EBN European Business Number opozorilo

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Če se še kdo nategne s temi drekači in ne ve kam z njihovo pošto.

hint: moder zabojnik.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Trenutno smo v fazi priprave tožbe. :valjamse: Kakšni šaljivci.

ECG-shit1.jpg
ECG-shit2.jpg
 

Priponke

  • ECG-shit1.jpg
    ECG-shit1.jpg
    321,1 KB · Ogledi: 293

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Dobivam redno takve i onakve ponudbe in jih z veseljem otroci uporabijo za vadbo rezanja s škarjami.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Kaj pa oni sicer izpolnjujejo svoj del pogodbe? Bi te morali nekje oglaševati, ali kaj že ponujajo za ta denar?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Se sprašujem a je pametno takele stvari metat v pamet. Če pošiljaljo terjatve, je že morala bit sklenjena neka pogodba, ki je niste spodbijali, četudi je nastala na osnovi gladkega natega?

Je res pametno metat tako pošto v smeti? Kaj pravite pravniki med vami?
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Eh, preberte si celo temo in še kakšno prejšnjo o ECG (european city guide, gre za iste gnoje) kako oni pridejo do sklenitve pogodbe, ker se mi ne da še enkrat razlagat. Kot rečeno, ni vredno da se ukvarjaš z njimi več kot 5 sekund, samo v smeti, prilepil sem pa za to da ne bi slučajno kdo na podlagi tega kaj plačal. Kot sem že pisal, tudi vabilo s terminom na sodišče sem že dobil od njih. In bi jih z veseljem prišel gledat na sodišče. Njihove terjetve so fiktivne, tako kot storitve, ki jih opravljajo. Iztožili v dvajsetih letih nategovanja niso nič. Edini prihodek jim je tisto kar folk nakaže sam od sebe (nekateri takoj, nekateri ob opominih, drugi ob grožnjah s tožbami, nekateri pa nikoli). In tega niti slučajno ni malo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Spam s povratnico? :valjamse: Ajde ne bluzi kakšna povratnica, sploh veš kaj je to?Poslali so že kup opominov. In dokler jim daš vedet da opomini, grožnje in vabila prihajajo na pravi naslov bodo nadaljevali s spamanjem, v upanju da se na določeni točki userješ in plačaš. Saj jih nič ne stane.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.390
5.370
113
Vseeno moraš biti previden, če imajo morda karkoli podpisanega ali žigosanega od tebe. Ker lahko dejansko dobiš izvršbo.

Poglej kakšne težave ima kirurg Dolenc, ki je mislil, da lahko ignorira Izraelska sodišča.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Seveda imajo. Oboje, žig in podpis. Če bi bila na podlagi ene goljufive pogodbe in računov izdanih na osnovi takšne pogodbe možna izvršba bi jo že davno vložili (prvi račun je zapadel leta 2016 ). Tako pa...izvršbo se vloži po dveh opominih in je zadeva urejena. Ne pa grožnje s tožbami in vabila na sodišče.
 

La12

Zelenc'
18. dec 2020
3
0
1
Trenutno smo v fazi priprave tožbe. :valjamse: Kakšni šaljivci.

ECG-shit1.jpg
Poglej priponko 30136
Zanima me ali ste še kaj dobili po tej pripravi tožbe? Še kako novo grožnjo ali kako vabilo? Ste mogoče vključili kakega odvetnika?

Tudi naše podjetje je podpisalo in poslalo nazaj leta 2017.
Prve terjatve so prihajale iz podjetja DAD gmbh, nato leto nekje v marcu začela hoditi obvestila s strani CC Solution iz Cipra, danes pa že drugo opomin s strani CREDIT BUSINESS RESOLUTION s.r.o. Dobivam tudi razne klice iz VB, Avstije, Nemčije, Češke...sploh se ne oglašam na tuje številke in vse sproti blokiram...

Od vsega začetka sem vključil tudi pravno službo gospodarske zbornice, ki zmeraj znova zatrjuje, da gre za prevaro in naj ne storim ničesar.
Od podjetja CC Solution so mi po tretji grožnji poslali tudi kopijo uspelega sodnega procesa proti nekemu Češkemu podjetju. Na GZS so preverili ali je sodba resnična toda niso uspeli prit do podatka. Ugotovili so samo, da je prevajalec sodbe pravni prevajalec.
En kup živcev mi je že ta pizdarija požrla.
Hvala!
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Prihrani sebi in ostalim stroške in meči spam tja kamor sodi.

Hint: okrogli fascikel pod mizo.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Ne da bi vedel. Tudi če bi in če sem je šlo v smeti. Kot sem že pisal, to je spam in ni vredno 3 sekunde časa. Lahko ti je kvečjemu v zabavo (tebi vidim da ni).
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.529
113
Odziv primeren tvojemu nicku. Z nigerijci si tudi izmenjaš pozdrave, želje in čestitke?
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.094
2.446
113
Odziv je vsekakor primeren, sploh, če je poštnina že plačana... Ker očitno nategovanje postaja precej popularen šport in mu je dobro čim prej stopiti na prste.