ena resna, ureditvena, nepoliticna

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
dragi moji sodržavljani kako dolgo boste še slepi na oba uča, gluhi na obe ušesi in zabiti k žebelj v hrast?
wtf???
sodim, da vas je velika večina taka, ker je tak državljanski spored in ker se noben ne zgraža, upira..ker se isto fura že elta in leta.

top novica dneva, tedna, ena odmevnejših v letu bo, je napad bulmastifov, ki so pokončali svojega lastnika, enga vplivnega doktorja, ki je bil slepo zaljubljen v pse, prfuknjen, ali pa kaj tretjega. koga to zanima? včeraj cel dan, danes celo jutro. mastni gor, mastni dol, prpeoved psov, odstop ministra, itd itd.
in raja grabi, posluša, se zgraža nad psi, se deli na leve in desne, da lahko aktivno brani/napada ministra, dejanja vseh kabinetov, ki so posredovali pri dodelitvi cuckov.
pa koga to zanima. posameznik, še čefur, ki je zajebal nekaj v lajfu je bil pogrižen do smrti. so what.

na drugi strani pa bežno povejo, da imamo slabih 100k brezposelnih. da so lj redarji delilci zakona in da je poplava ponarjenih vinjet. boben ne debatira dva dni o teh brezposelnih, ali jih je res toliko, ali je to samo evidenca, noben ne debatira o tem, da so redarji mogoče neprimerni za delilce, saj je akr nekaj neprimernih tudi med znanimi uniformiranci. kaj šele, da bi se kdo spotaknil ob dejstvo, da če te dobijo s ponarjeno vinjeto in rečeš, da si jo kupil na pumpi moraš ti dokazovat, da si nedolžen, da si res in tudi če imašp račun, to še ne pomeni oprostitve, nevednosti. in boš kaznovan. a na pumpah kradejo od wc papirja do nafte vse, kako ti torej ne bi prodali ponarejene vinjete z računom. big deal. ampak kriv si pa ti, ker niso to ugotovil, danes, ko mogoče veš je pa itak prepozno.
in noben se ne spotakne ob solidarno plačevanje ddv za lopove. lani si kupil avto, prodajalec je dal na račun cena, ddv, cena + ddv, si plačal slednje, pa so ti vzeli avto, ker prodajalec ni odvedel davka. no sedaj so to razširili na vse poslovanje podjetji s tujino. če švaba ne odvede davka, ga bom moral jaz namesto njega. wtf? a sem jest davčni inšpektor, rdeči križ..kaj sem. a lahko koga prsilim, da plačuje dvake?

ampak ne, to so pretežke temo, dejmo o cuckih in enmu mrtvemu. o 100 podrtih življenjih ne bomo, je slabo.

serjem vam se v sistem, pravno državo in tako opevano svobodo in demokracijo.

ps
skor bi pozabil internet cenzuro. bebci se radi pohvalijo, da tito nam nič ni dal, zdej mamo pa net, pa gsm..no net so že malo privili, gsm so super vir informacij. vs eimamo. res je.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
se dobro, da imamo internet kamor lahko zlijes ves svoj gnev.

nisi nic boljsi. organiziraj ene demonstracije in gremo tepst parlament. sem za.
cheer.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
počas.
če mal prečešeč alter, boš videl da sem:
bosanc
musliæ
čefur

