FB ad-blocker

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.580
284
113
dobr, ta fb postaja čist neberljiv z vsemi oglasi in predlogi.

A obstaja kakšen kvaliteten "adblocker", ki bi to šaro spucal? imam sicer F.B Purity, sam ni to to, al pa ne znam nastavit.

kupovat nimam namena.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.580
284
113
ok, ublock...

a to je treba kej ekstra nastavit, ker po defaultu nič dost ne spuca...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.345
5.387
113
Po moje misli na vse te "predloge" ki jih potem na FB dobivaš na zid. Sporočilo kot katerokoli drugo. Če to ublock in adblock spucata, potem se tudi jaz priporočam, kje naj to nastavim. Tistih raznih pasic, ki popupajo kamorkoli greš, vključno s tem forumom, pa ni.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
ja, ga imam tudi jaz. odličen plugin.

Ampak FB stalno teži z "Suggested", "Follow", "Join", pa kr ene objave od ljudi, ki jih ne poznam...
Eh ja, za to pa boš rabil verjetno res kaj drugega, ali pa poskusi dobiti kakšen CSS/HTML ID tistega okvirčka kjer je "suggested", pa blokiraj specifično ta del.

Jaz sem enkrat par dni zapored vse debilne "suggested" vsebine skrivala tj. poklikala na FB opcijo naj mi jih ne kaže več, pol sem pa poklikala par benignih reklam, ne vem več a so bile neke mačke al tortice, nekaj takega... Pol sem naslednjega pol leta v FB dobivala (poleg normalne vsebine) samo slike prikupnih živalic ali lepih tortic. Kar se mene tiče, v redu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur