F1 2022

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
Ja, dokler je bil pred leklerkom sainz, ki ga je bremzal. Perez je pa itak takoj šel v boks in pristal na belih, torej niti ni imel enega normalnega race stinta na rumenih.
So se pa potem na rdečih razpalili in takrat se je videlo da blm nima za burek.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Torej BLM je štartal 5. Končal je 3. Imel je najhitrejši avto na stezi. Pred njim so imeli težave Max (poškodovano dno), Leclerc (poškodovano sprednje krilce) in Perez (menjava nosu), pri čemer ga je le-ta vložil k kislo kumaro, kljub počasnejšemu bolidu - iz zadnjega mesta. Nekako bi rekel, da je bila zelo slaba predstava s strani BLM...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
V bistvu, samo res...a je blm sploh koga prehitel na stezi? Ker štartal je 5., "sama od sebe" sta odpadla perez in max, pomeni da niti prehitel ni nikogar?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Leclerca... Pa tisti troboj proti koncu... Saj ni slabo vozil, ampak Toto pa BLM tudi živita v svojem svetu...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
Troboj? tam ko sta se perez in lerk izrinila in je zato prišel mimo, ampak ga je potem perez poownal?

vs lerk pa misliš tole?

Tu jaz vidim boljšo vožnjo lerka, bil je na hard gumah namreč...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Saj nisem rekel, da ga je suvereno prehitel... Pač samo da je prehitel nekoga ne stezi :)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
pa poglejmo, kako pač jaz vidim.
1 štart, pošolal
restart, so ga pošolali, ker je bil na napačni strani zavojev ne vem kolki je bil je pa dosti izgubil. Pa še za moj okus ni bil agresiven, tudi v nadaljevanju ne.
ko so rumene primle (beri ogrele), je bil fastest fastes in je priključil ferarijema,
postanek, epski zajeb ekipe in ostal zadaj in spet zacel dobivat
potem pa safety car, in rdeče gume, ki pa niso bile intimna opcija hamiltona.
spet težave z ogrevanjem pa si tam. Potem pa še izrivanje Pereza, jaz se mu nebi umikal, ampak potem je tukaj trk.
Ne vem, vredu je vozil, pa avto je tudi bil tam tam. So pa še vedno težave z gumami in pravo izbiro in kaj paše avtu/dirkaču
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
a si videl sploh prvi štart, ko je perez zatrokiral? Če drug zajebe, ne pomeni to da blm pošola. Recimo šolanje pomeni to, kar je naredil perezl blmju. Čisti boj, 1na1, brez ga nekdo drugi vpleten ali da nekdo zajebe.

Za realno stanje merca bomo žal morali počakati na kako bolj normalno stezo in da tudi vidimo kako bo russel vozil. Je pa res, da preden bo normalna steza, recimo spa, bo pa itak sezona že mimo. Avto mora bit enostavno hiter povsod, ne samo "nekje".
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.366
6.548
113
Ni nujno, blm tam ni nič zajebal, ampak je enostavno bil preslab/prepočasen/premalo agresiven.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.857
350
83
Kok bedno da je sprint race v Austriji in škoda da ga ni bilo v silverstonu. Zdej bomo 2 dirke haranja red bulla gledal. jeeej zelo zanimivo, k 2013 sezona all over again.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

FB_IMG_1657309934988.jpg
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
Ne, bog da so mu avto zložili skup. Bo pa za jutri potrebno mal motorje odpreti. Bom posredoval toteju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa