F1 sezona 2026

DOHC

Guru
4. sep 2007
2.179
524
113
Škoda za đorđa. Dobr fight je bil dokler ni mecka crklna. No sej sta vsaj lojze pa max za mal akcije poskrbela
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.921
1.311
113
Zacuda dobra dirka. Kimi bo zgleda prvak, upam vsaj. Hamilton pa tokrat odlicno celo dirko, na koncu se posolal CBHE-ja. Katermu so v personal best krogu kao spustile gume... heh :valjamse:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.428
7.592
113
ja moraš pa priznat da je max vseeno "lepše" "boljše" prehitel šunko, kot šunka njega - tu se je videlo da ga je samo obvozil, pomeni več baterije je še imel..no skill. max je pa vseeno moral malo dati ven komolce in se pravilno postaviti...

škoda za rumene potem, ampak je pa tudi to pomoje rešilo maxa, če bi bilo "normalno toplo", kot v petek/soboto bi max bil slabši, ker bi šle gume prej papa...rdeče.
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.353
14.305
113
vrhunska dirka, upam da še mali zdrži nekaj cajta, ker dezevni dnevi še pride zanjga... kar je normala...

top podium. Prvič gledal podelitev, ker je res bilo za videt.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.353
14.305
113
RB potrolal Georga
1779693546914.png
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.428
7.592
113
Verjetno so bile…trije formation laps so ostalim na rdecih fajn ohladile le-te…inter pa se itak hitreje zagrejejo od rdecih na suhi stezi
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
40.353
14.305
113
verjetno je tolk mehkejša, da ko so taki pogoji prime... potem jo sicer hiter znčaš in pregreješ in je game over... slicksi pa potem ravno primejo. Ni pa samo to, gorga je itak slabo startal tudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: DizzyReed

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.428
7.592
113
Uf lani nor, letos ant…vedno vecji zelenci postajajo WC…kam gre ta f1…
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.921
1.311
113
Ceprav vsa cast RB, nism si mislu da bojo tko prklopl... no, brez jokanja in spremembe pravil bi se vedno caplal nekje zadi... Verjetno, najbrz oz. cist zihr ;)
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.921
1.311
113
rbr zna celo kako dirko zmagat letos.

Sam prvo moras vsaj startat :) Dobr da majo rookija, da stopnicke vidjo. Drgac pa Kimi car, mali mi je cista faca, normaln skromen decko. Brez sranja na pisti, next Hamilton!

Hamilton prevzel status prvega voznika, stvari se pocas sestavljajo. Tako se dela, ne pa da jokas, kolnes v radijo, grozis da bos nehal etc... Prvo startej pol pa naprej. Sicer pa tud ce jutr spakira, bo kdo opazu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
56.428
7.592
113
Lerku je odpovedal material, drugace bi bil pred hamlom, tako da status prvega se ni tu

max vsaj vztraja v rbr ceprav ga hocejo vsi, ni tak kot “goat” ki je v karieri 2x menjal mostvo ko se je zacel zaton
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

Najbolji

Guru
20. feb 2008
5.921
1.311
113
A res, vztraja? Ja kdo je pa pred kakim mescom jokal, da bo ****** iz F1, ce ne bojo postimal pravila, da mu bojo pasala? In vidmo kako ga vsi hocejo, se kar tepejo res... Je bil decko se pred koncem dirke ze doma v postli :)

Spinaj, tvikaj, nateguj, vleci kakor ces, Hamilton je G.O.A.T. in trenutno drugi v prvenstvu. Ostali pa jokajo...

Drgac pa, teb se lahko samo smejem, resno.