Elephone G6 (made in PRC)

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
kdaj ga boš pokazal v živo?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Se mora prvo stestirati
smile-1.gif


Danes sem opazil že prvo "zanimivost".

Sem vstavil not tudi simko od Boba, dela ok.

Ampak po restartu ali recimo novem zagovnu javlja "da se je program Zaganjalnik3 ustavil".

Očitno gre za stock Launcher, ki je na telefonu.

Stisneš ok in deluje "normalno".

Se pa zadeva kar hitro zažene, napram npr. Motoroli G, ki dolgo nalaga.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.631
2.463
113
Jst skos bolj ko kalkuriram se trenutno najbolj splača kakšen LG G3 (350€) in ga imaš potem komot naslednja 3 leta.

Pa še toliko razširjen model je, da lahko kakšen cyanogen ali podobnega gor daš, ko ni več updajtov.

Tele kitajci, leto največ se mi zdi.
tongue-1.gif
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Citat:
Uporabnik jtfc pravi:
Jst skos bolj ko kalkuriram se trenutno najbolj splača kakšen LG G3 (350€) in ga imaš potem komot naslednja 3 leta.

Pa še toliko razširjen model je, da lahko kakšen cyanogen ali podobnega gor daš, ko ni več updajtov.

Tele kitajci, leto največ se mi zdi.
tongue-1.gif
Jaz sem se tudi ob pregledu celotne ponudbe odločil za G3 in mi ni žal. Ga imam zdaj 3 tedne in sem zelo zadovoljen.
PhoneArena ga je uvrstila na tretje mesto na lestvici "Best Smartphones 2014":
http://www.phonearena.com/news/PhoneArena-Awards-2014-Best-Smartphones_id63985
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mogoče ste malo narobe razumeli moj "prispevek".

Gre za to, da sem hotel spet videti kitajca, kako so napredovali, kaj to dejansko je.

Pred leti sem kupil kung fu 10" tablico, Android 2.3 (dejansko 2.29)

V "kleti" sestavljen, z izolirnim v notranjosti baterija, pomnilnik microsd kartica class1 namesto čipa.
Baterija strahotna, wifi je lovil par metrov v vidnem polju, polovica zadev ni delala al se ni dala dobiti na trgovini.

Počasno, težko delo.

----------------------------

Svet mobilnikov pa je očitno tudi drugje in sicer v Aziji, kjer je takšna ponudba, da se nam niti ne sanja.

Tale G6 je po moji oceni za ta denar čisto solidna zadeva, res lepa izdelava, tudi v roki je daleč od "kitajske" robe, performanse so zgledne, tudi fotoaparat gre skozi za običajnega userja.

Bojim se, da bodo počasi kitajci prevzeli pobudo.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Tvoj prispevek je čisto na nivoju. Kitajci so izjemno napredovali v zadnjem času.
Npr Huawei Ascend Mate7 je osvojil tretje mesto med "phablets":
http://www.phonearena.com/news/PhoneArena-Awards-2014-Best-phablets_id63984

Čez 2-3 leta ko bom spet menjal telefon bom 100% vzel enega od Huawei, Meizu, Xiaomi, Oppo ali OnePlus...
Pač price performace bo veliko boljši kot pri trenutno uveljavljenih znamkah (HTC, LG, Samsung...).
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
A ni xiaomi drugi največji proizvajalec mobilnikov na svetu? Takoj za Samsungom se mi zdi
Kitajci večajo tržni delež kar nakazuje smer za v bodoče:
2139959-stat.PNG
 

Priponke

  • 2139959-stat.PNG
    2139959-stat.PNG
    18,2 KB · Ogledi: 175

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Tvoj prispevek je čisto na nivoju. Kitajci so izjemno napredovali v zadnjem času.
Npr Huawei Ascend Mate7 je osvojil tretje mesto med "phablets":
http://www.phonearena.com/news/PhoneArena-Awards-2014-Best-phablets_id63984

Čez 2-3 leta ko bom spet menjal telefon bom 100% vzel enega od Huawei, Meizu, Xiaomi, Oppo ali OnePlus...
Pač price performace bo veliko boljši kot pri trenutno uveljavljenih znamkah (HTC, LG, Samsung...).

Kitajci bodo cene v naslednjih letih dvignili, cenejši izdelki pa se bodo iskali po drugih celinah
smile-1.gif