jest ne bom tepel slovence, da bo slovencem bolje. čeprav je slovence vedno mogu nekdo tepst, da so kaj naredil zase, od AO do Tita. sam nisem ti jest revolucionar. fučka se men. od bosne do LJ je tok k od LJ do švice, nemčije, konec koncev USA, Avstralije, NZ..sam mi odgovarja klima tukaj, fajn mi je, da si na morju takoj, in takoj v hribih, pa tut zanimiv mi je gledat to večno partijo šaha, kjer se kmeti tepejo, rdeči kralj pa poriva belo kraljico in obratno. topove in tekače smo pa poslali na drugo šahovnico, puščavsko.
in še neki. a kdo pravi, da je v teh naštetih obljubljenih državah bolje? kle vsaj poznaš kretene s katerimi imaš opravka, veš, da je upiranje brez smisla. pač gledaš kaj se dogaja in zanimivo je to, da redki dojemajo kaj se dogaja, da ni upora je pa itak povsem normalno.
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
glede na to, da si že nekaj časa v tej podaplski deželi si verjetno ugotovil, da je tu večina moške populacije brez jajc.
tisti z jajci pa so zunaj te dežele ali pa jih boli qrac za vse, ker itak ne morejo nič narediti
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.851
95
48
štajerska
novinarjem se itak gre samo za čim večjo naklado oz za čim večjo gledanost.
naj lažje je seveda s takimi temami kot so psi, blesavi vozniki ipd
brezposelnost, davki ipd so pa tabu tema, ker nikoli ne veš kje te lahko palica iz kakega ministrstva zadene

smo v demokratični fašistični deželi - manj fašistični kot ZDA in malo bolj kot razvita EU
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
se strinjam s softijem tle...tolk je ostalih stvari, ki bi jih bilo potrebno zrihtat da definitivno niso tisti trije bulmastifi poglavitna napaka pri nas...vse preveč je odiranja ljudi
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vedno večji problem so novinarji in filanje z novicami.
Par dni nazaj so IDIOTSKO oznanjali da prihaja POLARNI mraz. Ker sem bežno preletel novico sem mislil, da bodo to temperature -25 in več...

Pol pa smo meli ponoči malo pod -10, čez dan pa malo pod ničlo, kar je menda ja običajno za zimo v januarju in začetku februarja...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Žena šla na dopust, da imaš čas bluzit?

Al spet nisi dobil, da pizdiš? Še v avtomobilizmu.

BTK za tiste cucke.

Isto za vinjete. Razlika med ponarejeno in pravo je ena dobra kila pljučne. Se izplača?

Kar se nezaposlenosti tiče... Nekaj je res takih, ki so "kritični", najveji % pa je takih, ki sem jim ne da delat, al bi pa imeli najmanj 1k plače.

Raje skrbi zase, spremenil ne boš nič.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
joj dolenc.

žena je skoz na dopustu
dala res ni, sam se tut men ni vzemalo.

za cucke je res škoda papirja
razlika je 5 kil pljučne, prvoklasne
bojim se, da je res veliko zabušantov, ampak kar nekaj pravih. kakorkoli..tudi zabušanti so problem. poglej tvoje rome.
skrbim zase, vem, da ne bom spremenil nič. še tebe nisem uspel prepričat, da prpelješ 30 kil krampirja
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Iz gurmanskega kotička:

Citat:
Uporabnik softi pravi:

nazadnej k sem gledal je bila telecja med 37 in 45€.

.

Vinjeta je 95.

Men tukaj nekaj ne štima.

Krompir bi ti pripeljal, ampak nisi nikoli rekel naj ga. Govora je bilo samo tem, da bi ga lahko.
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Unmu tvojmu mesarju v Leclerku lahko rečeš da se lah nauči razlikovat med musliči pa srbi......da ne bo pol mojim kolegom govoru a dam brez svinjine da ne bo trofazno
grin1.gif


Je bla pa zato tolk hitrejša postrežba
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ampak ne, to so pretežke temo, dejmo o cuckih in enmu mrtvemu. o 100 podrtih življenjih ne bomo, je slabo.
.

cry12bpy.gif
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik softi pravi:
dragi moji sodržavljani kako dolgo boste še slepi na oba uča, gluhi na obe ušesi in zabiti k žebelj v hrast?
wtf???
sodim, da vas je velika večina taka, ker je tak državljanski spored in ker se noben ne zgraža, upira..ker se isto fura že elta in leta.

