Elektricni avto - kje

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Torej zanima me, kje v SLO bi lahko kupil ali najel elektricni avto. Sem ze nekaj googlal, vendar mi najde samo tistega od peugeota in renaultove (ki pa so kot razumem se nedobavljivi).

Ima kdo kaksen podatek vec?

lp Anze
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Ne mu te neredsne bande (oz.bedaka) podtikat, bo dobil še slab vtis o prodajalcih električnih vozil. Pa še zanič je.
Anzee, počakaj no še par mesecev. Potem bo tu vsaj eden od trojice Peugeot/Citroen/Mitsubishi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
No, ničesar mu nisem hotel podtakniti, vendar, glede na to, da je omenil, da bi rad 'zdaj in tukaj', sem mu ponudil edinega prodajalca električnih avtomobilov, ki so trenutno v sloveniji. No, če Tazzariju lahko rečeš avto ;-)
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Ok, saj s podtikanjem nisem resno mislil. Samo razp... me, ker vem, kdo to kao uvaža in kaj to je ... Da ne boš misil, da se nismo trudili na test dobit ...
 

bozo_13

Pripravnik
11. jul 2010
201
0
16
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Če ti je zadosti: http://www.autoperformance.si/index.php?Folder=2
rofl
tongue-1.gif


a niso tudi eni nekje, ki ti predelajo avto, da zdrzi ene 200km na baterije?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.546
9.229
113
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Ok, saj s podtikanjem nisem resno mislil. Samo razp... me, ker vem, kdo to kao uvaža in kaj to je ... Da ne boš misil, da se nismo trudili na test dobit ...
Kaj pa je narobe z njimi?
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Aha, pol je tole bolj tezaven tale "dealer".
No saj, mogoce bo res treba tudi se malo pocakati. Ubistvu smo odprti tudi za kaj drugega, samo da je cimbolj "eko". Imamo sponzorja, ki nam bo placal polletni najem eko vozila za promocijske namene. Zdej kaksen je ta avto je ubistvu vseeno. Elektricni je pac prvi padel na pamet. Sedaj smo se nekaj menili se z Fiatovci, ti nam bi lahko ponudili fiat 500 z nekim novim 2cilindrskim motorjem..

Ce ima kdo se kaksne predloge, z veseljem z njimi na plan.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.546
9.229
113
Probi dobit kaj z motorjem, kateri dela na plin. Vem, da Fiat nudi neke varijante, pa Škoda se mi zdi, da nekaj tudi ima v tej smeri. Subaruji pa itak. Je to precej eko. Lahko pa se tudi za Priusa zmeniš. Ali še bolje CRZ-ja.
grin1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
zakaj bi pa vam dal na test?

Kaj misliš?

Pa ni finta v temn, da ne bi hotel dat na test. Je hotel. AMpak pod nekimi posebnimi samo zanj pogoji, ne pa enako, ko vsi ostali ...
Če ga človek sploh na telefon dobi, ponavadi se neki otorci javljajo. Užaljen je pa takoj, ko mu kaj rečeš-
Skratka, poden.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
Aha, pol je tole bolj tezaven tale "dealer".
No saj, mogoce bo res treba tudi se malo pocakati. Ubistvu smo odprti tudi za kaj drugega, samo da je cimbolj "eko". Imamo sponzorja, ki nam bo placal polletni najem eko vozila za promocijske namene. Zdej kaksen je ta avto je ubistvu vseeno. Elektricni je pac prvi padel na pamet. Sedaj smo se nekaj menili se z Fiatovci, ti nam bi lahko ponudili fiat 500 z nekim novim 2cilindrskim motorjem..

Ce ima kdo se kaksne predloge, z veseljem z njimi na plan.

V tem primeru Prius, pa bo najbolje.
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Ali še bolje CRZ-ja.
grin1.gif

Ma tale crz je bolj kinderjajcek, sem ga imel nekaj casa nazaj za neko snemanje.. Ergonomija da te kap :D no sicer pa res da to pri sponzorskih oz. reklamnih avtih niti ne steje

Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
V tem primeru Prius, pa bo najbolje.

Bomo razmislil tudi o Priusu, sicer smo ga ze imeli kaksni dve leti nazaj za nekaj casa, vendar ne v taksni akciji.

So bli pa sicer fiatovci zelo zainteresirani da bi zrihtali tega Fiata 500 s twin-air motorjem. Kaksno je mnenje o tem?
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.363
381
83
Če me spomin ne vara naj bi enkrat sedaj v Slovenijo pripeljal hibridni Touareg - da ne bo ravno "običajni" Prius
wink-1.gif