DVB C / T / S....

5. avg 2011
1.041
185
63
Okolica Ormoža
Težko gledati nek program, če ne moreš reklam preskočiti. Jaz nimam toliko časa za TV, da bi gledal še reklame. Čeprav bi meni ti programi načeloma zadoščali in denimo po kakem mesecu, ko so mi otroci sforsirali, da bi imeli HBO paket dodatno, sem videl, da je sicer brez reklam med oddajo, ampak vrtijo tistih par filmov v nedogled. Hujše kot POP TV in Sam doma od božiča do novega leta. Oni to ponovijo samo dvakrat ali trikrat v 365 dneh. HBO in cinemax pa solidno ocenjen film vsake tri dni. Verjetno imajo vsega skupaj 20 ali 30 solidnih kupljenih. Res pa je, da serij, ki imajo n sezon praviloma ne gledam ... Ker se štorija tako ali tako izpoje in je vse na isto vižo.
Saj lahko gledaš z ogledom za nazaj, takrat pa reklame lahko preskočiš.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.593
113
Tako je. Takrat sicer s snemanjem rešiš pogled za nazaj in reklame. Samo to pomeni, da moraš delati plane še za tv.
 

Zmajcek

Pripravnik
19. jan 2008
30
0
6
Ce
Pozdravljeni

je kaj spremembe na mux C,
Ali se samo meni zdi da so zaklenili kanale,
Ve kdo kaj več, na koga se obrniti, cena itd..

hvala

lp
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Komedija proti Hrvaškemu EvoTV, kjer imaš nekje okrog 70 programov skupaj z ArenaSport in HBO za 22 EUR na mesec.
 

janez09

Zelenc'
5. jun 2012
18
1
3
sem cisti noob kar se tice dvbt..
ce bi rad spremljal rtvslo (pa mogoce se kak hrvaski in italjanski kanal) - je tale zadeva ok?
https://www.mimovrste.com/dvb-sprejemniki/sencor-sdb-521t-set-top-box-dvb-t-t2-hevc-?tab=description
kaj pa mpeg4 mpeg2, to vse pokrije?
rabim potem verjetno se neko sobno anteno?

hvala!!

ps. ker imam nek star tv in je mozno, da ima dvbt sprejemnik ze notri (moram preverit) - je lahko ta sprejemnik ze zastarel in ne bom mogel spremljati rtvslo ipd? se je kaj spreminjal mux tako, da stari sprejemniki ne delujejo vec?
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
sem cisti noob kar se tice dvbt..
ce bi rad spremljal rtvslo (pa mogoce se kak hrvaski in italjanski kanal) - je tale zadeva ok?
https://www.mimovrste.com/dvb-sprejemniki/sencor-sdb-521t-set-top-box-dvb-t-t2-hevc-?tab=description
kaj pa mpeg4 mpeg2, to vse pokrije?
rabim potem verjetno se neko sobno anteno?

hvala!!

ps. ker imam nek star tv in je mozno, da ima dvbt sprejemnik ze notri (moram preverit) - je lahko ta sprejemnik ze zastarel in ne bom mogel spremljati rtvslo ipd? se je kaj spreminjal mux tako, da stari sprejemniki ne delujejo vec?
Ta na linku bi bil v redu. Če imaš staro škatlo, njen dvb-t sprejemnik ne bo dober, ker so se standardi spreminjali. Seveda pa potrebuješ tudi notranjo anteno.
 
27. jan 2022
4.706
1.676
113
Ta na linku bi bil v redu. Če imaš staro škatlo, njen dvb-t sprejemnik ne bo dober, ker so se standardi spreminjali. Seveda pa potrebuješ tudi notranjo anteno.
Spremenil se je Mpeg2 v Mpeg4, oz. smo Slovenci že na začetku imeli Mpeg4 in stare "avstrijske" škatle niso prišle v upoštev. Moja je Mpeg4.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
je treba kar prehistorik tv, da že sam ne podpira dvb-t z mpeg4 kodiranjem

recimo izpred 2010