Električna ročna zavora Renault scenic II (2004- )

jprim000

Zelenc'
10. okt 2016
5
0
1
Ponovno odpiram temo za popravilo električne ročne zavore za Renault scenice ( najbrž tudi drugi modeli Renault.ja)
V glavnem iščem mehanike ki so to že delali in bi radi to spet delali
smile-1.gif
.Ne glede na to ali treba zajle zamenjati ali motorček ali modul.

Nekoga ki bi se lotil tega problema in ga je že večkrat uspešno rešil, za neko razumno ceno. Ker nov celoten modul stane 450€ + še najbrž vsaj 100 eur za delo.

Hvala in upam da je kje kdo..

Plp
 

Apis

Zelenc'
20. avg 2014
20
0
1
Mislim, da Domen bolj popravlja elektronski del. Meni je na Grand Scenicu delal potem brisanje napak itd. Hitro, dobro, ugodno.

Je pa pri meni bilo tako, da je pri 160.000 dotrajal mehanski del, nekako je skozi preperele bovdne prišla tudi voda v modul. Tega so na koncu Tržaške obnovili za cca 90 eur. Z mehanikom sva ga dala nazaj na avto, pa še ni bilo ok, potrebna je bila še menjava čeljusti/klešč. Do 210.000 zaenkrat brez težav. Je pa ravno ta menjava na koncu tista, ki je nanesla največ stroškov, skupno je res prišlo dobrih 400 eur. To pa je bila tudi edina nepredvidljiva zadeva, ki se mi je pri tem avtu zgodila.
 

jprim000

Zelenc'
10. okt 2016
5
0
1
Hvala fantje. bom kontatkiral
...trenutno imam na Scenicu 270.000...pa ga imam še namen imeti, glede na to da ni rjav in načeloma vse več ali manj dela.
smile-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.489
8.958
113
Citat:
Uporabnik Roberto pravi:
zavorniservis@gmail.com
Zavetiška 12
1000 Ljubljana
031 797 021

Tale je na specializiranem forumu Renault-Klub pod up. imenom FAN in popravlja take stvari.

Ne spomnim se ali je to gospod, kateremu pošlješ zavorne čeljusti in jih obnovi z vsemi vitalnimi deli za četrt cene novih?