Elektro Ljubljana in nedospele položnice

gr69

Guru
15. dec 2009
11.344
2.426
113
še v SLO - ampak komaj
Daj kot zadnje dejanje pred popolnim "ignor" pošlji tisti dopis s povratnico - v dopisu navedi, kaj si vse do sedaj storil (vključno z dvakratno potjo itd.) in si povratnico shrani.

Pri takih zadevah naša sodišča namreč z lahkoto in predvsem zelo hitro razsodijo v korist dobavitelja.
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Poznam podoben primer, star cca 10 let. Človek je skoraj zgubil živce na elektru, vedno so mu obljubili, da sedaj je pa vse urejeno in naslednji mesec bo dobil položnico. Pa je še do danes ni. Ampak vsake 5 let pa pridejo zamenjat števec????
Danes se lastnik ne sikira več, ena položnica na mesec manj.....
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Danes sem jim poslal dopis s faking prošnjo da mi pošljejo račun (to si nism mislu da bom kdaj v življenju delal), s povratnico in da vidimo če bodo reagirali. Če ga dobim v istem trenutku zamenenjam dobavitelja že iz principa. Rabiš pa št. in zadnji plačan račun zato brez le tega sploh ne moreš menjati operaterja.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Zadeva zaključena, po priporočeno poslani pritožbi in zahtevi za račune so me po dveh tednih kontaktirali po mailu in v kratkem dobim položnice za nazaj, za naprej pa mesečno pošiljanje. Urejeno v dveh dneh po tem ko so me kontaktirali. Tako da kot kaže je potrebno pisno urejati. (po treh ali štirih klicih v klicni center in po obljubah ni bilo nič).

Sem pa prebral pogodbo in notri imajo napisano da so položnico dolžni pošiljati najmanj 1x letno, in v primeru nerednega (wtf??) pošiljanja položnic ima ta znesek vsak pravico plačati v treh obrokih.
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.955
9.016
113
EU
Mwah, njihov referent je težavo prebral na Alterju in rešil. Drugače nebi bilo nič iz tega
cool-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Lahko potrdim, da se je očitno potrebno obrniti na Alter. So me z Elektra kontaktirali, uredili zadeve, dobil sem račun za elektriko za zadnjih 14 mesecev, novo pogodbo in položnico za mesečne obroke.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.428
5.916
113
pri taščici
Pa linkal sem temo na pss. Zagotovo jim je prišlo na ušesa in je nekdo po mojem po mizi udaril (upam, ker moral bi že prej, kje drugje).