Elektronska varuška

mravac

Pripravnik
29. sep 2007
100
0
16
Podpis pod Angelcare
Plus kupi ga preko ebay.co.uk je dosti ceneje kot pri nas...
 
Nazadnje urejeno:

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Imam enega tommy-ja, ki se mu reče walkabout. Ampak "walkaš" pa lahko z njim samo toliko kot je kabel dolg, ker če daš obe enoti na baterije stvar ne lovi dlje kot par metrov. Če vsaj sprejemno enoto vklopiš na kabel potem je malo bolje. Kupil sem ga sicer samo zato ker ima tudi prikaz z lučkami, ker je otroke dosti pazila oseba, ki je gluha. Drugače pa smo uporabljali večinoma evertonov babyphone z ekranom. Tisto pa dela še po štirih letih kot prvi dan. Samo tisto ne piska ko se otrok oglasi ampak prižgeš samo ko pogledaš (nima standby opcije), če je ves čas prižgan pa se baterije dokaj hitro spraznijo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
fak kako komplicirate. zakaj pa so imeli vcasih po 10, 15 otrok?
hysterical-1.gif
eni se obesite na otroka kot na lastnino...
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Midva imava eno od Aventa, ima pa prikaz temperature, uspavanke, nočno lučko, pa tudi lučke ki svetijo kadar se otrok oglaša, dvosmerna komunikacija,...... .

Starševska enota ima polnilne baterije in polnilec, otroški modul pa deluje ali na kabel ali na baterije (se ne polni sam).

Sicer ti domet ni prioriteta, ampak je pa fenomenalen.

Cena je bila ene 100€ v babycentru.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
in kolikokrat si uporabil vse tiste funkcije?

imam tudi jaz eno od aventa in kar se tiče kvalitete zvoka je res odlična
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
666
7
18
bostjan.muha.cc
Imam isto od aventa (http://www.philips.si/c/Zdravje-in-nadzor-dojencka/avdio-otroske-varuske-opozorilo-za-vlaznost-in-temperaturo-scd535_00/prd/sl/), kupil za cca. 75 EUR v leclercu.

Uporabljam kar precej. Sedaj uspavanke ne več, sem jo pa tam ko je bila tamala od 2 - 10 mescov. Se je ponoči zbudila, si vklopil uspavanko pa je nazaj zaspala
smile-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Tudi pri nas je od aventa.

Pa če kaj crkne ti jo brez besed zamenjajo. Kar tudi šteje
smile-1.gif
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Jaz sem od funkcij uporabljal samo prenos zvoka (in slike) v smeri dete - jaz. Nič drugega. Še to v 99% samo podnevi. Tako da za kvaliteto zvoka mi dol visi (oziroma mi je, ker ga zdaj ne rabim več), fajn pa je če vem kdaj se zbudi, ko kaj delam zunaj. Ponoči itak spim v sosednji sobi in sem slišal vse brez babyphona. Zanimivo, tudi starejšo, ki od drugega leta dalje spi en štuk višje sem ponavadi slišal takoj (oziroma ko in če sem se zbudil
smile-1.gif
).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
ksz

da ne odpiram nove teme.

nekaj let je mimo, sedaj so in video varuške.

mogoče še moja specifika, ker rabim pač tri.

res mi ni nosit za sabo 3 sprejemnike.

ma kdo kako izkušnjo? da ima lahko več virov ena enota :cool: :cool:
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
bo vsak v svoji sobi?
drugače pa na oba telefona enak app pa imata varuško. Audio, video z ne vem kakimi pixli in barvami, opozorilom po meri. Ni da ni...

Si že oča? Če ne, se malo zabremzaj s temi nakupi. Kupiš ko in ČE rabiš.