Elektro vzdrževalec

Projeks

Zelenc'
8. mar 2012
9
0
1
PROJEKS, protieksplozijska zaščita, d.o.o. objavlja naslednje prosto delovno mesto:

1. elektro vzdrževalec (M/Ž)

Pričakujemo:

- elektrotehnik (V.),
- vsaj 2 leti izkušenj na področju vzdrževanja električnih naprav in inštalacij,
- osnovno znanje uporabe računalnika - urejevalnik besedil in preglednic,
- osnovno razumevanje angleškega jezika,
- poznavanje protieksplozijske zaščite (ATEX) je prednost.

Delovne zadolžitve bodo okvirno obsegale (vsa navedena dela in zadolžitve se nanašajo na električno opremo, ki pa je lahko vgrajena v sklopu večje naprave, stroja ali procesa):

- izvajanje vzdrževalnih del na strojih, opremi in objektih za zagotavljanje nemotenih procesov ter sodelovanje pri zagonih in kvalifikacijah nove opreme v proizvodnji, skladno z zakonodajo, internimi predpisi in dobrimi praksami,
- vzdrževanje strojev in opreme, kar vključuje: prestavitve, nastavitve, čiščenje strojev in strojnih delov,
- izvajanje planiranih posegov na strojih in opremi,
- izvajanje zahtevnejših neplaniranih posegov na strojih in opremi ter odpravljanje napak,
- sodelovanje pri rekonstrukcijah in predelavi opreme,
- sodelovanje pri zagonih in kvalifikacijah nove opreme,
- sodelovanje pri izvedbi kvalifikacij in validacij,
- izdelava operativnih listov in splošnih postopkov (samostojno ali pri tem sodeluje),
- izpolnjevanje proizvodno in vzdrževalno dokumentacijo,
- sodeluje in izvaja nadzor pri izvedbi vzdrževalnih posegov zunanjih izvajalcev,
- sodelovanje in izvajanje meritev, ki se zahtevajo po ATEX-u,
- vgraditev, pregled, vzdrževanje in popravila ATEX opreme.

Ponujamo zaposlitev za določen čas 12 mesecev, s poskusnim delom 3 mesece. Po preteku je možna zaposlitev na nedoločen čas, stimulativno plačilo ter dodatke.

Delovno mesto je v Mengšu. Delo je troizmensko.

Če izpolnjujete naša pričakovanja, ste pripravljeni pridobiti nova znanja in se ne ustrašite novih izzivov, vas vabimo, da nam vašo predstavitev pošljete izključno na email info(at)projeks.si, v polje Zadeva/subject vpišite: "elektro vzdrževalec" ter vaše ime in priimek.

Datum objave: 16.06.2014

Rok za prijavo: 01.07.2014
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ej, vi tazgornji, a vam mora taspoden povedat, a?

Citat:
Uporabnik Projeks pravi:
Rok za prijavo: 01.07.2014

Vi pa poste sekate po končani prijavi ...
evil.gif
 

Technics111

Pripravnik
14. maj 2011
349
0
16
Sodelovanje, izvajanje,zadolžitve,zahteve, nastavitve, haha kolko zahtev.. delaš za 5 ljudi, plačan pa še za enega nisi pošteno...sicer če za to zahtevano ne dobiš vsaj jurja ven neto, je prav in pošteno, da jih pošlješ v 3 krasne..
smile-1.gif
 

Projeks

Zelenc'
8. mar 2012
9
0
1
@ Technics111: delaš za enega, poln delovni čas po predpisih. Opis zadolžitev je bolj širok, ker je povzet po sistemizaciji. Tisti, ki ga zanima, se je že prijavil in povprašal za dodatne informacije. Kar se pa plače tiče "dobiš ven" krepko preko jurja neto. Drugače pa ja, iščemo nove sodelavce, koga zanima si lahko ogleda našo spletno stran.
 

Projeks

Zelenc'
8. mar 2012
9
0
1
@alpine: v SLO za V. izobrazbe na delovnem mestu vzdrževalca zelo težko kjerkoli dobiš 3 jurje neto. Matematika enostavno tega ne dopušča. Imam pa predlog za tebe: odpri podjetje in zaposli vzdrževalce in jim daj 3 jurje neto plače... mogoče se še sam prijavim za takšno delo....
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Ni problema, če mi prinese mesečno min.10.000 evrov dobička mu dam tud 3000 evrov plače. Na koncu res to stane 7000 evrov BRUTO. 1200 evrov ima navaden delavec neto plače v tujini prelaganje blaga iz enega konca na drugega, kot električni vzdrževalec potrebuješ ogromno znanja, prakse.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
...poglejte si kaj ste napisali pod zadolžitve in to za 1000 evrov neto. Navaden strojnik, ki dela na bagru s poklicno šolo ima 800-900 evrov plače.
Predvidevam pa, da je moje tipkanje brezpredmetno, saj ste pomojem delavca že dobili
smile-1.gif
 

Projeks

Zelenc'
8. mar 2012
9
0
1
Citat:
Uporabnik alpine pravi:
Ni problema, če mi prinese mesečno min.10.000 evrov dobička mu dam tud 3000 evrov plače.

Tole, kar si napisal lahko zaključi debato. Odpri podjetje in se loti dela.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
P.s. Se opravčujem, če se umešavam v to temo, ampak so mi nekoč ponudli delo za 550 evrov s tem, da bi delal za tri zaposlene, vsaj tako so mi rekli na razgovoru, sem se jim samo zahvalil in odšel.