Emoti

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
"...th-jem (beri:Tokio Hotel) ne gre tolko za denar in se tudi drogirajo al zadevajo al kakorkoli še ne… in svoje koncerte jemljejo hmm..kako bi to razložila..mogoče vam pove kaj to da majo še vedno tremo pred koncertom..se pravi da jim ni VSEENO kako bojo astopali kak vtis bojo dali itd..."

"...tudi to vem da so letos v sloveniji nastopale mnoge dobre skupine, ter tudi slabe, odvisno od okusa vsakega posameznika!!!!
tokio hotel pa so(vsaj po mojem okusu)ena izmed boljših skupin ki bo stopila na slovenske odre!!!!imajo zares kvalitetno glasbo!!!!pevec odlično poje v živo,nikoli na koncertih ne pojejo na playback tako kot nekatere druge skupine!!!in prav zares so kvalitetni live-preformerji!!!!
TO JE SAMO MOJE MNENJE!!!!!

hysterical-1.gif


jst bom umru
hysterical-1.gif


ma sej... ni kej dost komentirat ... !!!!!!
grin1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Jest nimam nič proti emotom in mi je čist vseeno kaj se dogaja z njimi. Če je ženska huda je pač huda, to nima nobene veze ali je emo, raverka,....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
ksz... sm se lih spomnil enega vica:

how do u call a 1000 emo's on the bottom of the sea?



... a good start
evil.gif
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.369
270
83
34
Jest zmerej bl emo postajam.

Drugač pa obožujem emo bande..samo ne skos, ker pol ga pa že preveč serjejo.
grin1.gif

Aja...
grin1.gif

187787-100909u9pe.jpg
 

Priponke

  • 187787-100909u9pe.jpg
    187787-100909u9pe.jpg
    29,9 KB · Ogledi: 134
Nazadnje urejeno:

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Berem tole pa si ne morem kaj da ne bi vseh vas (z zelo redkimi izjemami) vprašal, kaj za vraga so vam mulci in mule storili, da v vas zbujajo toliko gneva in sovraštva? Kolikor razumem, nikomur prav nič.

Večina vas pa bi jih vsaj skloftala, če ne že pošteno pretepla ali pa kar pobila.

Pa ljudje, a ste vi normalni? Mulci in mule imajo očitno probleme, emo pa je le manifestacija le-teh.
Vi pa kot krdelo steklih psov lajate in se zaganjate vanje. Verjamem da ne le v varnem zavetju računalniškega ekrana, temveč marsikdo tudi v RL. Saj so vendar tako lahka in primerna tarča, pezdetkom pa odličen material za dviganje ega.

Dajte se no malce zamisliti nad sabo! Si ne bi raje našli kakšne bande nabildanih barab in se spravili njih zmerjat in kloftat? Saj jih najbrž tudi sovražite, kajne?
Malcom, pojdi do njih in repetiraj, če si res tak frajer! Ali pa si pravzaprav le še en usrane
priden.gif
ki se rad repenči z varne razdalje?
 
Nazadnje urejeno:

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Jest zmerej bl emo postajam.

Drugač pa obožujem emo bande..samo ne skos, ker pol ga pa že preveč serjejo.
grin1.gif

Aja...
grin1.gif

Emo girl? Pa ki si ti?
rolleyes-1.gif


Rock frizura, rave majčka in girly pogled... Bol emo res nemore bit.

Evo EMO ppl;

Introspective_Emo_Ranger__I__by_AnnetteSkye.jpg


q6EnD3GJQwgH.jpg

187911-64201053.jpg
 

Priponke

  • 187911-64201053.jpg
    187911-64201053.jpg
    17,5 KB · Ogledi: 134

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
pa sej...men recmo je čist vseen, kako se oblačjo, šminkajo, kakšno muzko poslušajo....ampak ko se folk grupira po tem, kako naj se počuti in se za povrh spodbujajo k samouničevanju....pol pa ja, se mi zdi mal bolno. Isto kokr recimo kakšna druga muska , ki spodbuja nasilju...Je pa res, da bi se mogoče odrasli morali zamislit, ali gre v tem primeru zgolj za mladostniške muhe ali dejanski klic na pomoč
smirk-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
No sej to. Ne gre tle za to, kako se oblačijo, kaj poslušajo. Ampak, če je del njihovega imidža povzročanje bolečin, čustveno trpljenje...potem zame tle ne gre za nekaj, kar se zamahne z roko in reče "aaah mularija", ampak je to problem. Valda ne boš reku, ah moj mulc je pa EMO, mal se čudn oblači...sam sej ga bo minilo. Ja mogoče, ko bo enkrat pod vlak skoču.
stupid-1.gif
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Zdrav duh v zdravem telesu.

Šport ali težko fizično delo bi iz njih zagotovo izklesalo zrele in odgovorne osebe, ne pa neke jokcarje.
 

Grikos

Pripravnik
21. jul 2007
386
0
16
Tile EMO-ti so tipičen primer razvajenih narcisoidnih z hormoni nafilanih pamžev, ki ne vedo kaj bi sami s samo.
Če bi se moj otrok začel tak rihtat, bi ga čez počitnice poslal zidarom strežt, da mu nebi bedarije šle po glavi.
grin1.gif
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Da mi pa mali pride tak domov porihtan ... Ne vem kaj bi naredo, no. Vem da bi mel ponoči spalnico zaklenjeno, to je edino kar sem ziher. Samo ena kosa še mu na rami manjka
stupid-1.gif