Evropske volitve 2024

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Predsednica Evropske komisije Ursula von der Leyen v boju za vodilno kandidatko desnosredinske Evropske ljudske stranke (EPP) na evropskih volitvah ne bo imela konkurence, saj so pri EPP prejeli zgolj njeno kandidaturo. Danes se je von der Leyen sestala s člani politične skupine EPP v Evropskem parlamentu, ki so ji izrazili podporo.
Torej edina kandidatka EPP ( v kateri so SDS, NSI, SLS) bo spet Ursula von der Leyen.
 
  • Ljubezen
Reactions: LarryClay

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Slovenski evroposlanci iz EPP-ja večinoma nezadovoljni z delom Ursule von der Leyen
Tomčeva ostro o Ursli von der Leyen: Je šibka voditeljica. Nima moje podpore
Slovenski evroposlanci iz vrst Evropske ljudske stranke (EPP) niso zadovoljni z dosedanjim delom predsednice Evropske komisije Ursule von der Leyen. Romana Tomc in Franc Bogovič pravita, da nima njune podpore za nov mandat, Milan Zver pa meni, da bo težko reševala evropsko gospodarstvo in kmetijstvo, potem ko je sprejemala napačne odločitve. Podporo za še en mandat na čelu Evropske komisije ji je izrekla le Ljudmila Novak (NSi).
Ali je kdo te poslance vprašal, (če bodo ponovno izvoljeni na listo EPP), za katerega kandidata bodo glasovali, če ne bodo za svojo kandidatko ??????

Ali so zgolj sprevideli, da Leynova nima podpore med ljudmi, in bodo več glasov dobili z retoriko proti Leynovi, ko bodo izbrani pa nategnili svoje volilce, in volili za Leynovo - le za koga bi drugega, če ne za kandidatko svoje stranke ?????
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Vse to povsem držu za Ursulo... manjka še podkupljiv.
Nič od prej naštetega ne velja za Uršulo.

Če ne zastopa tvojih in mojih interesov, (ali interesov prebivalcev EU) še ne pomeni da je neumna ali nesposobna.

Neumni so tisti, ki ji nasedajo, in takih je veliko.
Če naprimer pravi (samo en primer), da rusi čipe iz pralnih strojev vgrajujejo v rakete, ne pomeni, da je ona neumna in da to res sama verjame, ampak pomeni da ima nas za neumne. In tudi smo neumni, ker jo ob takih izjavah in takšnem vodenju EU še puščamo na oblasti, in izgleda da bomo spet izvolili takšne, ki bodo podaljšali njen mandat.