govora o jebacih pa je glavni car Gerhard Berger. Se polovici sotekmovalcem je spekel dekline ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik