Emoti

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Dvomim da rabjo 2h, da se namažejo. Pa tudi dvomim da si vsi vsak večer tole odstranijo iz obraza.

stieber
hysterical-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
No sej to. Ne gre tle za to, kako se oblačijo, kaj poslušajo. Ampak, če je del njihovega imidža povzročanje bolečin, čustveno trpljenje...potem zame tle ne gre za nekaj, kar se zamahne z roko in reče "aaah mularija", ampak je to problem. Valda ne boš reku, ah moj mulc je pa EMO, mal se čudn oblači...sam sej ga bo minilo. Ja mogoče, ko bo enkrat pod vlak skoču.
stupid-1.gif

pikapoka: to ne leti nate osebno, ampak dobro prikaže situacijo

Koliko od prisotnih članov, ki z avreolo normalnosti (kaj natančno je to) obsojajo emote, le-te sploh pozna. Se je kdo od vas za informacije o njih vzel vsaj pol ure?

Vprašajte se rajši ali predsodki o emotih sploh veljajo!
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Emoti so dejansko ponavadi bolj ali manj sami v sebi izgubljeni najstniki, iz bolje situiranih druzin. Zdi se mi,da je to tudi malo iskanje pozornosti.
Ponavadi jih itak biti emo mine, ko postanejo malo bolj zreli..... Mislim,da se nisem videla emota,starega nad 25....oziroma že starejšega od 20 težko najdeš. (in NE, ne pokončajo se vsi že pred to starostjo,haha....)

Res je tudi,da je moderno biti emo, tudi modna industrija je pošteno zagrabila tu. Že vsaj 2 leti so trgovine z modo za mlajšo populacijo polne cunj in dodatkov v emo stilu.
 
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
a če sm ženska moram pa dve ure sedet pred špeglom pa se pedenat?

Mene tudi to zanima. Gledam tamalo in ni pred špeglom dlje kot 2 min. Kako nekaterim rata po uro in več smrdet pred špeglom mi bo večna uganka. Pa še namazane ženske so mi ogabne. Ajde da se malo poudari oči, če ti že ravno sede, ampak kaj vse po temu svetu lazi...
crazy1.gif
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Stavek ni bil naključen. Je bil napisan v popolnoma treznem stanju, pri polni zavesti, brez špijunke, ki mi ponavadi tiši nos v ekran preko rame.
grin1.gif
 

DIGITALgirl

Zelenc'
11. dec 2007
12
0
1
MS
kaj je problem? Če se nek najstnik izživlja nad sabo z želetkami pa takimi sranji?
hysterical-1.gif
1. ko nameni se ubiti naj se skrije in ubije,ne pa da špila žrtve in drugim dela pizdarije!
2. Stil amerike je to,zdaj samomori so moderni..pravijo da je to edina pot(eh daj ne seri!)... (Škoda,da še ni bil predstavljen javnosti-komad o emo pičkah!Mogoče bi jim dalo kaj misliti...
3. ne razumem folka,ki zagovarja te ljudi
grin1.gif