Fat Burner

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
danes sem probal trenirat z temi burnerji, lahko rečem da sem 2x bolj švical kot pa brez njih
smile-1.gif


pri istih vajah seveda
smile-1.gif
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Zelo jasno prikazana moč avtosugestije.
smirk-1.gif
Verjetno bi imel podoben občutek, če bi bila v vrečki celuloza v prahu ali kakšen drug placebo. Morda samo v opomin, kako je tovrstno razmišljanje velik problem - da iz enkratnega rezultata sklepaš na vzrok.

Zdaj pa počasi dovolj s temi fatburnerji. Dobil si par namigov in doživel katarzo ob uporabi Karnitina. Srečno še naprej pri tvoji rekreaciji in previdno pri uporabi prehranskih dodatkov (da ne rečem še česa bolj radikalnega).
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
"(da ne rečem še česa bolj radikalnega)" snifanje lastnega prdeca
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
prva in najpogostejša napaka pri hujšanju, premali vnos kalorij, telo rabi hrano!
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
ja saj to, jaz sem pred 3 leti shujšal 35 kg, ampak to na način ki je bil popolnoma napačen ... to vem zdaj ko sem se 20 kg zredil nazaj pa prebral par knjig
crazy1.gif


kar je najhujše, da 99 % vseh fitnes trenerjev mi še danes priporoča enako metodo, se pravi zmanjšan vnos kalorij pa kardio trening
stupid-1.gif


zdaj pa jem ko mutec, delam večinoma z utežmi, tečem le 2 do 3x na teden pa še to max 6-7 km, je pa kettlebell moj najboljši prijatelj
evil.gif


no pa dober tek ...
grin1.gif


 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Svaka čast Tomi....pa moram pohvalit to kosilo, tudi pri meni večkrat takole na mizi....samo še kakšna kuhana cvetača in korenček zraven in skleda solate. Včeraj ko nisem imel treninga in je bil dan z minimalnim vnosom OH je padlo 200g popečenih puranjih prsi in polovica pasirane špinače z malo mleka,česna,žlico kisle smetane in začimbami
smile-1.gif
zmaga.

Sej če pogledaš in če se hoče, se da tudi brez cardia shujšat, prvo kot prvo primeren in pravi jedilnik ter dober anaeorobni trening. Komot se da
smile-1.gif

Bistvo pri teh 1800 kcal je, da bi težko dolgoročno oz. npr skozi življenje zdržal s tem, ker bi se tudi telo na takšen vnos navadilo in bi se ustavilo vse skupaj. Zato se priporoča cik-cak, npr. 3x nizek vnos OH in 1x visok vnos, tako da tudi metabolizmu zadogaja in ne pride do jo jo efekta
smile-1.gif
Je pa različis ogromno, tako da prvo moraš spoznati in gledati kako se tvoje telo odziva na kaj nato pa prilagodiš zadevo in spremljaš naperdek.

Za predhodnika....ja, naješ se tega, ne boš verjel ampak se....ni vse v krompirju in pol štruce kruha. Res pa da imaš obroke porazdeljene čez dan vsaj 4-6, tako da nikoli nisi lačen, in nikoli nisi "prenažren" da bi moral po kosilu za 2h ležat.
Se navadiš na vse, ampak ko pride off je tudi lepo
smile-1.gif
Sam osebno največ zelo pošlihtano jem....seveda to ne pomeni da ko grem kam ven jest,na kakšno večerjo,poslovno kosilo ipd. da pa jem takšne zadeve, tako kompliciram pa spet ne.
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.734
6.345
113
problem pri vsem tem, je to, da mores met zdravo pripravljeno hrano s seboj na sihtu, kjer si je vcasih tud pogret ne mores...pol se pa zacne da raje eenkrat ornk jes v 16 urah in debelost je tu
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Za službo:

cottage cheese light + tuna in začimbe
pasirana skuta (polovica 250g) +banana in malo vode (zmešano s paličnim mešalnikom)
lešniki,mandlji+banana,pomaranča
Pa kakšni nadomestki obrokov (proteini ipd.)

Poznam jih kar nekaj ki pač jedo tudi mrzlo rižoto, ki si jo pripravijo prejšnji dan oz. polnozrnati toast in piščančji/puranji zrezek, ki si ga spečejo prejšnji dan, in kakšen light sir, potem solate s piščancem, jajca+tuna ipd.

Je pa res da je težko glede toplega obroka, v menzah se ponavadi da dobiti: kuhano zelenjavo, zrezek na žaru, kuhan riž, solata. Pač vsaj neke kombinacije da ni oz. da je čimmanj ocvrtega, krompirja, in kruha....že to je nekaj.

