Dormeo posteljni vložki - NUJNOOOO

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Torej,kaksne so izkušnje z njimi?Zadnje case me boli vse,zdej sem se zbolel in me vse še toliko bolj boli,spim vse skupaj nic,pa se siten sem ker ne spim.



Je uredu ali ne?

Ze 3 dni sem samo v postelji,boli me vse od A do Ž, na TV pa poslusam samo ta Dormeo Dormeo Dormeo...



Saj bi ga naročil ker konc koncev je 30 dni casa za vracilo,samo se mi res neda s tem zaj...

Kje v LJ ga bi lahko imeli na zalogi,da nekoga pošljem in ga pripelje?



Pa še tole,je bolje vzeti 2 jogija,ali enega , torej 200x200 ?



V mislih sem imel ta vložek: http://www.dormeo.net/index.asp?tn=productview&pid=23202

Pa se tele povštre sm misu vzet : http://www.dormeo.net/index.asp?tn=productview&pid=23230



Vzeti Dormeo ali kaj drugega?

Hvala za informacije!



 
Nazadnje urejeno:

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.814
113
zdaj če si količkaj mobilen (torej lahko greš iz postelje) skoči v kako trgovino pa se ulezi na (dober) jogi..npr Harvey Norman...ne vem kaj naj bi bilo dobrega na tem Dormeo (razen vsiljive reklame)...vzemi vzmetnega, v kombinaciji z umetnimi substancami (latex?)...oz. čim več plasti bolje je.

računaj 400 EUR + po kosu - osebno pa bi ti svetoval ločene jogije...kot prvo se lažje rokuje z njimi (torej menjava postljenine) kot drugo pa imata vsak svoj mir (oz. bosta imela)....za fuk se pa človek že malo pomakne izven sredine.

sem jih pa videl pred časom v Lesnini (Merkur, Rudnik) ene vzmetnice v akciji....iz nekje 700 na 400 EUR - v glavnem kar huda reč za pameten denar...če imajo še pa vrag ga vedi.
 

bero1

Fizikalc
2. sep 2007
2.879
96
48
mb+ -20km
ga mam cca eno leto inti povem samo stran od tega,je poden od podna,ko sem ga naroco,me je operaterka
10.gif

nasrala,da se vzamem komplet posteljnino,blazino,spodnje letve etc,tak,da sem placo ko zuti.
se enkrat samo stran!lp.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.845
604
113
No jaz imam Dormeo pa sem ful zadovoljen sploh za to ceno.
Je pa brat dal okoli 420€ za neko celjsko firmo in se mi zdi tisti jogi še enih 10x bolj udoben.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Ni ga jogija čez Jogi. Oziroma Meblo je zdaj firma, ampak meni so tanartabolši. Ok, latex ležišče je potem že višja kategorija, ampak dormeo pa ne hvala. Če ne zaradi drugega, je reklama tooolk bedna, da bolj ne bi mogla bit.
Aja, če pa vztrajaš pri dormeu, so jih pa nekaj časa imeli v interšparu v cityparku (ne dam roke v ogenj, da jih imajo še).

lp
Peter
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
No, jaz imam Dormeo, pa nimam kaj reči proti njemu. Za denar, kot se prodaja, je relativno dobro ležišče. Seveda pa stran od "dodatne opreme", ki je pa res bolj nategovanje kot ne.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Imam dormeo leto in pol in sem z njim zelo zadovoljna.Imam 2 komada tudi tebi svetujem za tako odločitev, ker je laže za preoblačenje.

Pa ne pozabi vsak teden ga obrni tako, da bo stran kjer imaš glavo pri nogah in obratno. Potrebno jih je tudi zračiti in sicer tako, da pobereš z njih posteljnino, obrneš na bok dormea in pustiš ene par ur pri odprtem oknu sobe v katerih se jogiji nahajajo.

Dno postelje mora biti obvezno iz letev zaradi zračenja.

Vzglavniki so tudi v redu jaz sem ju dobila gratis poleg dormeo vzmetnic.

Videla sem jih v Mercatorju v Medvodah, drugje nisem bila.
 
