email.si

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.051
5.445
113
Poročali smo, da je email.si že pred časom dokončno izdihnil, saj se pošta, poslana na naslove omenjenega ponudnika vrača kot nedostavljiva, uporabniki pa prek spletnega vmesnika ne morejo priti do pošte v svojem elektronskem predalu.



V zadnjem času se je več bralcev na nas obrnilo z vprašanjem, ali obstaja možnost, da bi kljub vsemu prišli do svojih elektronskih sporočil. Zato smo se odločili zadevo raziskati.

Dobra novica je, da kljub nedelovanju spletnega vmesnika in nemožnosti prejemanja in pošiljanja pošte, stara sporočila še niso (nujno) izgubljena. Do njih smo uspeli priti s pomočjo funkcije v Gmailu, ki omogoča uvoz sporočil iz drugega poštnega predala.

Postopek je nadvse enostaven. Če ga še nimate, si najprej odprite Gmail poštni predal na naslovu www.gmail.com. Nato odklikajte v nastavitve (Settings) ter izberite zavihek uporabniški računi (Accounts). Tam izberite možnost "Get mail from other accounts" ter kliknite "Add a mail account you own". V okno, ki se odpre v prvem koraku vnesite vaš email.si elektronski naslov in kliknite "Next". V drugem koraku vnesite svoje email.si uporabniško ime in geslo, ostale nastavitve pa pustite nespremenjene. Le če želite, da se sporočila v predalu email.si ohranijo, dodajte kljukico pri "Leave a copy of retrieved message on the server". Nato kliknite "Add Account". Sedaj se bo Gmail povezal z vašim email.si poštnim predalom ter prenesel drugače nedostopna sporočila.
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.195
25
48
Meni ne gre. Mi napiše: Prišlo je do težave pri povezovanju z pop.email.si, in
uf-1.gif
konec.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Meni ne gre. Mi napiše: Prišlo je do težave pri povezovanju z pop.email.si, in
uf-1.gif
konec.

jest sem zdele nareu po postopku, pustil se kljukico tam kjer pise ce hosem sporocila pustiti tudi na email strezniku in mi je vse lepo notr potgnl v gmail.

Pa ko zakljucis postopek, pocakaj minutko, se ti pojavijo sporocila.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.195
25
48
takoj mi napiše:


isto tudi, če obkljukam, da mi pusti sporočila tudi na emailu.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
mogoce dela pa ne dela, vseeno si preprican da vpisujes pravilne podatke?
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.051
5.445
113
Men tud že ta drug dan en dela....prišlo je do težav pri povezovanju pop.email.si
frown-1.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.644
5.590
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Dobra novica je, da kljub nedelovanju spletnega vmesnika in nemožnosti prejemanja in pošiljanja pošte, stara sporočila še niso (nujno) izgubljena. Do njih smo uspeli priti s pomočjo funkcije v Gmailu, ki omogoča uvoz sporočil iz drugega poštnega predala.
Uporabniki email.si so tako navalili, da je sedaj odpovedal še Gmail.
13.gif
 

hello_kitty

Pripravnik
10. okt 2007
33
0
6
men pa trenutno tud gmail strajka, google pa izjemno pocasi odpira. ostala tujina dela
frown-1.gif

ponudnik siol

edit: ze dela
 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme