fiat 500

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:

Itak, enim pač ni jasn zakaj je menjalnik v avtu
stupid-1.gif
da izkoristiš motor tako kot treba..


Ja, full se mi da za vsako pospeševanje, prehitevanje, itd. prestavljat. Full si to želim
stupid-1.gif




Se pa strinjam: primerjava med OPC in CDTI 150KM je rahlo neprimerna.
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ne to sm samo napisal, če se že gremo kolk je kater model zmogljiv in če hočš izkoristit max..
J ga vsakemu svoje, men je menjalnik uporabljat užitek ko peljem NA avto..

Pr turbaču, tipa OPC in ko maš 6gang menjalnik lahko pa lih tako lenariš kot pr dizlu
evil.gif
 

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Vse je enim jasn, ne mislim se kregat z nobenim ok samo ti ki tako zagovarjaš bencin pa primerjaj enega 240 KM dizla in OPC in potem bo vse jasn če že govoriš o ps. Drgač pa sploh ni važn vsak ma svoj okus, pa še to, tle govorimo o fičkotu, jst sm pa takrat samo mnenje podal.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Kokr kol pogledaš, primerjava je smešna, OPC ma 90 ps več..

Ma hotu sem se povedat da je bil test se mi zdi na top gearu o dveh takih astrah in se mi zdi da je bilo met dizlom in bencinarjem in je bil rezultat pac eno dolzino avta,kar je za moje pojme nic.
Nisem pa 100% da je bilo med bencin in dizel verzijo,ce ni bilo samo dizel.

A ni astra 888 remaped iz 150 na 200 HP?
Sorry za OT.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik gregap pravi:

Vse je enim jasn, ne mislim se kregat z nobenim ok samo ti ki tako zagovarjaš bencin pa primerjaj enega 240 KM dizla in OPC in potem bo vse jasn če že govoriš o ps. Drgač pa sploh ni važn vsak ma svoj okus, pa še to, tle govorimo o fičkotu, jst sm pa takrat samo mnenje podal.




Nč ne zagovarjam,sam si začel z glupimi argumenti da je navor bolj pomemben. Ko sm napisal da je enak si spet iskal ene izgovore
grin1.gif


In kaj bo 240ps dizel hitrejši kot 240ps bencinar??
stupid-1.gif
važno je razmerje teža/moč in prenos prek menjalnika (prestavna razmerja)..





Je o Fiat 500 Abarthu že kaj uradno govora?? To bo zverinca
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Da bo tolk moči?? Mislm da je bilo govora o 130ps oz da bi mela močnejša verzija tolk moči kot osnovni GP Abarth
smirk-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Ups zamešal sem, SS verzija ki je močnejša bo imela omenjeno število konjičev, navaden Abarth pa res 130



Ampak bo pa veselje ta gokart zapeljat
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ma za po mestu bi že z navadnim prežvel, dizajn mi je res u nulo..

Takle Abarth bo pa res bomba, no glede moči pa dokler ne bo na cest itak ugibamo. Zdele nek najdu recimo 1.4 150ps
grin1.gif




fiat_500_abarth.jpg
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.812
4.307
113
Tko al tko so precenjeni, ampak če gledaš Minija in Beatla je ta še najbolj ljudcki, vsaj glede na ceno... 10K € +,
Beatle se začne pri 15K € +, Mini pa pri 17K € +... je pa res da sta večja...
 

Antonioo

Pripravnik
3. sep 2007
344
0
16
se primerjas najhujso verzijo (s, abarth ss) razlika v ceni ni tako majhna. bo pa verjetno pri rabljenih, 500 bo verjetno bl zgubljal ceno.
 
Nazadnje urejeno:

gregap

Pripravnik
11. okt 2007
233
0
16
Morm radar postavt, da mi povejo.
Avto je hud, mogoce pa ne bo tako zgubljal ceno a ne? Vecji avti prej zgubijo ceno kot kaksni mejhni. Drgac je pa dost manj prostoren kot mini in hroscek, je pa zato tudi dost drazji. mislim da se ga bo dalo kr lepo nasminkat in bo res lep mali dirkac. Po moje je to avto za zenske in samo za po mestu.