Dormeo posteljni vložki - NUJNOOOO

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Prodajalka ti je rekla da ga obračaj na pol leta zato, ker je videla, da si s peresno lahke kategorije,
taki, ki smo pa na lstvici po kilaži mal višje, je pametneje, da ga obračamo pogosteje.
Aja, ko smo se zadnjič videli sem imela -10kg kot imam sedaj, enako velja za mojega partnerja.
bonk.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Meni je spanja 8 ur na Dormeu več kot dovolj, da se naspim. Na navadnem jogiju ni bilo zadosti niti 9 ur.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Se strinjam. Odkar imam te jogije, zaspim en dva tri. Ze 2x se mi je zgodilo da sem zaspal s prizgano lučjo in TVjem
crazy1.gif


En moment si zbujen....drug moment spis
grin1.gif




Ampak kaj je vazno? Da se dejansko naspim in sem zjutri naspan, pa nič te ne boli. Tako da Dormeo Memory 12+2 in v kombinaciji z vzglavnikom ( ni tisti otropedski) , je zadeva SUPER.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
OK

Več mnenj je pozitivna stvar. In veseli me, da ste nekateri z Dormeom zadovoljni.
Sicer pa sam (po novem) prisegam na Slovensko posteljo. Mogoče je minus to, da niso ravno poceni, a kar se ostalega tiče, nimam pripomb.

Zakaj sem se sploh oglasil v tej temi: samo zaradi učinka spominske pene. Namreč, ta stvar ni ne vem kako nova, in že preizkušena. Lahko povem samo to, da ta pena "spomin" počasi izgublja (nekako po 2 letih). Recimo, da dobiva alzeheimerjevo bolezen
evil.gif


In čez čas ležišče s spominsko peno (p)ostane le še ležišče ....

Noker
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Tudi sam sem z Dormeom zelo zadovoljen. Za to ceno se mi zdi odlicen nakup. Mogoce res, da ma Slovenska postelja boljse jogije, vendar se cena zacne pri 400 EUR
crazy1.gif
. In skoraj upam garantirati da bo v istem obdbju kot Dormeo enako unicen. Ne vem no, meni se 1200 EUR za tri jogije malo prevec.