Formula 1 sezona 2019

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.780
376
83
Vipavska dolina
Danes je Mercedes zmagal taktično in ob izjemni predstavi Lewisa.
Mi je pa zanimivo, že velikokrat se je izkazala taka taktika kot dobra če ne celo zmagovalna in nemalokrat je tisti ki ni zamenjal še enkrat gum na koncu "popušil" ker so bile gume popolnoma "uničene". Ampak še vedno upajo da bodo zdržale...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Mercedes ima brutalen avto. Po postanku Lewisa je uspel uspel nadoknaditi 6.5 sec v dveh krogih... Ogabno
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113

Kdaj poglejta zmazek, ki ga pustita za sabo pa si pol glupsona posl. Z vecino kar povesta zamujata, je ze na ekranu drugace oz. tako je bilo pred kake pol minute. Namesto, da bi zaznala, da je recimo Hamilton, ko je nazaj prsu in mel 6s zaostanka, slednjega stopil v krogu in pol, vidva razvijata neke vesolske teorije (katere so par sekund kasneje demantirane - imamo ekran in vidimo) in na reklame krenete. Nasploh z reklamami zjebete celo dirko, ker so ob najbolj glupih situacijah. Poglej si posnetek in povej, da ni res. Ni to da tezim v tri krasne, tako je vecinoma z vasimi reklamami. Vem da se trudite in vse ampak :nigladek: kar sebi pripisi.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sistemik in Vojnik

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Ce bi RB takoj odreagiral na Hamiltonov postanek bi se meli kaj sans, ampak to bi mogli naredit takoj ker krog kasneje je Hamilton ze bil prevec blizu za varen postanek.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113
So racunali, da bo 20 sekund dost. So 2 kroga kasneje malemz rekli, da ne grejo v box ker bi za Hamom prsu nazaj... in so tvegali. Tokrat neuspesno oz. Ham je odpeljal vrhunsko.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Kdaj poglejta zmazek, ki ga pustita za sabo pa si pol glupsona posl. Z vecino kar povesta zamujata, je ze na ekranu drugace oz. tako je bilo pred kake pol minute. Namesto, da bi zaznala, da je recimo Hamilton, ko je nazaj prsu in mel 6s zaostanka, slednjega stopil v krogu in pol, vidva razvijata neke vesolske teorije (katere so par sekund kasneje demantirane - imamo ekran in vidimo) in na reklame krenete. Nasploh z reklamami zjebete celo dirko, ker so ob najbolj glupih situacijah. Poglej si posnetek in povej, da ni res. Ni to da tezim v tri krasne, tako je vecinoma z vasimi reklamami. Vem da se trudite in vse ampak :nigladek: kar sebi pripisi.
Nimaš prav. Sem šel pogledat (kljub temu, da vem, kaj sva govorila). Ko je HAM zapeljal iz boksa sva spremljala čase ne le po sektorjih, ampak tudi po mini sektorjih. Preden je bila na ekranu pri časih napisana, ker če komentatorski timing dela, je malo hitrejši. Je pa res, da se vsake toliko zatakne ... Vidiš, da je nekdo nekoga prehitel, na timingu pa se ne zgodi nič ...
Rekleme so, ko so. So po 3 minute in je malo težko predvidet, kdaj jih dat, ko se na stezi stalno nekaj dogaja. Jebiga, tako pač je. Biti pa morajo in tudi o tem, kdaj so lahko so omejitve (zakonske). Tokrat se je kar dobro izšlo, pa še PIP imaš. A smo kako važno prehitevanje zamudili? Ne. Kak pomemben postanek? Torej?Stojim za :nigladek:, ki sem ga napisal. in za :valjamse::valjamse::valjamse::valjamse: tudi.
 

samojan

Pripravnik
25. mar 2019
52
8
8
Torej?Stojim za :nigladek:, ki sem ga napisal. in za :valjamse::valjamse::valjamse::valjamse: tudi.

Sam profesionalnosti vam pa manjka. Tako pri AM kot pri prenosih, kjer pa je še toliko bolj izrazito. To potrjuje ravno tale post zgoraj, saj ste popolnoma nedojemljivi za kritike. Vseh stvari se lotevate preveč amatersko in subjektivno.