Nazadnje urejeno:

shift

Guru
20. jul 2007
9.752
2.039
113
za šankom
ksz...

da ne odpiram nove teme bi bom kar tukaj prašal.
katero ležišče z spominsko peno priporočate??!!ima kdo?!
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Tudi sam že 2 leti uporabljam Dormeo in nimam pritožb čez njega. Spim kot mali otrok in zelo mi ustreza njegova trdnost.
Imam pa en vložek dimenzije 140x200,,,
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Imam dormeo leto in pol in sem z njim zelo zadovoljna.Imam 2 komada tudi tebi svetujem za tako odločitev, ker je laže za preoblačenje.
Pa ne pozabi vsak teden ga obrni tako, da bo stran kjer imaš glavo pri nogah in obratno. Potrebno jih je tudi zračiti in sicer tako, da pobereš z njih posteljnino, obrneš na bok dormea in pustiš ene par ur pri odprtem oknu sobe v katerih se jogiji nahajajo.
Dno postelje mora biti obvezno iz letev zaradi zračenja.
Vzglavniki so tudi v redu jaz sem ju dobila gratis poleg dormeo vzmetnic.
Videla sem jih v Mercatorju v Medvodah, drugje nisem bila.
13.gif

Kako se pa to izvede, če nekaj takega kupiš za pograd?
bonk.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik MG3 pravi:
Imam dormeo leto in pol in sem z njim zelo zadovoljna.Imam 2 komada tudi tebi svetujem za tako odločitev, ker je laže za preoblačenje.
Pa ne pozabi vsak teden ga obrni tako, da bo stran kjer imaš glavo pri nogah in obratno. Potrebno jih je tudi zračiti in sicer tako, da pobereš z njih posteljnino, obrneš na bok dormea in pustiš ene par ur pri odprtem oknu sobe v katerih se jogiji nahajajo.
Dno postelje mora biti obvezno iz letev zaradi zračenja.
Vzglavniki so tudi v redu jaz sem ju dobila gratis poleg dormeo vzmetnic.
Videla sem jih v Mercatorju v Medvodah, drugje nisem bila.
13.gif

Kako se pa to izvede, če nekaj takega kupiš za pograd?
bonk.gif

To upam da ni res.

Kar se zracenja tiče,postelja je na 4 nogah, tako da zrak je spodaj (ni zaprt tip postelje) , edino kar se jogija tiče,mi bolj "disi" 200x200, zato ker ni potem te "grde sredine" oz. prehoda med jogiji,ki pa je kar neugoden.

opcija je tudi vzeti 2 jogija ter kupiti "nadjogi" alnekaj takega,samo potem pa funkcija jogija zgubi pomen.
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Dormeo je zelo lahek ga ni problem niti dvignit, niti obrnit.
One stare vzmetnice so bile pa težke ko
evil.gif
pri tistih sem pa bila kar utrujena če sme jih sama obračala.
Tam je bilo še huje, ko je bila letno zimska stran, če ne večkrat si jih moral vsaj 2x letno obrniti.
Dormeo je pa lahek, p samo zamenjaš stran tam ko imaš glavo, daš na ono stran, ko imaš noge, to pa ni noben zapleten postopek.
To naredim spotoma, ko preoblačim rjuhe.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Evo dormeo je doma, sem uposteval nasvete in vzel 2x 90 x200 , Memory 2+12

Upam da bom zadovoljen,spotoma sem pa se en povšter vzel.
Mi je pa vsec kako so pakirani,namreč oba jogija sem peljal na zadnjih sedežih. No edino 6 ur moram čakati sedaj pred prvim spanjem,tako da ali jutri prvic spati,ali pa it spat ob polnoči oziroma 1h
grin1.gif


Glede obracanja jogija,mi je pa svetovala da to naredis 1x na pol leta,tako da ni hudga.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Imam vložek 140x200 in spim ko beba. Čisto ok je. Občasno
smile-1.gif
pa spim na še bolj kvalitetnem za okoli 1000 eur pa razen da je bolj mehak ni neke razlike.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Bom jutr kej več rekel,zdele imam oba jogija poleg mene,enega na drugem
crazy1.gif


Jst pa na starem spim,ker se mora novi "prebuditi"
bonk.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Osebno mam doma dormejo in mi je vredu. Sicer nisem spal na kakšnem bolšem (dražjem) jogiju in ne morem potrdit kako ja na drugih.

Osebno sem za jogi v enem kosu. Imam doma dva jogija in se potem malo stiskaš in takoj padeš na sredo in se zna tam potem malo polešt. Pa še potem zaradi tega draga rine na tvojo stran in spiš na dili.
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Zdej bom slisat kot reklama za dormeo,ampak dejansko sem se danes zbudil naspan, nobenega premetavanja ponoci, pa se hrbet me ni bolel zjutraj
crazy1.gif


Ali je za to "kriv" dormeo nevem, ampak je razlika definitivno.


@malcomX: ko sem se najprej ulegel gor , sem si rekel " u piz.. je tole cudn" , ampak kmal za tem sem pa že smrčal na veliko,tako da mi je prav vsec.
Vsekakor,ce mi kej nebo vsec,imam 30 dni moznosti vracila
grin1.gif