top novica dneva, tedna, ena odmevnejših v letu bo, je napad bulmastifov, ki so pokončali svojega lastnika, enga vplivnega doktorja, ki je bil slepo zaljubljen v pse, prfuknjen, ali pa kaj tretjega. koga to zanima? včeraj cel dan, danes celo jutro. mastni gor, mastni dol, prpeoved psov, odstop ministra, itd itd.
in raja grabi, posluša, se zgraža nad psi, se deli na leve in desne, da lahko aktivno brani/napada ministra, dejanja vseh kabinetov, ki so posredovali pri dodelitvi cuckov.
pa koga to zanima. posameznik, še čefur, ki je zajebal nekaj v lajfu je bil pogrižen do smrti. so what.

na drugi strani pa bežno povejo, da imamo slabih 100k brezposelnih. da so lj redarji delilci zakona in da je poplava ponarjenih vinjet. boben ne debatira dva dni o teh brezposelnih, ali jih je res toliko, ali je to samo evidenca, noben ne debatira o tem, da so redarji mogoče neprimerni za delilce, saj je akr nekaj neprimernih tudi med znanimi uniformiranci. kaj šele, da bi se kdo spotaknil ob dejstvo, da če te dobijo s ponarjeno vinjeto in rečeš, da si jo kupil na pumpi moraš ti dokazovat, da si nedolžen, da si res in tudi če imašp račun, to še ne pomeni oprostitve, nevednosti. in boš kaznovan. a na pumpah kradejo od wc papirja do nafte vse, kako ti torej ne bi prodali ponarejene vinjete z računom. big deal. ampak kriv si pa ti, ker niso to ugotovil, danes, ko mogoče veš je pa itak prepozno.
in noben se ne spotakne ob solidarno plačevanje ddv za lopove. lani si kupil avto, prodajalec je dal na račun cena, ddv, cena + ddv, si plačal slednje, pa so ti vzeli avto, ker prodajalec ni odvedel davka. no sedaj so to razširili na vse poslovanje podjetji s tujino. če švaba ne odvede davka, ga bom moral jaz namesto njega. wtf? a sem jest davčni inšpektor, rdeči križ..kaj sem. a lahko koga prsilim, da plačuje dvake?

ampak ne, to so pretežke temo, dejmo o cuckih in enmu mrtvemu. o 100 podrtih življenjih ne bomo, je slabo.

serjem vam se v sistem, pravno državo in tako opevano svobodo in demokracijo.
ps
skor bi pozabil internet cenzuro. bebci se radi pohvalijo, da tito nam nič ni dal, zdej mamo pa net, pa gsm..no net so že malo privili, gsm so super vir informacij. vs eimamo. res je.



Pol pa kufre pobaši pa idi v Bosno.
Zakaj si tukaj ,če je vse tako slabo.
Tistih dobrih stvari pa ne vidiš ,da imate tukaj čefurji raj na zemlji.
Socialke za brezdelje ,karitas, rdeči križ ,prehrambeni paketi moka,cuker ,mleko itd.
Pa niste zadovoljni mama Bosna vam ne more nuditi niti obične socialne varnosti.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
nisem ne na karitasu, ne na sociali, ne na brezdelju. v tem prednjačite kar vi, tvoji.

tko da..najprej njih deportiri nekam.

aja, sem pozabu
zagaman janez ne sprejme kritike. tako kto vedno. vase zagledan in zavervana teleta, ki bodo crknla in hlapčevala, ne bodo pa rekla res je, lahko bi bilo bolje. sirotinjo mentalna.
 

Ateist

Fizikalc
9. jan 2009
2.254
0
36
Na svojem
Citat:
Uporabnik softi pravi:
nisem ne na karitasu, ne na sociali, ne na brezdelju. v tem prednjačite kar vi, tvoji.

tko da..najprej njih deportiri nekam.

aja, sem pozabu
zagaman janez ne sprejme kritike. tako kto vedno. vase zagledan in zavervana teleta, ki bodo crknla in hlapčevala, ne bodo pa rekla res je, lahko bi bilo bolje. sirotinjo mentalna.



Jaz nimam kaj jamrat meni je lepo.