EVJ KABELSKI TV

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
U super novica
smile-1.gif


Ko bi vsaj še programsko shemo posodobili in jo ponujali skupaj s Telemachom
wink-1.gif
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
A se še komu dogaja da zadnje dni kar velikokrat slika kocka in ne samo na enem programu ampak na vseh in tudi v analogni shemi ?
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Se je dogajalo v ponedeljek zvečer. Slo1HD, Slo2HD, Pop, Kanal A, Planet - to ni bilo za gledat; ostalo, vsaj kar sem videl, je bilo OK
 

bustaa

Zelenc'
24. nov 2015
3
0
1
Res je.

Obvestilo za naročnike kabelskega sistema!

Trenutno v kabelskem sistem EVJ Elektroprom prihaja do motenj pri sprejemu televizijskih programov. Napaka je na strani ponudnika programskih vsebin, zato nanjo žal nimamo vpliva... Odprava napake je že v teku.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje!
 

Tony_Clifton

Fizikalc
18. okt 2014
1.635
1
36
Danes ga spet biksa.

Ampak kako ponudnik programskih vsebin.? Kockajo slovenski programi, različni ponudniki, RTVSLO, POP, Planet...

Kaj če bi se raje nehali matrat s CA-TV in vse skupaj prodali nekomu, ki zna? Meni se zdi popolnoma nesprejemljivo, da moram za digitalni sprejem NG, Disc, AnimalPlanet itd. imeti naročen dodatni paket, sicer je na voljo samo v analogni tehniki. WTF
Da o pomanjkanju HD vsebin niti ne govorim...
 

Ravny

Pripravnik
23. avg 2007
664
2
18
Klical veraj glede kockanja in so mi odgovorili da je kriv telekom ... wtf
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Citat:
Uporabnik bustaa pravi:
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Torej naročniki EVJ-ja imajo cene 4, 12 in 20eur za mobilne pakete Telemacha?

Tako je !

Si 100% prepričan v to? Ker nisem dobil te potrditve.

Je tako. To velja.
Ko sem jaz sklenil in spraševal na Telemah (pred 1 mesecem) je bil odgovor NE.
Sedaj je šla kolegica sklenit in so ji ponuduli cenejšo varianto.

VENDAR ZA POPUST SE VEZEŠ ZA 2 LETI. Brez popusta pač ne.

Spremenili so tudi drobni tisk:
Naročnik fiksnih storitev Telemach je naročnik na elektronske komunikacijske storitve, ki se praviloma zagotavljajo prek kabelskih vodov na fiksni lokaciji naročnika in jih nudijo družbe Skupine Telemach in morebitna druga partnerska podjetja, s katerimi Telemach sklene tak dogovor.
 
Nazadnje urejeno:

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Kr dobro zgleda tale srednji paket, samo kako ima kaj pokrito slovenijo zdaj telemach?

Po mojih izkušnjah ... presenetljivo dobro.
Res da so luknje, motnje in izpadi.Ampak logično. Oni bodo v 1 letu nadgradili omrežje na stopnjo kar je TS delal 20 let.
Če pa ni signala, si pa itak na TS, brez dodatnih stroškov.
 

kroja

Pripravnik
4. nov 2008
282
0
16
Vsaj nekaj se dogaja. Meni se zdi da mi je sedaj telemach po novem ojačal pipico za isto ceno za 1mbit download. Če me spomin ne vara je bilo pri meni 2mbit ko je bil EVJ, zjej je pa 3mbit/s A je to ze od tuša tko?
 

bondno1

Pripravnik
25. maj 2011
87
0
6
A bi lahko še kdo apeliral na EVJ da koncno dodajo propplus v HD.
Ker navadna njihova SD slika je kot Youtube leta 1998.
Zaradi njihovih igric med Zvezo kabeljskih operaterjev, EVJ in proplusom smo na slabšem samo mi, uporabniki.
Baje ne dajo proplusa v HD ker je predrag??? Ista zgodba ki jo že leta ponavljajo za HBO in druge programe. Naj naredijo nov paket in kdor želi bo doplačal.
Saj smo leta 2016, k digitalno oddajanje to omogoča