Dvor Jezeršek -ocena

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Evo, sedaj bom pa jaz svojo močnejšo polovico za "šmuziverseri" peljala k Jezeršku. Kdor je bil že tam prosim za oceno le te. Da ni samo show tu, ker očitno obadva zelo rada dooobro jeva. :cheer:
 

dax

Majstr
22. maj 2012
709
1.635
93
Evo, sedaj bom pa jaz svojo močnejšo polovico za "šmuziverseri" peljala k Jezeršku. Kdor je bil že tam prosim za oceno le te. Da ni samo show tu, ker očitno obadva zelo rada dooobro jeva. :cheer:
Bil, kaki dve leti nazaj. Po moji oceni takrat 10/10. Od postrežbe do okusov.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Mah ne vem, sem bil parkrat na podobnih zadevah, kot rečeno, plačaš kot žut, ješ 17 razlicnih stvari (penica tega, na posteljici tistega z redukcijo tretjega) vse je ponavadi ok, oz. zanimivo… Jaz osebno če se že hočem preseravat grem raje v čompo na odličen stejk in to je to.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.348
5.390
113
Meni je naceloma vedno vsec. Ne bi imela nic proti, ce bi zraven manj nakladali, ampak hrana je vedno fantasticna bila, kjerkoli sem bila izmed takih restavracij.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.638
995
113
Jaz sem bil samo enkrat pri Rodici v Kopru. Fino za prvič, ne bi pa ponavljal (tudi kje drugje po istem kopitu). Pač plačaš tudi doživetje.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
No dobro, Jezeršek ni ne po imidžu ne po ceni ne po samem nivoju primerljiv s kakšnimi drugimi gostilnami.
Jaz sem bil nabolj zadovoljen na Zemonu, v bivšem Podvinu, v Kobjeglavi ...
Pri Jezeršku sem bil nekajkrat (če govorimo o lokaciji na Brniku), ampak me hrana ni nikoli navdušila. Mogoče sem imel prevelika pričakovanja, ampak tja grem če me kdo povabi, za svoj denar pa izberem kaj drugega.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Evo, sedaj bom pa jaz svojo močnejšo polovico za "šmuziverseri" peljala k Jezeršku. Kdor je bil že tam prosim za oceno le te. Da ni samo show tu, ker očitno obadva zelo rada dooobro jeva. :cheer:
Bil večkrat, na tisto lokacijo me vežejo lepi spomini in sem se vsaj 1x letno "oglasil". Žal bom rekel, da me s hrano ne impresionirajo več. Pred leti sem si rekel, da je bilo pa kar dobro. Potem pa je bilo vsako leto nekako malo slabše ali povprečno. Predvsem pa nič posebnega za gosta, ki se vrača, saj čisto premalo spreminjajo majhen jedilnik.

Postrežba sicer super, lokacija (če si zunaj) mi je tudi zelo všeč in, če greš prvič boš po mojem zadovoljen. Ni pa to nivo res dobrih gostiln v Sloveniji. So stopničko ali dve višje od Jezerška. Če greš tja zaradi Masterchefa, potem pojdi k Mojmirju (Pen klub), ki je za Jezerška dr.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.348
5.390
113
Predvsem pa nič posebnega za gosta, ki se vrača, saj čisto premalo spreminjajo majhen jedilnik.

To je pa povsod vec ali manj isto. Na vsake svete cajte kak hod spremenijo, pa scasoma vse, ampak not to zdej jedilnik na 15 straneh. Jaz se razen v eno tako gostilno ne vracam, ker pac tja vsako leto poslovni partner povabi, jih je precej in preden bom celmkrog naredila, bo ze tudi v prvi kaj novega...
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.797
78
48
Mene pa zanima, kam greste potem na naslednji obrok, ker od teh masterchef obrokov se sigurno ne najeste.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.154
292
83
Mene pa zanima, kam greste potem na naslednji obrok, ker od teh masterchef obrokov se sigurno ne najeste.
Ti bom dal en odgovor. Sef Jure iz ene 4 klobukov gostilne sebe in prijateljico Danijelo zna pelat v eno cist domaco gostilno ob ribniku....da se najesta po domace in dobro.:cheer:
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
Nisva še šla, greva v petek, ko imava 22 obletnico. Podam svoje mnenje takrat.
 

barvica

Rent-a--MILF
11. feb 2013
1.562
135
63
No dobro, Jezeršek ni ne po imidžu ne po ceni ne po samem nivoju primerljiv s kakšnimi drugimi gostilnami.
Jaz sem bil nabolj zadovoljen na Zemonu, v bivšem Podvinu, v Kobjeglavi ...
Pri Jezeršku sem bil nekajkrat (če govorimo o lokaciji na Brniku), ampak me hrana ni nikoli navdušila. Mogoče sem imel prevelika pričakovanja, ampak tja grem če me kdo povabi, za svoj denar pa izberem kaj drugega.
V Zemonu sem bila in je bilo resnično vrhunsko, po moje bo to obisk za 25 obletnico, heh...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Mene pa zanima, kam greste potem na naslednji obrok, ker od teh masterchef obrokov se sigurno ne najeste.
Jaz se najem, ampak je bolj problem, da me potem še 2 dni tišči v trebuhu, ker v enem popoldnevu zmešaš 1000 različnih prebavljivih in neprebavljivih sestavin, ki jih telo ni vajeno. Običajno po teh hodih potem 3 dni tak smrdljivo prdim, da 2 noči nič ne spim, ker hodim vsake pol ure na balkon spuščat plinov.
Meni in tudi moji ženi ta hrana načeloma ne odgovarja, ker se slabo počutim najprej od napihnjenih cen, potem pa še od napihnjenega črevesa.