Drgac zanimivo... ko drugi letijo ven so luzerji, pojma nimajo... ko tvoj nedonosenc je pa faca. Car si, ni kaj...
Drgac komi cakam. Se specem kar moram pol pa kr pred TV. Zdej GP2 ponovitev gledam, pol pa MotoGP pa F1, vrhunc bo pa SLO-ITA zvecer. Vmes pa se na bike mal... da brze prođe bi rekl ta juzni