LP
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113
Jaz sem koncal na to temo, sem vse napisal in stojim za napisanim. Super, da ste zadovoljni sami s sabo, kaj ces lepsega. Dokler imam 3 live kanale za spremljanje F1 je to to.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Kje imaš TV, da ti ne zaprejo kanalov. Na telemahu sta orf in rtl zaprta.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.535
9.249
113
malo za poletno debato:

Mick zmagal prvo svojo dirko v F2. Počasi se kali. Dobra je njegova pot, navzgor in ziher.
Bottas verjetno leti iz mercedesa konec sezone. Enako Gasly iz RBja. In Kubica iz Williamsa. Zna se tudi kaj premešati konec leta pri Fefafiju.

Moja steklena kugla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Kubica in Grosjean gredo po moje iz F1 skor 100%. Glede Micka pa enkrat pride v Ferrari skor ziher, lepo da mu je koncno uspelo zmagat
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Bottas bo pa tud sel iz Mercedesa, mozno da v kakega Haasa, ma pa tu Merc eno sladko tezavo, kdo naj zamenja Bottasa, naj bo to izkusen Ocon al manj izkusen a talentiran Russell
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.206
891
113
Mato: :)

ORF se ima F1, Wurz sokomentator, ce sprechas je super, edin moti me, ker je slika SD in tja saltam ko ni druge. RTL, Tv3 zaenkrat super slika s tem, da bom najbrz po defaultu preklopu na prvega. Malo bolj komentatorji spremljajo dogajanje kot drugje.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Samo so na RTL tud tecni z reklamami je treba priznat. Bo treba nazaj na F1pro subscription it
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek
I

Izbrisan uporabnik 474

Mato: :)

ORF se ima F1, Wurz sokomentator, ce sprechas je super, edin moti me, ker je slika SD in tja saltam ko ni druge. RTL, Tv3 zaenkrat super slika s tem, da bom najbrz po defaultu preklopu na prvega. Malo bolj komentatorji spremljajo dogajanje kot drugje.

Na A1, bivši Amis, imamo ORF1 HD, med dirko ni zatemnjen, pa še 5.1 je zvok. Poezija. Prešaltaš na TV3 pa ne vš al bi se jokal al smejal
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.868
358
83
Bottas bo pa tud sel iz Mercedesa, mozno da v kakega Haasa, ma pa tu Merc eno sladko tezavo, kdo naj zamenja Bottasa, naj bo to izkusen Ocon al manj izkusen a talentiran Russell

Za russla so rekl da definitivno ne bo v mercedesu 2020. Tko da predvidevam, da če se Bottas ne sprav skupi v naslednjih dirkah, bo Ocon v mecki drug let. Upam pa da ne bojo pozabl na Russla, ki v kišti od Williamsa skos Kubico scat pelje pa še odličn je bil na madžarskem v qualyu in na dirki. Njegov štart in prvi krog sta bla amazing. Bottas pa res skor druge variante kot Hass nima (upam da se Hass znebi Grožana), ker zihr ne bo šel nazaj k Williamsu. Redbull bo pa pomojm Kvyat-a namest Gasly-a notr porinu. Maybe ne bojo hotl riskirat z mladim dirkačom kot je Albon, da ne bo isti kot Gasly. Druge izbire pa že skor nimajo.
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Samo, kolk je dejansko Ocon boljsi kot Bottas? Pomoje sta tam tam s tem da je Bottas vecji team player kot Ocon.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.868
358
83
Jap, jst isto mislm, da velik razlik med njima ni. Je pa tko kot si ti reku, Bottas je team player in mislm da je to mecki bolj všeč kot pa Rosberg - Hamilton bitke ki bi ble z Oconom v ekipi. Je res da na madžarskem ni bil 100% Bottas kriv za slab razultat, ampak se pa pričakuje od njega da je takoj za hamiltonom. Tako kot za gasly-a da je takoj za Verstapnom, ne pa, da je eden na prvem mestu drugi pa osmem.