Družinski zakonik oziroma poroke vsepovprek

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Star vic pravi, da je na deželi nedolžna samo še tista šestletnica, ki teče hitreje od svojih moških sorodnikov. :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Sicer pa je moj cimer pred desetletji pol leta natepaval 13-letnico, ki mu je lagala, da ima 17 let. Kdo bi bil kriv, če bi prišlo do prijave?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
Sicer pa je moj cimer pred desetletji pol leta natepaval 13-letnico, ki mu je lagala, da ima 17 let. Kdo bi bil kriv, če bi prišlo do prijave?
Sej sem zgoraj pisal... tu gre za dejansko zmoto. Ce bi ona priznala da mu je to rekla je zadeva zakljucena. Ce pa ne - bi pa tezko dokazal...
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Toda : nikar ne posiljujte liberalnosti ali pa konzervativnosti z devijacijskimi fintami, kot so : poroka istospolnih partnerjev ipd. :gorjaca: Ker - človek ni samo od včeraj, ampak ima za seboj vsaj miljon let razvoja. Zato tudi imamo vgrajene občutke družbenih norm itd ... točno veš, že v srcu, kaj je prav in kaj ni! Imamo kulturo! Nobeno modernistično gibanje ne more kar čez noč izničiti nekaj tisoč let kulture.
Nimamo vgrajenih občutkov družbenih norm . Te občutke nam prav lepo privzgajajo. Čemu pa misliš, da služi religija, če ne definiranju skupnosti (mi smo to, mislimo tako in delamo tako). Danes mediji + šola (+ religija). Res se stvar vleče par k let nazaj, ampak ...med Grki (ki so postavili enega temeljev naše kulture) homoseksualnost in "pedofilija" nista bili nenavadni. Recimo.
In (očitno) ne boš verjel, kako hitro lahko zasukaš celo populacijo. Generacija, nič več.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
O pedofiliji tece debata. Torej stvari niso crno/bele? Kaksne pa so? Povej nam kaj je tako nedorecenega pri spolnem odnosu odraslega moskega s 13 letnim dekletom. Kje je prostor za sivino/barve? Ce ne gre za crno/bele zadeve. Oder je tvoj.

P.S.: moje zivljenje je precej barvito - tudi kariera. Tko da ne v temo brcat kot v vsakem drugem postu

jest5 evolucijsko je edina razlika da ima 13 letno dekle lahko potomce. Samo mi smo ljudje, ne zivali. Sej ves - ni vse v zmoznosti reprodukcije...ker ce bi bilo - potem poroke istospolnih niso smiselne. Paradoks da sva do tega dead enda prisla ravno v tej temi a?
Apollo: barti in slišati te je kot da si slavojin žižek.
pa vzami to kakor hočeš.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
Si pomislil na to da redno uporabljam tipkovnico brez sumnikov in sem navajen pisat brez?