FITOVAL

lystek

Pripravnik
19. sep 2010
79
0
6
Pozdravljeni!
Zanima me, če kdo uporablja Fitoval za lase (tablete, šampon), ali pa ga je kdajkoli uporabljal, in kake so vaše izkušnje. Namreč skrbi me, ker se mi lasje začenjajo redčiti nad čelom, in iščem neke rešitve. Kaj menite ?
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Si M ali F?


Če F, potem je smiselno narediti hormonska testiranja.

Če si M, potem neke učinkovite rešitve žal ni. Raznorazne maže, šamponi in podobne stvari enostavno ne morejo vplivati na lasne korenine, ki propadajo pod vplivom moških spolnih hormonov, pa naj se reklame slišijo še tako mamljivo. Edini nasvet, ki ti ga lahko dam je, da se čimprej sprijazniš in se pričneš spogledovati s krajšimi pričeskami.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ko se boš šamponiral, pazi, da ti ne bo tekel šampon po hrbtu, ker boš dobil ful kosmat hrbet!


grin1.gif



Jaz uporabljam Fitoval. Če pomaga ne vem. Mi je pač dober šampon, pa poznam 2 ženski, ki data veliko na lase in ga tudi uporabljata.
smile-1.gif
Sicer pa pomojem nimaš kaj narest. Če se zabriješ parkrat, lahko malo pomaga pri rasti las...oz. zmanjša izpadanje.
 

lystek

Pripravnik
19. sep 2010
79
0
6
Sem moški drugače..
Drugače pa če si skrajšam lase, potem so manjkajoči lasje še bolj očitni, tako da imam dol popravljene, da se ne opazi tako :D Tu sem pisal, ker je veliko različnih mnenj o fitovalu na netu in tudi ostalih preparatih, tako da ne vem komu več verjeti..