Je res da kakšni obroki postanejo enolični, ampak se navadiš. Mariskdo mi pravi da on pa nebi mogel skos eno in isto jesti, ko pa vprašam kaj je pa pove: dunajca s pomfrijem, kebab, pica - vsak dan nekaj od tega, tako da......toliko o enoličnosti.

Jest v bistvu ne rečem temu kar sem napisal zdravo, ampak nekako normalno.....sedaj si ljudje vsepreveč za nekaj normalnega jemljejo fast food ipd.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Citat:
Uporabnik feler pravi:
Svaka čast Tomi....pa moram pohvalit to kosilo, tudi pri meni večkrat takole na mizi....samo še kakšna kuhana cvetača in korenček zraven in skleda solate. Včeraj ko nisem imel treninga in je bil dan z minimalnim vnosom OH je padlo 200g popečenih puranjih prsi in polovica pasirane špinače z malo mleka,česna,žlico kisle smetane in začimbami
smile-1.gif
zmaga.

Sej če pogledaš in če se hoče, se da tudi brez cardia shujšat, prvo kot prvo primeren in pravi jedilnik ter dober anaeorobni trening. Komot se da
smile-1.gif

Bistvo pri teh 1800 kcal je, da bi težko dolgoročno oz. npr skozi življenje zdržal s tem, ker bi se tudi telo na takšen vnos navadilo in bi se ustavilo vse skupaj. Zato se priporoča cik-cak, npr. 3x nizek vnos OH in 1x visok vnos, tako da tudi metabolizmu zadogaja in ne pride do jo jo efekta
smile-1.gif
Je pa različis ogromno, tako da prvo moraš spoznati in gledati kako se tvoje telo odziva na kaj nato pa prilagodiš zadevo in spremljaš naperdek.

Za predhodnika....ja, naješ se tega, ne boš verjel ampak se....ni vse v krompirju in pol štruce kruha. Res pa da imaš obroke porazdeljene čez dan vsaj 4-6, tako da nikoli nisi lačen, in nikoli nisi "prenažren" da bi moral po kosilu za 2h ležat.
Se navadiš na vse, ampak ko pride off je tudi lepo
smile-1.gif
Sam osebno največ zelo pošlihtano jem....seveda to ne pomeni da ko grem kam ven jest,na kakšno večerjo,poslovno kosilo ipd. da pa jem takšne zadeve, tako kompliciram pa spet ne.

Zelo lepo in skrbno napisano ampak kaj ko pridejo potem zopet tisti vikendi ko se napajamo pa zjutraj ob 5h v vrsti za kebab stojimo... pol pa se vprašaš zakaj?
smile-1.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
To je za dušo....če se ne ponavlja vsak vikend bo vse ok....tudi sam sem tako v vrsti zgodaj zjutraj vsaj 1x mesečno, manjkrat ali večkrat....ampak nimam slabe vesti ker je ostalih 6 dni vse poštimano tako da, tudi potem naslednje popoldne grem odtečt, savna ipd, in sem spet k nov....prijetno s koristnim bi lahko rekel. Pa ta kebab ipd. tako paše
smile-1.gif
...sem pa že večkrat probal par dni spet jesti od junka do vseh možnih piškotov ipd....pa moram rečt da sem po parih dneh takoj prešaltal nazaj na bolj urejeno prehrano ipd., ker sem se spet čudno počutil, nekaj napihnjen, občutek nažiranja, polenil se, energije zmanjkovalo tako da....

Drugo pa je če si neki profesionalec ipd., tisto je pa druga pesem ampak nima smisla da gremo v to smer v tej temi a ne
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Citat:
Uporabnik feler pravi:
To je za dušo....če se ne ponavlja vsak vikend bo vse ok....

Hja... hudič je ko pride tak mesec da je to vsak petek in nato še v soboto, 4 vikende v mesecu
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
s hofera
smile-1.gif
sem pa videl reklamo za leclerc 400g v lastnem soku za 1,79 grem danes kupit pa da probam
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.116
113
39
MB
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik feler pravi:
To je za dušo....če se ne ponavlja vsak vikend bo vse ok....

Hja... hudič je ko pride tak mesec da je to vsak petek in nato še v soboto, 4 vikende v mesecu
smile-1.gif

nič ni narobe če en dan v tednu žreš po domače
smile-1.gif
je koristno za telo da se ne navadi na manjši vnos z občasnimi šoki pa itak če mas povišan metabolic rate, taka svinjarija itak leti skoz tebe brez nekih resnih posledic.

jaz tudi ob sobotah jem ko mutec, sicer zdaj ne ker nisem tolk aktiven medtem ko poleti, v soboto zjutraj do belvija peš, pa na pico pol pa še v mehiško
cheer.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.164
2.257
113
Ne ne nisi skapiral, če bi jaz samo jedo ob vikendih bi blo OK, problem je da ga pijemo in to hektolitre
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: