F1 2022

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.852
349
83
To je isto kot Vettel pa njegove menjave čelad, še ko je bilo to prepovedano. Who cares. Dokler so to samo nepomembne zadeve me boli k... K bo imel pa kdo vpliv na technical regulations, takrt se bom pa tudi jaz bunil.

Back to racing: Me zanima kok bo zdej RbR uspredi pred Ferrarijem zarad novih pravil. Zaenkrat na treningu Ferrari še zmeri ful poskakuje.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.313
9.671
113
kod Džej-Zija
No pa je šlo vse v fpisdo. Merc (no in še ostali) je tok časa težil glede tega poskakovanja, da je FIA pravila spremenila. Vsi k preveč skačejo bojo mogl ride height zvišat. In tko so samga sebe v kolen in v hrbt ustrelil in the process so pa še Ferrari zjebal s tem. Kr neki. Zdj se bo RbR odpeljal. Pomojm lohk počas kr neham gledat tole sezono k bo sam še RbR show. Škoda da perezu ne pustijo dirkat, bi mel vsaj upanje da nekdo unga overrated krešstapna zhebe.
Tule so si sami v skledo pljunili. Pred sezono je že bila debata o višanju nivoja avta, pa so bila moštva proti. Takrat bi se dno dvignilo vsem, zdaj se samo problematičnim. Budale pač.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.232
6.514
113
Zakaj bi se dvignilo vsem, to ni fer do rbr. Merc je sam kriv ce ne ve avta naret in prav je da fia posreduje ter omeji poskakovanje ter da dobijo dsq.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.232
6.514
113
Afaik ne gre nic skozi. Receno je bilo da bo fia “merila” poskakovanje in ce bo “prehudo” bo fasal bolid dsq. Fia bo tudi svetovala ekipam, ki jih to muci, da pac zvisajo avto od tal
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ali pa ce hamilton malo vec reverse cowgirl trenira. Po mavricnih vlozkih mu verjetno ne bo tezko, bo nabildal core mišice, vaginalne, lumbalne... pa ne bo problemov s hrbtenico.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
15. jan 2019
3.459
1.085
113
No pa je šlo vse v fpisdo. Merc (no in še ostali) je tok časa težil glede tega poskakovanja, da je FIA pravila spremenila. Vsi k preveč skačejo bojo mogl ride height zvišat. In tko so samga sebe v kolen in v hrbt ustrelil in the process so pa še Ferrari zjebal s tem. Kr neki. Zdj se bo RbR odpeljal. Pomojm lohk počas kr neham gledat tole sezono k bo sam še RbR show. Škoda da perezu ne pustijo dirkat, bi mel vsaj upanje da nekdo unga overrated krešstapna zhebe.
a ko je merc imel leta nadmočen goljufiv avto pa blo vse ok
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gavran in darjan

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.852
349
83
Kva? Ne razumem kva ma to veze z trenutno situacijo. A ma kdo ilegaln dirkalnik?

Uglavnm, zdej k ma čarli grid penalty, kr pokal krešstapnu pa gremo na naslednjo dirko. Bojo vsaj mal keša prišparal k jamrajo nad budget capom. Perezu itak ne pustijo dirkat tko da to je to za ta vikend
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Alonso je bil odličen... ampak tudi četrto mesto Lewisa ni slab rezultat. Pa oba Haasa v tretji štartni vrsti. Obeta se zanimiva dirka.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.232
6.514
113
“zanimiva” zgolj iz vidika kako dolgo bodo pocasnejsi lahko zadrzevali za sabo hitrejse. Dirka bo suha in soncna, pomeni sainz, perez, russel in leklerk imajo kaj za pokazat.
Maxa bodo pa morali iz boksa fajn bremzat, drugace bo krog pred vsemi
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.297
9.053
113
Russel včeraj, sem prepričan da bo naredil mehanikom gedore party all night.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.232
6.514
113
Merc je namerno russla zjebal, oz za zascito lujza so ga tak hitro vpoklicali? Ker zdaj bi zaradi SC verjetno bil pred njim…
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.232
6.514
113
So in short:

Wolff: We need to change rules NOW! This is so dangerous, our drivers can get hurt.

Everybody: Raise your car?

Hamilton: Absolutely man, did you see me coming out of car, it's manipulated man.

Everybody: Raise your car?

Russell: Yes, this is so so bad, we have tried everything, nothing works. And I mean NOTHING.

Everybody: Raise your car?

...few days later:

FIA: Ok, we make you change your ride height higher if you drive too low and it hurts your drivers.

Few days later:

Wolff: All fine, we found the solution.

Hamilton: Yeah we tried softer suspension and higher car, it worked.

Russell: Guys, I told the all World that we have tried everything and now this....

Binotto: Mamma mia whata punch of amateurs.

Horner: ******* Mercedes, ******* Toto

Wolff: Still it's not ok, we can't drive over the kerbs like we used to.

Everybody: Don't drive over the kerbs then.

Wolff: But still it's n....

Horner: shut *** **** up
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Še ena zanimivost iz Kanade. V četrtek je potekal sestanek med FIA in moštvi glede poskakovanja. Mercedes je močno lobiral, da bi lahko dno bolida povezali z bočnimi elementi z dodatno paličico, kar bi preprečilo "zvijanje" dna in omililo poskakovanje (predvsem Mercedes je najbolj na udaru zaradi 0 pod konfiguracije). Do sedaj je bila dovoljena le ena povezovalna paličica. Da je dovoljen dodatni povezovalni element, je bilo sprejeto v četrtek popoldne. V petek na prvem treningu se je Mercedes že pojavil z novim elementom in prilagojenim dnom okrog tega elementa. Praktično vsa moštva so se strinjala, da bi takšno dno in povezovalni člen bilo težko narediti v enem tednu v tovarni, kaj šele čez noč na gostovanju, zato se že namiguje, da bi naj Mercedes imel notranje informacije od FIA glede te rešitve...
 
  • Všeč mi je
  • Žalosti me
Reactions: novaa in darjan

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ceneje in enostavneje bo, ce maxu kar prepovejo dirkati z obema rokama hkrati na volanu. Da bo lahko hamilton spet zmagal in mercedes bil sit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan