Drugi tir

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
In grozljivo je brati komentarje na MMC-ju, ko se komentatorji pridušajo, kakšno zaušnico je spet dobil Janša
bonk.gif
...
.
Vsakič znova sem presenečen nad stopnjo zarukanosti tega naroda... ...saj ni važno, če nas bodo spet okradli za milijardo pri pre-napihnjenem in nepotrebnem projektu, važno je samo, da ne bo "po Janševo"...
...narod samomorilskih idiotov.
rolleyes-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Pri nas je itak vedno isto. Volilci SDS so bili proti, levaki pa ZA.
Se vprasas, a so argumenti sploh vazni, vazni samo kaj nas ljubljen vodja rece in to je to.
stupid-1.gif


In na alterju, kjer je zbran cvet slovenske intelektualne srenje je popolnoma isto.
crazy1.gif
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
In grozljivo je brati komentarje na MMC-ju, ko se komentatorji pridušajo, kakšno zaušnico je spet dobil Janša
bonk.gif
...
.
Vsakič znova sem presenečen nad stopnjo zarukanosti tega naroda... ...saj ni važno, če nas bodo spet okradli za milijardo pri pre-napihnjenem in nepotrebnem projektu, važno je samo, da ne bo "po Janševo"...
...narod samomorilskih idiotov.
rolleyes-1.gif

.. sej če bi imeli kakšno strokovno podlago ne bi nič rekel, se je pa pokazalo da omenjena iniciativa nimajo pojma in so izpadli totalni bedaki!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Drugi tir je popolnoma potreben. če nebi tok komplikacij bilo bi se že gradil in bi bil cenejši kot pa bo zdej. Skupaj z referendumom pa sploh.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik mckmck pravi:
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
In grozljivo je brati komentarje na MMC-ju, ko se komentatorji pridušajo, kakšno zaušnico je spet dobil Janša
bonk.gif
...
.
Vsakič znova sem presenečen nad stopnjo zarukanosti tega naroda... ...saj ni važno, če nas bodo spet okradli za milijardo pri pre-napihnjenem in nepotrebnem projektu, važno je samo, da ne bo "po Janševo"...
...narod samomorilskih idiotov.
rolleyes-1.gif

.. sej če bi imeli kakšno strokovno podlago ne bi nič rekel, se je pa pokazalo da omenjena iniciativa nimajo pojma in so izpadli totalni bedaki!
ziher jih je kučan najel da bo utrdil svoj položaj
evil.gif
ni druge.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Zanima me se to, kdaj bo desnici dovolj Janse, ker sedaj je pa ocitno, da je ze nekaj volitev/referendumov pokazalo, da ljudje niso toliko za "nove obraze" kolikor somproti jansi.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Citat:
Uporabnik mckmck pravi:
.. sej če bi imeli kakšno strokovno podlago ne bi nič rekel, se je pa pokazalo da omenjena iniciativa nimajo pojma in so izpadli totalni bedaki!

Ne mi reči, da si padel na to foro, ker je bila pa res prozorna:
http://referendumdrugitir.si/p...endum-drugi-tir

Po moje je bistvena težava, da narod pri nas še vedno ne dojame, da so pobrani davki njihov denar in mislijo, da se infrastruktura zida "kar iz lufta" in je čisto vseeno koliko stane...
...in seveda tisti pri koritu to obilno izkoriščajo.
.
Bo po moje povezano tudi s tem, da mogoče 25% zaposlenih v Sloveniji ve kaj to pomeni zaslužiti denar na trgu, se boriti za naročila, plačila itd... 180.000 jih je v javnem sektorju, potem imamo še morje paradržavnih firm (komunale, železnica, RTV itd, itd...), pa privatnih firm, ki delajo izključno samo za JS, pa 600.000 upokojencev.. ...in pridemo do nekakšnega "izven-tržnega" ekonomskega perperum mobile, ki navidezno poganja sam sebe in v katerem denarja ne more zmanjkati.
=bena stranka smo samo zaposleni v zasebnem sektorju, ki delamo na mednarodnem trgu. Vsem ostalim je tukaj "fino", saj jim, "no matter what", vsak mesec redno vsaj nekaj pade račun. In padlo jim bo tudi, če bo 2. tir stal 5 milijard.
.
Pogreb. Grčija.
 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Citat:
Uporabnik Mr_Wolf pravi:
Citat:
Uporabnik mckmck pravi:
.. sej če bi imeli kakšno strokovno podlago ne bi nič rekel, se je pa pokazalo da omenjena iniciativa nimajo pojma in so izpadli totalni bedaki!

Ne mi reči, da si padel na to foro, ker je bila pa res prozorna:
http://referendumdrugitir.si/p...endum-drugi-tir

Po moje je bistvena težava, da narod pri nas še vedno ne dojame, da so pobrani davki njihov denar in mislijo, da se infrastruktura zida "kar iz lufta" in je čisto vseeno koliko stane...
...in seveda tisti pri koritu to obilno izkoriščajo.
.
Bo po moje povezano tudi s tem, da mogoče 25% zaposlenih v Sloveniji ve kaj to pomeni zaslužiti denar na trgu, se boriti za naročila, plačila itd... 180.000 jih je v javnem sektorju, potem imamo še morje paradržavnih firm (komunale, železnica, RTV itd, itd...), pa privatnih firm, ki delajo izključno samo za JS, pa 600.000 upokojencev.. ...in pridemo do nekakšnega "izven-tržnega" ekonomskega perperum mobile, ki navidezno poganja sam sebe in v katerem denarja ne more zmanjkati.
=bena stranka smo samo zaposleni v zasebnem sektorju, ki delamo na mednarodnem trgu. Vsem ostalim je tukaj "fino", saj jim, "no matter what", vsak mesec redno vsaj nekaj pade račun. In padlo jim bo tudi, če bo 2. tir stal 5 milijard.
.
Pogreb. Grčija.

Ta tip je prišel po nekaj drugega ga njega boli k.... za drugi tir. Na splošno se je pokazala nestrokovnost!
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Zanima me se to, kdaj bo desnici dovolj Janse, ker sedaj je pa ocitno, da je ze nekaj volitev/referendumov pokazalo, da ljudje niso toliko za "nove obraze" kolikor somproti jansi.

Kaj ko bi raje reskirali tistih par miljonov Ejev za en zares konkreten in konstruktiven referendum z enim samim vprašanjem : Ali želimo (dovolimo
grims-1.gif
), da g. Janez Janša še deluje v slovenski politiki ali ne - najsi bo aktivno ali zgolj pasivno.

Kdor zna, lahko o tem naredi tudi anketo tule gor. Sem prepričan, da bo rezultat tega referenduma pokazal bistveno največ, kakšna je volja ljudi pri nas, pa tudi udeležba bo rekordna - se grem stavit.
smile-1.gif
 

Sine370

Pripravnik
27. jun 2015
816
0
16
Kje bodo Kovačiæ in kompanija napraskali denarce za plačilo zafuranega referenduma??
 
Nazadnje urejeno:

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Haha Egidij za precednika.
Norma pa za prvo damo
srce-1.gif

Resda za večino govorimo, da so prifuknjeni, zmešani, lopovi, barabe, ... vendar g. Egidij ima papirje, da so ga zašuštrali.
Kdo je tako osebo sploh spustil v javnost - sploh na soočenje o tako pomembni temi ?
Je bil nastavljen namerno glede na to, da ga večina na "njegovi" strani sploh ni poznala ?

 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Stroški referenduma gor al dol... Janša gor al dol... ampak dokazali smo da smo kreteni da nam ni para v tem kotu Europe. Vsi vemo da je ta tir drugi TEŠ6. Ampak nobenmu se ni dalo na volišče. Papki da nam ni para.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ksz

Tole je nalepil uporabnik Raketa v sosednjem forumu (Parlament / 2.TIR ). Pa kasneje pobrisal, da ne bi kršil predvolilnega molka. Zato sedaj jaz limam tule ...

Tako da bo treba menda narediti še kaj več in ne samo tegale današnjega ref. vprašanja.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Zanima me se to, kdaj bo desnici dovolj Janse, ker sedaj je pa ocitno, da je ze nekaj volitev/referendumov pokazalo, da ljudje niso toliko za "nove obraze" kolikor somproti jansi.

Kaj ko bi raje reskirali tistih par miljonov Ejev za en zares konkreten in konstruktiven referendum z enim samim vprašanjem : Ali želimo (dovolimo
grims-1.gif
), da g. Janez Janša še deluje v slovenski politiki ali ne - najsi bo aktivno ali zgolj pasivno.

Kdor zna, lahko o tem naredi tudi anketo tule gor. Sem prepričan, da bo rezultat tega referenduma pokazal bistveno največ, kakšna je volja ljudi pri nas, pa tudi udeležba bo rekordna - se grem stavit.
smile-1.gif

Ma ne mors, ker ima vsak pravico kandidirati. Problem je, da pri nas na desnici ni pametne alternative. Ljudmila je malo prevec "krscansko" usmerjena za moje pojme. Jebes nove obraze na levici, na desni jih rabimo, dobimo pa sluzastega Primca in dinozavra Tiranolikoviča.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Ksz

Tole je nalepil uporabnik Raketa v sosednjem forumu (Parlament / 2.TIR ). Pa kasneje pobrisal, da ne bi kršil predvolilnega molka. Zato sedaj jaz limam tule ...

Tako da bo treba menda narediti še kaj več in ne samo tegale današnjega ref. vprašanja.
dobro ampak mi pa ni jasno nekaj. tam v članku piše nekaj o progi tržič-občine ampak luka koper večinoma pretovarja za vzhod... kaj točno ima tista proga veze z luko koper? razen tega imamo mi vzporedno soško progo če je tista zabasana. saj potem lahko pretovarjamo tudi tovor iz trsta v avstrijo... samo to je čisto druga proga.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lej, o tem problemu se rožlja že iz 80. let prejšnjega stoletja, ko smo spadali še pod Jugo. Gre za neučinkovitost sistema kot takega. Oz. za organizacijsko neučinkovitost. Pri nas je namreč večni problem, ki nas spremlja od samega konca druge svetovne dalje, torej, da nam državo peljejo politiki in ne stroka !!!

Raje zaposliti tri birokrate in še bolj zavozljati sistem, kot pa zadeve narediti enostavne in uporabne
rolleyes-1.gif
. Če pogledaš kramp - tisto ročno orodje "kramp", vidiš da ima raven štil. Če bi ga delal naš aktivni politik, bi ga naredil 3x zvitega, samo da bi pri izdelavi štila lahko imel zaposlenih nekaj svojih znancev.

Tu je srž naših problemov. Kaj pa politik s svojim gobcem ve, kolikšna je pretočnost proge Ljubljana - Zid. Most? Inženirji na prometu pa vedo, ampak njih se ne sliši.