Fiat Bravo

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Opažam da je kar nekaj "strokovnjakov", ki so na podlagi slabih izkušenj z fiatom uno letnik 91 ugotovil, da so vsi novi fiatovi modeli zanič
stupid-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
Opažam da je kar nekaj "strokovnjakov", ki so na podlagi slabih izkušenj z fiatom uno letnik 91 ugotovil, da so vsi novi fiatovi modeli zanič
stupid-1.gif
Nekako tako, ja
smile-1.gif
.

Čeprav drži, da je Fiat v preteklosti naredil marsikatero napako, lahko rečemo, da se danes brez težav kosa s tekmeci in mislim, da ne bo trajalo dolgo, da bo tudi raja to pogruntala.
Nasprotno lahko rečemo za ostale, za moje pojme recimo na široko opevani "švabi" niso več, kar so nekoč bili, z vidika kvalitete ter price/performance razmerja... Ne velja seveda za vse, da me ne bo kdo za jajca takoj obesil, but still...
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik masevc pravi:
hvala lepa za ponudbo, samo nisem nor da menjam za francoza

mogoče znajo preste delat, avtov sigurno ne

pravijo, ko mački stopiš na rep, pa zacvili....

Ej, .... se raje zadržim.
Kje ti vidiš, da sem napisal, da ga zamenjaj za francoza? Napisal sem le, da je moj že odslužil (pa še dela, dela, dela ...) in da ga lahko praktično podarim! Nisem napisal, da ga podarim tebi, tako na splošno.
Francozi avte znajo delat, brez problema. Celo v velikih količinah. Če so pa dobri, je pa drugo vprašanje ...
Tisto o mački je pa res ... ampak si zacvilil ti, ne jaz
hysterical-1.gif


Noker

.... zdaj pa je zadosti ....
evil.gif
jaz v tej temi ne bom več cvilil, ti pa kakor hočeš ...